Kto w Jaworze udzieli Ci pożyczki pozabankowej?

Poznaj miejsca, u kogo będziesz mógł pożyczyć pieniądze.

Dzięki opublikowanym tu mapom łatwo znajdziesz biura finansowe w Jaworze (województwo dolnośląskie). Jeżeli potrzebujesz możliwości pożyczenia pieniędzy, najrozsądniej jest porównywać funkcjonujące w mieście instytucje pożyczkowe, ale także instytucje pozabankowe pożyczające online.

W tym miejscu znajdziesz pożyczki pozabankowe oferowane w Jaworze zarówno przez internet, jak i w stacjonarnych instytucjach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

Jeżeli chciałbyś wnioskować o gotówkę oferowaną w stacjonarnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Jaworze.
Jeśli jednak chciałbyś pożyczyć nie wychodząc z domu, to dobrze by było, żebyc przeanalizował znajdujące się poniżej instytucje pożyczające przez internet. W poniższej porównywarce znajdziesz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotych na okres 36 miesięcy. RRSO w promocji wynosi 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito będziemy mogli otrzymać do trzech tysięcy złotych całkowicie za darmo. Kluczowym warunkiem skorzystania z pieniędzy bez prowizji o odsetek jest spłata otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. W sytuacji, gdy jednakże będziesz musiał zatrzymać pieniądze na dłużej, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO jest na poziomie 0%, podczas, gdy w standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najpopularniejszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Jakie zalety ma taka usługa? Pożyczkobiorca nie jest zobligowany przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne czy dochody z renty. Wystarcza oświadczenie o dochodach. Najistotniejszą zaletą tej usługi jest zatem minimalna liczba formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, konto w banku jak również numer telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie trzeba określić wysokość wnioskowanych środków i czas spłaty pieniędzy. Następnie należy wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję firmy pożyczkowej. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczkodawca przelewa gotówkę na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Trzeba jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Wartą rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj instytucjach. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Istotnym problemem w ich sytuacji jest to, że często posiadają oni niezbyt chwalebną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucji bankowej. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być niejednokrotnie niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą przekazywana jest w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez analityka bankowego w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również zdecydowana większość instytucji pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają tę bazę. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obydwu instytucjach pozabankowych jako nowy klient możesz pożyczyć do 3000 złotych, jednak jeśli chciałbyś pożyczyć pieniądze za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 zł. W przypadku kolejnego wniosku jako stały klient możesz dostać nawet 10.000 złotych. Najdłuższy czas spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych dostępne są ponadto w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem na poziomie 514%. powyższe firmy należą do nielicznych, które decydują się pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże wiedzieć, że instytucje tego typu mają obowiązek oceny zdolności finansowej pożyczkobiorców. Analizują one po to różne inne rejestry dłużników – ERIF czy BIG.

W dobie epidemii koronawirusa, jedną z najczęściej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z powodu sanitarnych rygorów, wielu pożyczkobiorców zdobywa pieniądze przez internet, lub zamawia pieniądze do miejsca zamieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie trzeba udawać się do siedziby firmy, bo proces przekazywania gotówki ma miejsce w domu klienta. Jak to działa? Aby dowieźli Ci pieniądze, przede wszystkim należy skontaktować się z biurem pożyczkowym i wypełnić wniosek. Czynnośc tę da się zrobić telefonicznie, lub przez internet. Instytucja, w której prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności finansowej i gdy oceni, że stać Cię na pożyczkę, dostarczy Ci gotówkę poprzez swojego pracownika. Przekaże Ci on umowę do podpisania, po czym, a w dalszej kolejności przekaże gotówkę. Proste. Ile to będzie trwało? Przygotuj się na to, że będzie to miało miejsce w następnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu pozytywnej decyzji przez biuro pożyczkowe. Kto dostarczy Ci pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian wezmą je tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie znajdują się instytucje udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Kolejną ich nazwą są momentówki. Najważniejszą cechą tego typu usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Udzielane są one przeważnie na okres od jednego dnia do 60 dni. Wysokość środków jest jednak przeważnie mniejsza niż w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że w wielu wypadkach uzyskasz je na oświadczenie. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, często dostaniesz je nawet w 15 min. Jeżeli potrzebujesz gotówki na krótki termin, przeanalizuj poniżej, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Jaworze chwilówek.

Zależy Ci na szybkim pożyczeniu pieniędzy? Masz możliwość je otrzymać w wielu różnych instytucjach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tutaj i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeszukał również firmy ogólnopolskie. W kilku instytucjach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać waha się od stu złotych do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na 30 dni. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku firmach, na przykład w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 zł na 2 lata). Część instytucji oferuje również wsparcie dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie jedyne biura pożyczkowe obecnie aktywne na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. Fines, SKOK), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.