Gdzie w Piastowie dostaniesz pożyczkę?

Niniejszy artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, gdzie będziesz mógł uzyskać pomoc finansową.

Za sprawą umieszczonych tutaj map bez kłopotu znajdziesz biura finansowe w Piastowie (województwo mazowieckie). Jeżeli potrzebujesz pilnie pieniędzy, warto oceniać lokalne instytucje pożyczkowe, jak również instytucje pozabankowe pożyczające w całym kraju.

Poniżej znajdziesz pożyczki pozabankowe udzielane zarówno online, jak i w stacjonarnych instytucjach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

W przypadku, gdy chcesz wnioskować o gotówkę oferowaną w lokalnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Piastowie.
Jeśli jednak chcesz pożyczyć nie opuszczając domu, to dobrze by było, abyś wziął pod uwagę zawarte poniżej oferty dostępne online. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci do 15000 zł na okres do 36 miesięcy. RRSO w promocji ma wartość 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito możemy zaciągnąć do trzech tysięcy złotych całkowicie za darmo. Warunkiem skorzystania z całej sumy bez kosztów jest zwrócenie otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. Jeżeli mimo wszystko zdecydujesz się przekroczyć ten termin, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO ma wartość 0%, a oferta standardowa – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najpopularniejszych usług pozabankowych. Co jest jej główną zaletą? Klient nie musi przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę czy też świadczenie rentowe. Przy składaniu wniosku wystarczy oświadczenie o dochodach. Najistotniejszą zaletą tej usługi jest zatem uproszczenie formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, rachunek bankowy oraz posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie wystarczy wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy jak również okres spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na decyzję pożyczkową. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma pożyczkowa przelewa pożyczaną kwotę na konto bankowe klienta. Należy jednakże pamiętać, iż pozytywna firmy pożyczkowej zależeć będzie od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Godną rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj instytucjach. Jedną z grup klientów szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są dłużnicy. Najistotniejszym problemem w ich sytuacji jest to, że często mają oni dosyć złą historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucji bankowej. Przyczyna złej historii kredytowej może być na przykład niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem trafia wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez banki w trakcie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta także większość instytucji pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają wyżej wymieniony rejestr. Obecnie masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu instytucjach pozabankowych jako nowy klient masz szansę otrzymać do 3000 zł, jednak jeżeli chciałbyś pożyczyć pieniądze za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. Dodatkowo będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10.000 PLN. Najdłuższy okres umowy w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Ponadto kredyty dla osób zadłużonych znajdziesz również w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z RRSO wynoszącym 514%. powyższe instytucje należą do nielicznych, jakie oferują pomoc zadłużonym. Warto jednak pamiętać, że biura tego typu zobowiązane są do badania zdolności kredytowej wnioskodawców. Przeszukują one po to różne inne rejestry zadłużonych – na przykład KRD.

W dobie epidemii koronawirusa, jedną z najczęściej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pieniędzmi dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z powodu sanitarnych rygorów, wielu pożyczkobiorców zdobywa pieniądze przez internet, lub zamawia gotówkę do miejsca zamieszkania. Istotną zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie musimy wybierac sie do biura pożyczkowego, ponieważ proces przekazywania gotówki dzieje się w domu klienta. Jak to działa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności musisz porozumieć się z pożyczkodawcą i tam złożyć wniosek. Da się to wykonać przez telefon, lub przez stronę internetową. Instytucja, w której prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na ewaluację Twojej zdolności finansowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na pożyczkę, zawiezie Ci gotówkę poprzez przedstawiciela. Da Ci on druk umowy do podpisania, a nastepnie wręczy Ci pieniądze. I tyle. Ile to będzie trwało? Przygotuj się na to, że odbędzie sie to w następnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu pozytywnej decyzji przez biuro pożyczkowe. Kto dostarczy Ci pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian wezmą je tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie znajdziesz instytucje udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Inną ich nazwą są na przykład momentówki. Najważniejszą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres finansowania. Przeważnie pożyczysz je na okres od kilku dni do 30 dni. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak przeważnie niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że w licznych instytucjach dostaniesz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz stosunkowo szybko, często dostaniesz je w około 15 minut. Jeżeli potrzebna Ci gotówka na krótki termin, przeanalizuj poniżej, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Piastowie chwilówek.

Potrzebne Ci są szybko pieniądze? Istnieje szansa, aby je otrzymać w wielu różnych firmach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tutaj i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś rozważył również biura ogólnopolskie. W kilku biurach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od 100 złotych do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga oferuje pożyczki na dowód do 20000 złotych, których spłatę można rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus oferuje szybkie pożyczki na kwotę 10000 złotych na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku parabankach, na przykład w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 zł na 2 lata). Część instytucji oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo pożyczki dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie jedyne instytucje obecnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach znajdziesz jeszcze wiele innych pozabankowych biur pożyczkowych (np. SKOKi czy Fines), które pożyczą Ci pieniądze (źródło: www.lento.pl).