Pożyczki Białystok

W poniższym artykule opisujemy, u kogo będziesz mógł dostać pieniądze.

Dzięki opublikowanym tu mapom z łatwością znajdziesz biura finansowe w Białymstoku (województwo podlaskie). Jeżeli poszukujesz pilnie możliwości zdobycia pieniędzy, najlepiej będzie przeanalizować działające w mieście biura pozabankowe, podobnie, jak instytucje pozabankowe pożyczające przez internet.

Publikujemy tu pożyczki pozabankowe udzielane w Białymstoku zarówno online, jak i w lokalnych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie pieniędzy odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

Jeśli zdecydowałeś się wnioskować o pożyczkę oferowaną w placówce lokalnej, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Białymstoku.
Jeśli jednakże chciałbyś pożyczyć nie opuszczając domu, to warto, gdybyś ocenił znajdujące się poniżej oferty przez internet. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotych na okres do 36 miesięcy. RRSO w promocji wynosi 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito możesz pożyczyć od 1000 do 3 000 złotych całkowicie za darmo. Zasadniczym warunkiem skorzystania z całej sumy bez prowizji o odsetek jest zwrócenie pożyczonej kwoty w ciągu 40 dni. Jesli mimo wszystko zdecydujesz się przedłużyć termin spłaty, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji jest na poziomie 0%, natomiast oferta standardowa – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z popularniejszych usług finansowych. Co jest jej główną zaletą? Klient nie musi dostarczać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne czy świadczenie rentowe. Do złożenia wniosku wystarczy oświadczenie o dochodach. Kluczową ich zaletą jest więc uproszczenie formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, konto w banku i telefon komórkowy. Aby zdobyć finansowanie trzeba określić kwotę pożyczanych pieniędzy jak również okres spłaty pieniędzy. W następnym kroku musisz wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na odpowiedź parabanku. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, firma przelewa pieniądze na konto bankowe pożyczkobiorcy. Musimy jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Godną rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są dłużnicy. Niebagatelnym problemem w ich sytuacji jest fakt, że często posiadają oni negatywną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucjach bankowych. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być chociażby opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą trafia w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez banki w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również większość firm pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają wyżej wymieniony rejestr. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obu firmach jako nowy klient masz szansę otrzymać do 3000 złotych, jednak jeżeli chcesz pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 zł. Przy kolejnym wniosku jako stały klient możesz dostać nawet 10.000 złotych. Maksymalny czas spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla osób zadłużonych znajdziesz ponadto w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym wynoszącym 514%. Znajdujące się powyżej instytucje są jednymi z nielicznych, jakie zdecydowały się pomoc zadłużonym. Warto jednak pamiętać, że biura pożyczkowe mają obowiązek badania zdolności kredytowej pożyczkobiorców. Kontrolują one po to czasem inne bazy danych – przykładowo KRD.

W trudnym czasie epidemii koronawirusa, jednymi z najbardziej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, liczna grupa klientow preferuje pożyczanie pieniędzy kanałami internetowymi, lub składa wniosek o gotówkę do miejsca zamieszkania. Kluczową zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie musimy wybierac sie do siedziby firmy, ponieważ proces przekazywania gotówki odbywa sie w domu klienta. Jak to działa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, na początku należy skontaktować się z biurem pożyczkowym i złożyć wniosek. Możesz to zrealizować za pomocą telefonu, ale bez problemu dokonasz tego przez stronę internetową. Firma, w której prosisz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na badanie Twojej zdolności finansowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na kredyt, dowiezie Ci gotówkę poprzez przedstawiciela. Przekaże Ci on umowę do parafowania, a nastepnie wręczy gotówkę. Proste. Ile to wszystko trwa? Przeważnie pieniądze dostaniesz w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez firmę pożyczkową. Kto dostarczy Ci pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian wezmą je tutejsi klienci.

Na poniższej mapie znajdziesz biura udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Innym ich określeniem bywają momentówki. Najistotniejszą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres finansowania. Mogą być udzielone na okres od kilku dni do jednego miesiąca. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak z reguły mniejsza aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że w wielu firmach uzyskasz je na oświadczenie. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w około 15 minut. Jeżeli potrzebna Ci gotówka na krótki termin, zobacz poniżej, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Białymstoku chwilówek.

Potrzebujesz szybko pieniędzy? Masz szansę je znaleźć w wielu różnych biurach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tu i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeszukał także biura ogólnopolskie. W kilku biurach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku instytucjach finansowych, przykładowo w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 PLN na 2 lata). Część instytucji oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie biura pożyczkowe obecnie działające na rynku pożyczkowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. różne SKOKi, Fines), w których możesz pożyczyć pieniądze.