Pożyczki Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Dowiedz się, u kogo będziesz mógł uzyskać pomoc finansową.

Za sprawą umieszczonych tutaj map bez kłopotu znajdziesz instytucje pożyczkowe w Bielsku-Białej (województwo śląskie). Jeżeli poszukujesz na szybko możliwości otrzymania pieniędzy, dobrze jest oceniać aktywne w skali lokalnej firmy pożyczkowe, ale także podmioty finansowe o charakterze ogólnopolskim.

Prezentujemy tutaj pożyczki pozabankowe udzielane w Bielsku-Białej zarówno online, jak i w tutejszych biurach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

W przypadku, gdy chcesz starać o pożyczkę udzielaną w stacjonarnym biurze, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Bielsku-Białej.
Jeśli jednakże chciałbyś pożyczyć nie wychodząc z domu, to warto, gdybyś rozważył poniższe oferty dostępne przez internet. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci do 15000 zł, a okres finansowania wynosi 36 miesięcy. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, podczas, gdy w standardowej ofercie – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito możesz pożyczyć do trzech tysięcy złotych zupełnie za darmo. Zasadniczym warunkiem skorzystania z gotówki bez prowizji o odsetek jest spłata otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. Jeżeli jednakże podejmiesz decyzję, aby przekroczyć ten termin, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO jest na poziomie 0%, a oferta standardowa – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najszybszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Jakie są zalety tej usługi? Pożyczkobiorca nie jest zobligowany dostarczać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę czy dochody z renty. Wystarcza oświadczenie pożyczkobiorcy o uzyskiwanych dochodach. Kluczową zaletą tej usługi jest zatem zmniejszenie formalności do minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, rachunek bankowy i dodatkowo telefon komórkowy. Aby zdobyć finansowanie wystarczy określić wysokość pożyczanych środków i pożądany okres spłaty długu. Potem musimy wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję firmy pożyczkowej. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczkodawca przelewa pożyczaną kwotę na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Trzeba jednakże pamiętać, że pomyślna firmy pożyczkowej zależna jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj instytucjach. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Kluczowym problemem w ich sytuacji jest fakt, że niejednokrotnie posiadają oni niezbyt chwalebną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług pożyczkowych w bankach. Przyczyna złej historii kredytowej może być niejednokrotnie opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przesyłana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez analityka bankowego w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również większość instytucji pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują tę bazę. W dalszym ciągu masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu instytucjach pozabankowych będąc nowym klientem masz szansę otrzymać do 3000 PLN, przy czym jeżeli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 zł. Zwracamy uwagę, że będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10.000 PLN. Najdłuższy czas umowy w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Ponadto kredyty dla osób zadłużonych oferowane są ponadto w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z R.R.S.O. na poziomie 514%. Obydwie firmy są jednymi z nielicznych, jakie oferują pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże wiedzieć, że firmy tego typu mają obowiązek oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorców. Analizują one po to różne inne bazy danych – na przykład KRD.

W czasach pandemii koronawirusa, jednymi z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, wielu pożyczkobiorców zdobywa pieniądze poprzez internet, lub zamawia gotówkę bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie trzeba wybierac sie do siedziby firmy, bo proces przekazywania gotówki ma miejsce w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, przede wszystkim musisz umówić się z pożyczkodawcą i tam zawnioskować o pieniądze. Da się to zrobić przez telefon, ale bez problemu dokonasz tego za pośrednictwem internetu. Firma, w której prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na badanie Twojej zdolności finansowej i jesli oceni, że stać Cię na pożyczkę, dostarczy Ci pieniądze za pośrednictwem swojego przedstawiciela. Przekaże Ci on druk umowy do podpisania, po czym, a w dalszej kolejności przekaże Ci pieniądze. Proste. Ile to wszystko trwa? Najczęściej pieniądze dostaniesz w następnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez biuro pożyczkowe. Kto dostarczy Ci pieniądze w taki sposób? W firmie Bocian zdobędą je tutejsi klienci.

Na poniższej mapie publikujemy biura udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Alternatywną ich nazwą są momentówki. Najistotniejszą cechą tych usług finansowych jest krótkoterminowość. Udzielane są one przeważnie na okres od jednego dnia do 1-2 miesięcy. Wysokość środków jest jednak przeważnie mniejsza aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Istotną ich zaletą jest to, że możesz je uzyskać na oświadczenie. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w ciągu 15 minut. Jeżeli potrzebujesz gotówki na krótki termin, przeanalizuj poniżej, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Bielsku-Białej chwilówek.

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze? Masz szansę je znaleźć w wielu różnych instytucjach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokładnie wszystkie porównać. Tutaj i w najbliższych okolicach pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeanalizował również instytucje ogólnopolskie. W kilku instytucjach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku parabankach, przykładowo w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 zł na 24 miesiące). Część instytucji oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w firmach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie instytucje aktualnie działające na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.