Szybkie pożyczki Bydgoszcz

Rynek w Bydgoszczy

Niniejszy artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, u kogo możesz uzyskac wsparcie finansowe.

Za sprawą umieszczonych tutaj map z łatwością znajdziesz biura finansowe w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie). Jeżeli poszukujesz na szybko pieniędzy, najrozsądniej jest ocenić aktywne w skali lokalnej firmy pozabankowe, ale także instytucje pozabankowe ogólnopolskie.

Poniżej znajdziesz pożyczki pozabankowe oferowane w Bydgoszczy zarówno online, jak i w stacjonarnych biurach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie środków pieniężnych odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

W sytuacji, gdy zdecydowałeś się starać o pożyczkę oferowaną w stacjonarnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Bydgoszczy.
Jeśli jednakże chciałbyś pożyczyć bez wychodzenia z domu, to warto, żebyc przeanalizował zamieszczone poniżej oferty online. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz dane dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci do 15000 złz 36-miesięcznym okresem spłaty. RRSO w promocji wynosi 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito mamy szanse pożyczyć do trzech tysięcy złotych całkowicie bezpłatnie. Kluczowym warunkiem skorzystania z pieniędzy bez prowizji o odsetek jest spłacenie otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. Jesli jednak będziesz musiał przedłużyć termin spłaty, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO jest na poziomie 0%, podczas, gdy oferta standardowa – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najpopularniejszych usług pozabankowych. Jakie zalety ma taka usługa? Pożyczkobiorca nie jest zobligowany dostarczać odpowiednich zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne albo rentę. Wystarcza oświadczenie o dochodach. Kluczową ich zaletą jest więc minimalna liczba formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, konto osobiste oraz posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie trzeba określić wysokość pożyczanych pieniędzy oraz pożądany okres spłaty. Potem musisz wypełnić formularz wniosku i czekać na decyzję pożyczkodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji, parabank przelewa pożyczane środki na konto osobiste pożyczkobiorcy. Musisz jednak mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja o przyznaniu finansowania zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Godną rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są dłużnicy. Zasadniczym problemem w ich sytuacji jest to, że często mają oni negatywną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucji bankowej. Przyczyna złej historii kredytowej może być niejednokrotnie niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą dociera w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez analityka bankowego w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również większość firm pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują tę bazę. W dalszym ciągu możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je na przykład w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu przypadkach jako nowy klient możesz otrzymać do 3000 zł, przy czym jeśli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 zł. Przy kolejnym wniosku jako stały klient możesz dostać nawet 10.000 PLN. Maksymalny okres spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla osób zadłużonych oferowane są również w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z R.R.S.O. na poziomie 514%. Znajdujące się powyżej firmy należą do nielicznych, które zdecydowały się na pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże wiedzieć, że biura pożyczkowe zobowiązane są do badania zdolności finansowej pożyczkobiorców. Przeglądają one po to czasem inne rejestry dłużników – ERIF czy KRD.

W czasach pandemii koronawirusa, jednymi z najbardziej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z racji obaw przed zakażeniem, wielu pożyczkobiorców zdobywa pieniądze kanałami internetowymi, ewentualnie zamawia pieniądze bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie musimy tracić czasu na wyprawę do siedziby firmy, ponieważ proces przekazywania gotówki ma miejsce w domu klienta. Jak to działa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, przede wszystkim musisz umówić się z pożyczkodawcą i zawnioskować o pieniądze. Możesz to zrealizować telefonicznie, lub przez stronę internetową. Instytucja, w jakiej wnioskujesz o środki finansowe, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności kredytowej i gdy oceni, że stać Cię na pożyczkę, dostarczy Ci gotówkę za pośrednictwem kuriera. Przekaże Ci on druk umowy do podpisania, a nastepnie przekaże odliczoną kwotę. I tyle. Ile to będzie trwało? W większości przypadków odbędzie sie to kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez firmę pożyczkową. Z jakiej firmy dowożą pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian zdobędą je tutejsi klienci.

Poniżej zamieszczamy instytucje udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Alternatywną ich nazwą są momentówki. Najważniejszą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótkoterminowość. Przeważnie pożyczysz je na okres od kilku dni do 60 dni. Wysokość środków jest jednak przeważnie niższa aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Ważną ich zaletą jest to, że możesz je często dostać bez zaświadczeń o dochodach. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w około 15 minut. Jeżeli potrzebna Ci gotówka na krótki okres, sprawdź na poniższej mapie, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Bydgoszczy chwilówek.

Zależy Ci na szybkim pożyczeniu pieniędzy? Masz szansę je znaleźć w wielu różnych instytucjach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokładnie wszystkie porównać. Tu i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeszukał również instytucje ogólnopolskie. W kilku firmach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać waha się od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku firmach, przykładowo w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 PLN na 24 miesiące). Część instytucji oferuje również pomoc dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeżeli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać z firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie jedyne instytucje poza-bankowe obecnie aktywne na rynku pożyczkowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych biur pożyczkowych (np. różne SKOKi, Fines), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.