Pożyczki Bytom

Poznaj miejsca, gdzie możesz otrzymać pomoc finansową.

Za sprawą umieszczonych tutaj map bez problemu znajdziesz pożyczkodawców w Bytomiu (województwo śląskie). W sytuacji, gdy poszukujesz „na szybko” możliwości zdobycia pieniędzy, najlepiej będzie porównywać lokalne firmy pozabankowe, podobnie, jak biura pozabankowe o ogólnopolskim charakterze.

Publikujemy tu pożyczki pozabankowe oferowane w Bytomiu zarówno przez internet, jak i w lokalnych biurach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

W sytuacji, gdy chciałbyś starać o gotówkę oferowaną w stacjonarnym biurze, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Bytomiu.
Jeśli jednak chcesz pożyczyć nie wychodząc z domu, to warto, abyś wziął pod uwagę zamieszczone tutaj instytucje pożyczające online. Poniżej znajdziesz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci do 15000 zł na okres 36 miesięcy. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Prestito, to firma, w której możemy zaciągnąć od 1000 do 3 000 złotych zupełnie bezpłatnie. Kluczowym warunkiem skorzystania z gotówki za darmo jest spłacenie otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. Jesli mimo wszystko zdecydujesz się przedłużyć termin spłaty, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO ma wartość 0%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najszybszych usług finansowych. Jakie zalety ma taka usługa? Pożyczkobiorca nie musi przedstawiać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę albo dochody z renty. Wystarczające jest oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Kluczową zaletą tej usługi jest więc minimum formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, konto osobiste i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie wystarczy wybrać kwotę wnioskowanych środków jak również czas spłaty. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji, firma pożyczkowa przelewa pożyczane środki na konto klienta. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pozytywna firmy pożyczkowej często zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Wartą zainteresowania pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Grupą pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Istotnym problemem w ich sytuacji jest to, że często posiadają oni negatywną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucji bankowej. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być chociażby opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą przekazywana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez analityka bankowego w trakcie oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również większość instytucji pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują tę bazę. Nadal możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu instytucjach pozabankowych jako nowy klient masz szansę otrzymać do 3000 PLN, jednak jeżeli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. W przypadku kolejnego wniosku będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy zł. Najdłuższy czas spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Ponadto kredyty dla osób zadłużonych udzielane są ponadto w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem na poziomie 514%. Znajdujące się powyżej instytucje należą do nielicznych, jakie zdecydowały się na pomoc zadłużonym. Warto jednak pamiętać, że firmy tego typu mają obowiązek badania zdolności finansowej klientów. Monitorują one w tym celu różne inne rejestry zadłużonych – na przykład BIG Infomonitor.

W momencie pandemii koronawirusa, jedną z najbardziej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, sporo pożyczkobiorców zdobywa pieniądze drogą online, albo wnioskuje o gotówkę bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie musisz tracić czasu na wyprawę do siedziby firmy, bo proces przekazywania gotówki dzieje się w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności powinieneś umówić się z biurem pożyczkowym i tam zawnioskować o pieniądze. Da się to zrobić telefonicznie, albo przez stronę internetową. Firma, w jakiej wnioskujesz o środki finansowe, poświęci kilkadziesiąt minut na badanie Twojej zdolności kredytowej i gdy uzna, że stać Cię na kredyt, dostarczy Ci gotówkę za pośrednictwem pracownika. Przekaże Ci on umowę do parafowania, po czym, a w dalszej kolejności przekaże odliczoną kwotę. Proste. Ile to będzie trwało? Najczęściej pieniądze dostaniesz w następnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez biuro pożyczkowe. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w taki sposób? Dzięki firmie Bocian zdobędą je tutejsi klienci.

Na poniższej mapie publikujemy placówki udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Innym ich określeniem bywają momentówki. Istotną cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótkoterminowość. Przeważnie pożyczysz je na okres od jednego dnia do 30 dni. Pożyczana kwota jest jednak z reguły mniejsza niż w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z wielu ich zalet jest to, że w licznych instytucjach dostaniesz je na oświadczenie. Pieniądze uzyskasz stosunkowo szybko, często dostaniesz je nawet w 15 minut. Jeżeli potrzebna Ci gotówka na na okres do miesiąca, sprawdź poniżej, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Bytomiu chwilówek.

Potrzebujesz szybko pieniędzy? Możesz je znaleźć w wielu różnych instytucjach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tutaj i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeanalizował także instytucje ogólnopolskie. W kilku podmiotach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku parabankach, chociażby w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 złotych na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również pomoc dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeżeli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie instytucje poza-bankowe obecnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. różne SKOKi, Fines), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.