Pożyczki Chorzów

Poznaj miejsca, u kogo możesz uzyskać pieniadze.

Za sprawą umieszczonych tutaj map bez kłopotu znajdziesz pożyczkodawców w Chorzowie (województwo śląskie). W przypadku, gdy potrzebujesz pilnie środków pieniężnych, warto porównywać funkcjonujące w mieście instytucje finansowe, jak również podmioty finansowe pożyczające w całym kraju.

Poniżej znajdziesz pożyczki pozabankowe przyznawane w Chorzowie zarówno online, jak i w stacjonarnych placówkach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

Jeżeli chciałbyś wnioskować o pożyczkę przyznawaną w lokalnym biurze, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Chorzowie.
Jeżeli jednakże chciałbyś pożyczyć nie opuszczając domu, to dobrze by było, gdybyś rozważył przedstawione tutaj firmy pożyczające online. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotych na okres 36 miesięcy. RRSO w promocji ma wartość 56,67%, podczas, gdy w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito mamy szanse zaciągnąć od 1000 do 3 000 złotych zupełnie za darmo. Zasadniczym warunkiem skorzystania z środków finansowych za darmo jest spłacenie otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. Jeżeli jednak zdecydujesz się przekroczyć ten termin, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji jest na poziomie 0%, a oferta standardowa – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najszybszych usług pozabankowych. Jakie są zalety tej usługi? Klient nie musi przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne albo dochody z renty. Do złożenia wniosku wystarczy oświadczenie pożyczkobiorcy o uzyskiwanych dochodach. Najistotniejszą ich zaletą jest zatem uproszczenie formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, rachunek bankowy i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie wystarczy wybrać kwotę wnioskowanych środków oraz czas spłaty. Potem musimy wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję firmy pożyczkowej. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma pożyczkowa przekazuje pieniądze na konto bankowe pożyczkobiorcy. Musimy jednak pamiętać, że pomyślna decyzja pożyczkodawcy zależy od zdolności kredytowej klientów. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Grupą klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Niebagatelnym problemem w ich sytuacji jest fakt, że często mają oni negatywną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucjach bankowych. Przyczyna złej historii kredytowej może być na przykład niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą dociera w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez analityka bankowego w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również większość biur pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują wyżej wymieniony rejestr. W dalszym ciągu możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je na przykład w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu przypadkach jako nowy klient możesz otrzymać do 3000 zł, jednak jeśli chcesz pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 zł. Warto pamiętać, że będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10.000 zł. Najdłuższy okres umowy w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Ponadto kredyty dla zadłużonych znajdziesz ponadto w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem równym 514%. obydwie firmy należą do nielicznych, jakie zdecydowały się pomoc zadłużonym. Musisz mieć jednak świadomość, że instytucje pozabankowe mają obowiązek oceny zdolności kredytowej wnioskodawców. Monitorują one po to czasem inne rejestry zadłużonych – KRD i BIG Infomonitor.

W dobie epidemii koronawirusa, jedną z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z powodu sanitarnych rygorów, wielu klientow woli pożyczać pieniądze drogą online, albo składa wniosek o pieniądze z dostawą do mieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie musimy udawać się do placówki stacjonarnej, bo cały proces pożyczania ma miejsce w domu klienta. Jak to działa? Aby dostarczyli Ci pieniądze, po pierwsze powinieneś porozumieć się z pożyczkodawcą i wypełnić wniosek. Czynnośc tę da się zrealizować telefonicznie, lub przez stronę internetową. Instytucja, w jakiej prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na ewaluację Twojej zdolności finansowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na kredyt, dostarczy Ci gotówkę za pośrednictwem kuriera. Da Ci on umowę do parafowania, po czym, a w dalszej kolejności przekaże Ci pieniądze. Proste. Ile to wszystko trwa? Przeważnie będzie to miało miejsce w następnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez biuro pożyczkowe. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian mogą je wziąć tutejsi klienci.

Na poniższej mapie znajdują się biura udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Innym określeniem tych usług są na przykład momentówki. Zasadniczą cechą tych usług finansowych jest krótki okres finansowania. Mogą być udzielone na okres od jednego dnia do 1-2 miesięcy. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak przeważnie mniejsza aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z ich zalet jest to, że możesz je często dostać bez zaświadczeń o dochodach. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, często dostaniesz je w ciągu 15 min. Jeśli potrzebujesz gotówki na na okres do miesiąca, przeanalizuj poniżej, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Chorzowie chwilówek.

Chciałbyś pożyczyć pieniądze jak najszybciej? Masz szansę je otrzymać w wielu różnych parabankach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tutaj i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeszukał również firmy ogólnopolskie. W kilku podmiotach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od stu złotych do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na 30 dni. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku instytucjach finansowych, chociażby w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 PLN na 24 miesiące). Część instytucji oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie instytucje obecnie aktywne na rynku pożyczkowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych biur pożyczkowych (np. różne SKOKi, Fines), w których możesz pożyczyć pieniądze.