Pożyczki Chrzanów

Dowiedz się, u kogo możesz dostać pieniądze.

Dzięki opublikowanym tu mapom bez problemu znajdziesz instytucje pożyczkowe w Chrzanowie (województwo małopolskie). Jeżeli poszukujesz pilnie środków pieniężnych, najrozsądniej jest przeanalizować aktywne lokalnie instytucje pożyczkowe, podobnie, jak instytucje pozabankowe o ogólnopolskim charakterze.

Publikujemy tu pożyczki pozabankowe przyznawane w Chrzanowie zarówno przez internet, jak i w tutejszych instytucjach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

W sytuacji, gdy chcesz wnioskować o gotówkę przyznawaną w placówce lokalnej, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Chrzanowie.
Jeśli jednak chcesz pożyczyć nie wychodząc z domu, to warto, żebyc wziął pod uwagę zamieszczone tutaj firmy pożyczające przez internet. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci do 15000 złz 36-miesięcznym okresem spłaty. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito mamy szanse otrzymać do trzech tysięcy złotych całkowicie bezpłatnie. Kluczowym warunkiem skorzystania z gotówki bez kosztów jest spłata pożyczonej kwoty w ciągu 40 dni. W sytuacji, gdy jednak zdecydujesz się przedłużyć termin spłaty, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO ma wartość 0%, a oferta standardowa – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najszybszych usług pozabankowych. Jakie zalety ma taka usługa? Pożyczkobiorca nie musi dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne albo świadczenie rentowe. Przy składaniu wniosku wystarczy oświadczenie pożyczkobiorcy o dochodach. Kluczową ich zaletą jest więc minimalna liczba formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci sam dowód osobisty, rachunek bankowy jak również posiadanie telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie trzeba wybrać kwotę pożyczanych środków oraz pożądany okres spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku należy wypełnić wniosek i czekać na odpowiedź parabanku. W przypadku pozytywnej decyzji, firma przekazuje pożyczane środki na konto bankowe klienta. Musisz jednak pamiętać, iż pozytywna decyzja o przyznaniu finansowania zależna jest od zdolności kredytowej klientów. Wartą zainteresowania pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Najważniejszym problemem w ich sytuacji jest fakt, że niejednokrotnie mają oni niezbyt chwalebną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucjach bankowych. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być niejednokrotnie opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przesyłana jest w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez analityka bankowego w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również zdecydowana większość instytucji pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają wspomniany rejestr. W dalszym ciągu masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obydwu przypadkach jako nowy klient masz szansę otrzymać do 3000 zł, przy czym jeżeli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 złotych. Przy kolejnym wniosku jako stały klient możesz dostać nawet 10 tysięcy PLN. Najdłuższy okres spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych znajdziesz także w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym równym 514%. powyższe instytucje należą do nielicznych, jakie przyznają pomoc zadłużonym. Należy jednak wiedzieć, że biura tego typu mają obowiązek badania zdolności finansowej klientów. Sprawdzają one w tym celu czasem inne bazy dłużników – na przykład BIG Infomonitor.

W dobie pandemii koronawirusa, jednymi z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z racji obaw przed zakażeniem, wielu pożyczkobiorców decyduje się pożyczać online, lub zamawia pieniądze bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie trzeba wybierac sie do siedziby firmy, ponieważ proces przekazywania gotówki odbywa sie w domu klienta. Jak działa taka usługa? Aby dowieźli Ci pieniądze, przede wszystkim powinieneś porozumieć się z biurem pożyczkowym i zawnioskować o pieniądze. Da się to zrealizować przez telefon, lub przez stronę internetową. Firma, w której prosisz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności finansowej i jesli oceni, że stać Cię na pożyczkę, zawiezie Ci gotówkę za pośrednictwem przedstawiciela. Osoba ta da Ci umowę do podpisania, po czym, a w dalszej kolejności przekaże Ci pieniądze. I to wszystko. Ile to wszystko trwa? Najczęściej pieniądze dostaniesz w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez firmę pożyczkową. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w ten sposób? Dzięki firmie Bocian skorzystają z nich tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie znajdziesz placówki udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Innym określeniem tych usług są momentówki. Najważniejszą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres finansowania. Mogą być udzielone na okres od jednego dnia do 1-2 miesięcy. Pożyczana kwota jest jednak przeważnie mniejsza aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że w wielu firmach uzyskasz je na oświadczenie. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, niejednokrotnie dostaniesz je nawet w 15 minut. Jeżeli potrzebujesz gotówki na na okres do miesiąca, przeanalizuj na poniższej mapie, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Chrzanowie chwilówek.

Zależy Ci na szybkim pożyczeniu pieniędzy? Możesz je znaleźć w wielu różnych instytucjach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tutaj i w najbliższych okolicach pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeszukał również instytucje ogólnopolskie. W kilku instytucjach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku instytucjach finansowych, przykładowo w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 złotych na 24 miesiące). Część instytucji oferuje również pomoc dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać z firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie jedyne biura pożyczkowe obecnie funkcjonujące na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.