Pożyczki Cieszyn

Niniejszy artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, gdzie będziesz mógł pożyczyć pieniądze.

Dzięki opublikowanym tu mapom z łatwością znajdziesz usługi finansowe w Cieszynie (województwo śląskie). W przypadku, gdy poszukujesz na szybko możliwości zdobycia pieniędzy, warto porównać lokalne instytucje pożyczkowe, ale również instytucje pozabankowe pożyczające przez internet.

Publikujemy tu pożyczki pozabankowe przyznawane w Cieszynie zarówno online, jak i w stacjonarnych placówkach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

W sytuacji, gdy zdecydowałeś się starać o gotówkę przyznawaną w lokalnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Cieszynie.
Jeżeli jednak chcesz pożyczyć bez wychodzenia z domu, to warto, abyś przeanalizował zawarte poniżej oferty przez internet. W poniższej porównywarce znajdziesz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci do 15000 zł na okres 36 miesięcy. RRSO w promocji jest na poziomie 56,67%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito będziemy mogli pożyczyć od 1000 do 3 000 złotych całkowicie za darmo. Kluczowym warunkiem skorzystania z środków finansowych za darmo jest zwrócenie pożyczonej kwoty w okresie do 40 dni. Jeżeli jednakże będziesz musiał zatrzymać pieniądze na dłużej, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO wynosi 0%, natomiast oferta standardowa – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najszybszych usług pozabankowych. Jakie zalety ma taka usługa? Klient nie musi przedstawiać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy też dochody z renty. Przy składaniu wniosku wystarczy samo oświadczenie o dochodach. Zasadniczą zaletą tej usługi jest zatem uproszczenie formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, konto w banku i posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie należy wybrać kwotę pożyczanych środków jak również czas spłaty pieniędzy. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję pożyczkową. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, firma przekazuje pożyczaną kwotę na rachunek bankowy klienta. Musimy jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja pożyczkodawcy często zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Godną rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Jedną z grup klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Kluczowym problemem w ich sytuacji jest fakt, że niejednokrotnie mają oni niezbyt chwalebną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucji bankowej. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być na przykład opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą dociera w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta także zdecydowana większość instytucji pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują wyżej wymieniony rejestr. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je na przykład w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu przypadkach jako nowy klient masz szansę otrzymać do 3000 złotych, jednak jeżeli chciałbyś pożyczyć pieniądze za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. Warto mieć świadomość, że jako stały klient możesz dostać nawet 10.000 PLN. Maksymalny czas spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Ponadto kredyty dla zadłużonych oferowane są także w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym w wysokości 514%. Znajdujące się powyżej firmy należą do nielicznych, które zdecydowały się pomoc zadłużonym. Warto jednak pamiętać, że instytucje tego typu zobowiązane są do badania zdolności finansowej klientów. Badają one po to różne inne bazy dłużników – przykładowo ERIF.

W czasach epidemii COVID-19, jednymi z najczęściej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, liczna grupa pożyczkobiorców decyduje się pożyczać przez internet, ewentualnie składa wniosek o pieniądze bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie musimy tracić czasu na wyprawę do biura pożyczkowego, bo proces przekazywania gotówki ma miejsce w domu klienta. Jak działa taka usługa? Aby dostarczyli Ci pieniądze, przede wszystkim powinieneś skontaktować się z firmą pożyczkową i zawnioskować o pieniądze. Możesz to wykonać telefonicznie, albo przez stronę internetową. Instytucja, w jakiej prosisz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności kredytowej i jesli stwierdzi, że stać Cię na pożyczkę, zawiezie Ci gotówkę poprzez oddelegowanego przedstawiciela. Przekaże Ci on umowę do parafowania, a zaraz potem wręczy Ci pieniądze. Proste. Ile to wszystko trwa? W większości przypadków pieniądze dostaniesz w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez biuro pożyczkowe. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian mogą je wziąć tutejsi klienci.

Na poniższej mapie znajdziesz instytucje udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Innym określeniem tych usług bywają momentówki. Najistotniejszą cechą tych usług finansowych jest krótkoterminowość. Udzielane są one przeważnie na okres od kilku dni do jednego miesiąca. Wysokość środków jest jednak przeważnie niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że w wielu wypadkach uzyskasz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz stosunkowo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w około 15 minut. Jeśli potrzebna Ci gotówka na niewielki okres, sprawdź na poniższej mapie, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Cieszynie chwilówek.

Potrzebne Ci są szybko pieniądze? Możesz je znaleźć w wielu różnych biurach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tutaj i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał również instytucje ogólnopolskie. W kilku biurach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać waha się od stu złotych do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na miesiąc. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku firmach, przykładowo w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 złotych na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w firmach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie instytucje poza-bankowe obecnie aktywne na rynku pozabankowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których możesz pożyczyć pieniądze.