Pożyczki Dąbrowa Górnicza

W poniższym artykule opisujemy, u kogo możesz otrzymać pomoc finansową.

Dzięki opublikowanym tu mapom łatwo znajdziesz instytucje pożyczkowe w Dąbrowie Górniczej (województwo śląskie). Jeżeli potrzebujesz na szybko możliwości zdobycia pieniędzy, najlepiej będzie ocenić lokalne instytucje finansowe, ale również instytucje pozabankowe działające online.

Prezentujemy tutaj pożyczki pozabankowe udzielane zarówno przez internet, jak i w stacjonarnych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

W sytuacji, gdy masz zamiar starać o gotówkę udzielaną w stacjonarnym biurze, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Dąbrowie Górniczej.
Jeśli jednak chciałbyś pożyczyć bez wychodzenia z domu, to dobrze by było, żebyc przeanalizował przedstawione tutaj firmy pożyczające online. Poniżej znajdziesz dane dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci do 15000 złz 36-miesięcznym okresem spłaty. RRSO w promocji ma wartość 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito możesz otrzymać do trzech tysięcy złotych całkowicie za darmo. Warunkiem skorzystania z pieniędzy bezkosztowo jest spłacenie otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. Jesli mimo wszystko podejmiesz decyzję, aby przedłużyć ten termin, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO jest na poziomie 0%, a w standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najpopularniejszych usług pozabankowych. Jakie zalety ma taka usługa? W takim przypadku nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne czy też świadczenie rentowe. Przy składaniu wniosku wystarczy oświadczenie o dochodach. Kluczową zaletą tej usługi jest więc uproszczenie formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, rachunek bankowy i telefon komórkowy. Aby zdobyć finansowanie trzeba określić wysokość pożyczanych pieniędzy oraz pożądany okres spłaty długu. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na odpowiedź parabanku. W przypadku pozytywnej decyzji, parabank przelewa pożyczaną kwotę na konto bankowe klienta. Należy jednakże pamiętać, że pozytywna decyzja zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Najważniejszym problemem w ich sytuacji jest fakt, że często mają oni dosyć złą historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucji bankowej. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być niejednokrotnie opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą przekazywana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez analityka bankowego w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta także większość firm pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują wyżej wymieniony rejestr. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu instytucjach pozabankowych będąc nowym klientem możesz pożyczyć do 3000 złotych, jednak jeśli chcesz pożyczyć pieniądze za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 zł. Warto pamiętać, że jako stały klient możesz dostać nawet 10.000 złotych. Najdłuższy okres umowy w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla osób zadłużonych dostępne są także w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z RRSO wynoszącym 514%. Znajdujące się powyżej biura pożyczkowe są jednymi z nielicznych, które oferują pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże sobie uświadomić, że biura pożyczkowe zobowiązane są do badania zdolności kredytowej klientów. Badają one w tym celu różne inne bazy danych – na przykład KRD.

W trudnym czasie pandemii koronawirusa, jednymi z najbardziej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pieniędzmi dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z racji obaw przed zakażeniem, sporo klientow zdobywa pieniądze kanałami internetowymi, lub zamawia gotówkę do miejsca zamieszkania. Istotną zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie musimy udawać się do siedziby firmy, ponieważ proces przekazywania gotówki dzieje się w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, po pierwsze musisz skontaktować się z pożyczkodawcą i złożyć wniosek. Da się to zrobić telefonicznie, ale bez problemu dokonasz tego za pośrednictwem internetu. Firma, w której prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na badanie Twojej zdolności kredytowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na kredyt, dostarczy Ci pieniądze poprzez oddelegowanego reprezentanta. Osoba ta da Ci druk umowy do podpisania, a nastepnie wręczy środki pieniężne. I to wszystko. Ile to wszystko trwa? Najczęściej pieniądze dostaniesz następnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez biuro pożyczkowe. Kto dostarczy Ci pieniądze w taki sposób? Za pośrednictwem firmy Bocian mają na nie szanse tutejsi klienci.

Poniżej zamieszczamy instytucje udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Zamiennym ich określeniem bywają momentówki. Zasadniczą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Mogą być udzielone na okres od kilku dni do dwóch miesięcy. Wysokość środków jest jednak z reguły niższa aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Istotną ich zaletą jest to, że w licznych instytucjach dostaniesz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, często dostaniesz je w ciągu 15 min. Jeżeli potrzebujesz gotówki na krótki termin, zobacz na poniższej mapie, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Dąbrowie Górniczej chwilówek.

Chciałbyś pożyczyć pieniądze jak najszybciej? Jest szansa, aby je znaleźć w wielu różnych firmach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tutaj i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś rozważył także instytucje ogólnopolskie. W kilku firmach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga oferuje pożyczki na dowód do 20000 złotych, których spłatę można rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus oferuje szybkie pożyczki na kwotę 10000 złotych na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku parabankach, chociażby w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 PLN na 24 miesiące). Część pożyczkodawców oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo pożyczki dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w firmach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie wszystkie biura pożyczkowe aktualnie działające na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. różne SKOKi, Fines), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.