Szybkie pożyczki Gdańsk

Widok na Motławę w Gdańsku

Dowiedz się, u kogo możesz otrzymać wsparcie finansowe.

Za sprawą umieszczonych tutaj map łatwo znajdziesz usługi finansowe w Gdańsku (województwo pomorskie). W przypadku, gdy poszukujesz na szybko możliwości pożyczenia środków finansowych, najrozsądniej jest ocenić aktywne w skali lokalnej instytucje pożyczkowe, jak również biura pozabankowe działające przez internet.

Zamieszczamy tutaj pożyczki pozabankowe dostępne w Gdańsku zarówno przez internet, jak i w tutejszych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie pieniędzy odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

Jeśli zdecydowałeś się wnioskować o gotówkę oferowaną w placówce lokalnej, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Gdańsku.
Jeśli jednak chciałbyś pożyczyć nie opuszczając domu, to dobrze by było, gdybyś ocenił zamieszczone poniżej firmy pożyczające online. Poniżej znajdziesz dane dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotychz 36-miesięcznym okresem spłaty. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito możesz otrzymać od 1000 do 3 000 złotych zupełnie za darmo. Kluczowym warunkiem skorzystania z pieniędzy bez kosztów jest oddanie otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. Jesli jednak podejmiesz decyzję, aby zatrzymać pieniądze na dłużej, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji ma wartość 0%, a w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najpopularniejszych usług finansowych. Jakie zalety ma taka usługa? Klienci nie są zobowiązani przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę albo dochody z renty. Przy składaniu wniosku wystarczy oświadczenie pożyczkobiorcy o uzyskiwanych dochodach. Najistotniejszą ich zaletą jest zatem ograniczenie firmalności do niezbędnego minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci sam dowód osobisty, rachunek bankowy i numer telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie należy wybrać wysokość pożyczanych pieniędzy oraz czas spłaty długu. Potem trzeba wypełnić wniosek i czekać na decyzję pożyczkową. Gdy decyzja będzie pozytywna, parabank przekazuje pożyczane środki na konto pożyczkobiorcy. Należy jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja pożyczkodawcy często zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Wartą rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Kluczowym problemem w ich sytuacji jest fakt, że często mają oni dosyć złą historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług kredytowych w bankach. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być na przykład niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą trafia w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez analityka bankowego w trakcie oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również zdecydowana większość instytucji pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują wyżej wymieniony rejestr. Aktualnie możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obydwu przypadkach będąc nowym klientem możesz pożyczyć do 3000 PLN, przy czym jeśli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. Zwracamy uwagę, że będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy PLN. Maksymalny okres spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla osób zadłużonych udzielane są ponadto w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem w wysokości 514%. Znajdujące się powyżej firmy należą do nielicznych, które oferują pomoc zadłużonym. Warto jednak pamiętać, że biura pożyczkowe mają obowiązek badania zdolności kredytowej wnioskodawców. Analizują one w tym celu czasem inne rejestry zadłużonych – ERIF czy KRD.

W momencie pandemii koronawirusa, jednymi z najczęściej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z powodu sanitarnych rygorów, liczna grupa pożyczkobiorców decyduje się pożyczać online, ewentualnie składa wniosek o gotówkę do miejsca zamieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie musimy wybierac sie do siedziby firmy, bo proces przekazywania gotówki dzieje się w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, przede wszystkim musisz skontaktować się z pożyczkodawcą i tam złożyć wniosek. Czynnośc tę da się zrealizować przez telefon, albo za pośrednictwem internetu. Firma, w której prosisz o środki finansowe, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności finansowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na kredyt, dostarczy Ci pieniądze poprzez oddelegowanego przedstawiciela. Osoba ta da Ci umowę do parafowania, a nastepnie wręczy odliczoną kwotę. Proste. Ile to będzie trwało? Najczęściej będzie to miało miejsce w następnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez pożyczkodawcę. W jakim biurze dostarczają pieniądze w ten sposób? Za pośrednictwem firmy Bocian wezmą je tutejsi klienci.

Na poniższej mapie publikujemy biura udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Pokrewnym ich określeniem bywają momentówki. Istotną cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótkoterminowość. Przeważnie pożyczysz je na okres od kilku dni do dwóch miesięcy. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak z reguły niższa aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z wielu ich zalet jest to, że w wielu firmach uzyskasz je bez zaświadczeń o zarobkach. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, często dostaniesz je w około 15 minut. Jeżeli potrzebna Ci gotówka na na okres do miesiąca, sprawdź na poniższej mapie, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Gdańsku chwilówek.

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze? Masz szansę je otrzymać w wielu różnych biurach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tu i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeszukał również biura ogólnopolskie. W kilku biurach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać waha się od 100 złotych do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na miesiąc. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku firmach, na przykład w HapiPozyczki (pożyczą Ci na raty nawet 15000 PLN na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w firmach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie jedyne firmy aktualnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. SKOKi czy Fines), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.