Pożyczki Gdynia

Gdynia

Dowiedz się, gdzie będziesz mógł dostać pieniądze.

Dzięki opublikowanym tu mapom łatwo znajdziesz biura finansowe w Gdyni (województwo pomorskie). W przypadku, gdy poszukujesz możliwości pożyczenia środków finansowych, najrozsądniej jest przeanalizować miejscowe instytucje pożyczkowe, jak również podmioty finansowe pożyczające w całym kraju.

Prezentujemy tutaj pożyczki pozabankowe oferowane zarówno przez internet, jak i w tutejszych placówkach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

Jeśli masz zamiar wnioskować o gotówkę udzielaną w placówce lokalnej, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Gdyni.
Jeśli jednakże chcesz pożyczyć bez wychodzenia z domu, to warto, gdybyś przeanalizował znajdujące się poniżej oferty online. W poniższej porównywarce znajdziesz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci do 15000 złz maksymalnie 36-miesięcznym terminem spłaty. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, podczas, gdy w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito możesz pożyczyć do trzech tysięcy złotych zupełnie za darmo. Zasadniczym warunkiem skorzystania z środków finansowych bez kosztów jest spłata pożyczonej kwoty w ciągu 40 dni. Jeżeli mimo wszystko będziesz musiał przedłużyć ten termin, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO ma wartość 0%, a w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najszybszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Jakie są zalety tej usługi? Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę czy rentę. Wystarcza oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Najistotniejszą zaletą tej usługi jest zatem ograniczenie firmalności do niezbędnego minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, rachunek w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie trzeba wybrać kwotę wnioskowanych środków jak również okres spłaty. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek i poczekać na decyzję firmy pożyczkowej. W przypadku pozytywnej decyzji, firma przekazuje wnioskowaną kwotę na konto osobiste klienta. Trzeba jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja o przyznaniu finansowania często zależy od zdolności kredytowej klientów. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj instytucjach. Grupą klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Istotnym problemem w ich sytuacji jest fakt, że często posiadają oni dosyć złą historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucjach bankowych. Przyczyna złej historii kredytowej może być niejednokrotnie opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem dociera w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez analityka bankowego w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również większość firm pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują wspomniany rejestr. Nadal możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu instytucjach pozabankowych będąc nowym klientem możesz otrzymać do 3000 zł, przy czym jeśli chciałbyś pożyczyć pieniądze za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. Warto pamiętać, że będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10.000 PLN. Maksymalny czas umowy w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych oferowane są również w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z RRSO równym 514%. Znajdujące się powyżej firmy są jednymi z nielicznych, które decydują się pomoc zadłużonym. Trzeba jednak pamiętać, że biura pożyczkowe mają obowiązek oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorców. Badają one po to czasem inne rejestry zadłużonych – na przykład KRD.

W trudnym czasie pandemii COVID-19, jedną z najczęściej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pieniędzmi dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z powodu sanitarnych rygorów, wielu pożyczkobiorców zdobywa pieniądze kanałami internetowymi, albo wnioskuje o gotówkę bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie trzeba udawać się do siedziby firmy, ponieważ cały proces pożyczania dzieje się w domu klienta. Jak to działa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, na początku należy umówić się z biurem pożyczkowym i zawnioskować o pieniądze. Da się to zrobić za pomocą telefonu, lub przez stronę internetową. Instytucja, w której wnioskujesz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności finansowej i jesli uzna, że stać Cię na pożyczkę, dostarczy Ci pieniądze za pośrednictwem swojego przedstawiciela. Osoba ta da Ci umowę do podpisania, po czym, a w dalszej kolejności przekaże gotówkę. I to wszystko. Ile to wszystko trwa? W większości przypadków będzie to miało miejsce w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu pozytywnej decyzji przez firmę pożyczkową. Z jakiej firmy dowożą pieniądze w taki sposób? Dzięki firmie Bocian wezmą je tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie zamieszczamy placówki udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Innym określeniem tych usług są na przykład momentówki. Zasadniczą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres finansowania. Mogą być udzielone na okres od jednego dnia do 1-2 miesięcy. Wysokość środków jest jednak przeważnie niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z ich zalet jest to, że możesz je często dostać bez zaświadczeń o zarobkach. Pieniądze uzyskasz stosunkowo szybko, często dostaniesz je nawet w 15 minut. Jeśli potrzebujesz gotówki na krótki okres, przeanalizuj na poniższej mapie, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Gdyni chwilówek.

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze? Masz możliwość je otrzymać w wielu różnych firmach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tu i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeszukał również biura ogólnopolskie. W kilku podmiotach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać waha się od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga oferuje pożyczki na dowód do 20000 złotych, których spłatę można rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus oferuje szybkie pożyczki na kwotę 10000 PLN na 30 dni. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku firmach, chociażby w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 zł na 24 miesiące). Część pożyczkodawców oferuje również pomoc dla osób zadłużonych. Przykładowo pożyczki dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeśli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać z firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie jedyne instytucje obecnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych biur pożyczkowych (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.