Pożyczki Giżycko

Sprawdź, gdzie będziesz mógł otrzymać wsparcie finansowe.

Za sprawą umieszczonych tutaj map z łatwością znajdziesz pożyczkodawców w Giżycku (województwo warmińsko-mazurskie). Jeżeli poszukujesz możliwości pożyczenia środków finansowych, dobrze jest oceniać lokalne biura pożyczkowe, ale również instytucje pozabankowe działające przez internet.

Prezentujemy tutaj pożyczki pozabankowe oferowane w Giżycku zarówno przez internet, jak i w stacjonarnych placówkach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

Jeżeli zdecydowałeś się starać o gotówkę oferowaną w lokalnym biurze, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Giżycku.
Jeśli jednakże chcesz pożyczyć nie opuszczając domu, to dobrze by było, gdybyś przeanalizował poniższe oferty online. Poniżej znajdziesz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci do 15000 zł, a okres finansowania wynosi 36 miesięcy. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Prestito, to firma, w której możesz pożyczyć do trzech tysięcy złotych całkowicie za darmo. Zasadniczym warunkiem skorzystania z całej sumy bez kosztów jest spłata otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. Jesli mimo wszystko zdecydujesz się przedłużyć ten termin, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji jest na poziomie 0%, natomiast w standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najszybszych usług pozabankowych. Jakie zalety ma taka usługa? Klienci nie muszą dostarczać odpowiednich dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne czy też rentę. Wystarcza samo oświadczenie o dochodach. Kluczową zaletą tej usługi jest więc uproszczenie formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci sam dowód osobisty, konto w banku i posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie trzeba wybrać kwotę wnioskowanych środków jak również czas spłaty. Potem należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję firmy pożyczkowej. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma przelewa pożyczane środki na konto osobiste wnioskującego. Trzeba jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja często zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Wartą zainteresowania pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj instytucjach. Grupą klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Niebagatelnym problemem w ich sytuacji jest fakt, że niejednokrotnie mają oni niezbyt chwalebną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucjach bankowych. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być na przykład niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przesyłana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta także zdecydowana większość biur pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają wspomniany rejestr. W dalszym ciągu możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je na przykład w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obu firmach będąc nowym klientem możesz pożyczyć do 3000 złotych, jednak jeżeli chcesz skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 PLN. W przypadku kolejnego wniosku będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy PLN. Najdłuższy okres spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla osób zadłużonych udzielane są również w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym w wysokości 514%. powyższe firmy są jednymi z nielicznych, które zdecydowały się pomoc zadłużonym. Należy jednak wiedzieć, że firmy pozabankowe mają obowiązek badania zdolności finansowej pożyczkobiorców. Kontrolują one w tym celu czasem inne rejestry danych – na przykład BIG Infomonitor.

W momencie epidemii COVID-19, jedną z najczęściej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z racji obaw przed zakażeniem, wielu klientow woli pożyczać pieniądze kanałami internetowymi, lub składa wniosek o gotówkę z dowozem do mieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie trzeba wybierac sie do placówki stacjonarnej, bo cały proces pożyczania dzieje się w domu klienta. Jak to działa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, na początku musisz umówić się z biurem pożyczkowym i tam zawnioskować o pieniądze. Da się to zrobić przez telefon, lub za pośrednictwem internetu. Instytucja, w jakiej prosisz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności kredytowej i jesli stwierdzi, że stać Cię na pożyczkę, zawiezie Ci gotówkę za pośrednictwem oddelegowanego przedstawiciela. Przekaże Ci on druk umowy do podpisania, po czym, a w dalszej kolejności przekaże gotówkę. Proste. Ile to wszystko trwa? Przygotuj się na to, że będzie to miało miejsce w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez biuro pożyczkowe. W jakim biurze dostarczają pieniądze w taki sposób? Za pośrednictwem firmy Bocian wezmą je tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie znajdziesz biura udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Inną ich nazwą są na przykład momentówki. Zasadniczą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Udzielane są one przeważnie na okres od kilku dni do dwóch miesięcy. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak z reguły niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Istotną ich zaletą jest to, że w wielu wypadkach uzyskasz je bez zaświadczeń o zarobkach. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w ciągu 15 min. Jeżeli potrzebujesz gotówki na na okres do miesiąca, przeanalizuj na poniższej mapie, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Giżycku chwilówek.

Chciałbyś pożyczyć pieniądze jak najszybciej? Jest szansa, aby je otrzymać w wielu różnych firmach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokładnie wszystkie porównać. Tutaj i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeanalizował również instytucje ogólnopolskie. W kilku podmiotach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku biurach pożyczkowych, chociażby w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 zł na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie wszystkie instytucje aktualnie działające na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych biur pożyczkowych (np. Fines, SKOK), w których możesz pożyczyć pieniądze.