Pożyczki Gliwice

Zobacz, u kogo możesz uzyskać pieniadze.

Dzięki opublikowanym tu mapom łatwo znajdziesz biura finansowe w Gliwicach (województwo śląskie). W sytuacji, gdy poszukujesz pilnie możliwości pożyczenia środków finansowych, warto przeanalizować miejscowe firmy pozabankowe, podobnie, jak instytucje pozabankowe o charakterze ogólnopolskim.

Publikujemy tu pożyczki pozabankowe oferowane w Gliwicach zarówno online, jak i w stacjonarnych placówkach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

Jeśli chcesz starać o pożyczkę udzielaną w lokalnym biurze, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Gliwicach.
Jeśli jednakże chcesz pożyczyć bez wychodzenia z domu, to dobrze by było, abyś rozważył zamieszczone tutaj firmy pożyczające przez internet. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci do 15000 złz 36-miesięcznym okresem spłaty. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito mamy szanse pożyczyć do 3000 PLN całkowicie za darmo. Zasadniczym warunkiem skorzystania z środków finansowych bez prowizji o odsetek jest spłata pożyczonej kwoty w ciągu 40 dni. W przypadku, w którym mimo wszystko będziesz musiał zatrzymać pieniądze na dłużej, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO ma wartość 0%, a w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najszybszych usług pozabankowych. Co jest jej główną zaletą? Pożyczkobiorca nie musi dostarczać jakichkolwiek dokumentów o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne albo świadczenie rentowe. Wystarczające jest oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Najistotniejszą ich zaletą jest więc uproszczenie formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, konto w banku jak również posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie należy określić kwotę wnioskowanych środków jak również czas spłaty pożyczonych środków. Następnie należy wysłać wniosek i oczekiwać na odpowiedź pożyczkodawcy. Jeśli decyzja będzie pozytywna, parabank przekazuje gotówkę na rachunek bankowy wnioskującego. Musisz jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja pożyczkodawcy często zależy od zdolności kredytowej klientów. Wartą zainteresowania pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Grupą klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Najważniejszym problemem w ich sytuacji jest to, że niejednokrotnie mają oni niezbyt chlubną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w bankach. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być na przykład opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem trafia wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez banki w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również większość instytucji pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują tę bazę. W dalszym ciągu masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu przypadkach będąc nowym klientem możesz otrzymać do 3000 PLN, jednak jeżeli chcesz skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 zł. W przypadku kolejnego wniosku będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy zł. Maksymalny czas umowy w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych znajdziesz również w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z R.R.S.O. równym 514%. powyższe biura pożyczkowe są jednymi z nielicznych, jakie przyznają pomoc zadłużonym. Należy jednak wiedzieć, że firmy tego typu zobowiązane są do badania zdolności kredytowej pożyczkobiorców. Przeglądają one w tym celu różne inne rejestry zadłużonych – KRD i BIG Infomonitor.

W dobie pandemii koronawirusa, jedną z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, wielu pożyczkobiorców decyduje się pożyczać online, albo składa wniosek o pieniądze bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Istotną zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie musisz udawać się do siedziby firmy, bo proces przekazywania gotówki odbywa sie w domu klienta. Jak działa taka usługa? Aby dowieźli Ci pieniądze, na początku musisz skontaktować się z pożyczkodawcą i tam wypełnić wniosek. Da się to zrealizować przez telefon, ale bez problemu dokonasz tego za pośrednictwem internetu. Firma, w jakiej prosisz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności finansowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na pożyczkę, zawiezie Ci pieniądze za pośrednictwem oddelegowanego reprezentanta. Przekaże Ci on druk umowy do podpisania, a zaraz potem wręczy środki pieniężne. Proste. Ile to będzie trwało? Najczęściej pieniądze dostaniesz następnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu pozytywnej decyzji przez biuro pożyczkowe. Kto dostarczy Ci pieniądze w taki sposób? Dzięki firmie Bocian mogą je wziąć tutejsi klienci.

Na poniższej mapie publikujemy placówki udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Inną ich nazwą bywają momentówki. Istotną cechą tego typu usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Mogą być udzielone na okres od jednego dnia do 60 dni. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak z reguły niższa aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że możesz je często dostać bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w około 15 min. Jeżeli potrzebujesz gotówki na krótki okres, przeanalizuj na poniższej mapie, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Gliwicach chwilówek.

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze? Istnieje szansa, aby je znaleźć w wielu różnych firmach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tu i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał również biura ogólnopolskie. W kilku firmach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na 30 dni. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku firmach, chociażby w HapiPozyczki (pożyczą Ci na raty nawet 15000 złotych na 2 lata). Część instytucji oferuje również wsparcie dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeśli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie wszystkie firmy aktualnie aktywne na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. różne SKOKi, Fines), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.