Pożyczki Głogów

Sprawdź, u kogo będziesz mógł uzyskać pomoc finansową.

Dzięki opublikowanym tu mapom z łatwością znajdziesz pożyczkodawców w Głogowie (województwo dolnośląskie). Jeżeli poszukujesz pilnie możliwości pożyczenia środków finansowych, najlepiej będzie oceniać miejscowe instytucje finansowe, jak również podmioty finansowe ogólnopolskie.

W tym miejscu znajdziesz pożyczki pozabankowe udzielane w Głogowie zarówno online, jak i w stacjonarnych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

W sytuacji, gdy chciałbyś starać o pożyczkę oferowaną w lokalnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Głogowie.
Jeśli jednakże chciałbyś pożyczyć nie wychodząc z domu, to warto, żebyc sprawdził zamieszczone poniżej oferty dostępne online. W poniższej porównywarce znajdziesz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci do 15000 złz 36-miesięcznym okresem spłaty. RRSO w promocji jest na poziomie 56,67%, podczas, gdy w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito będziemy mogli otrzymać do trzech tysięcy złotych całkowicie bezpłatnie. Warunkiem skorzystania z środków finansowych bez prowizji o odsetek jest oddanie otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. Jeżeli jednakże będziesz musiał zatrzymać pieniądze na dłużej, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO ma wartość 0%, podczas, gdy w standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najpopularniejszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Jakie są zalety tej usługi? Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenia emerytalne lub świadczenie rentowe. Do złożenia wniosku wystarczy samo oświadczenie o dochodach. Najistotniejszą zaletą tej usługi jest zatem zmniejszenie formalności do minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, konto w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie wystarczy określić wysokość pożyczanych środków jak również czas spłaty. Następnie musisz wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję pożyczkową. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, parabank przekazuje pieniądze na konto bankowe pożyczkobiorcy. Musisz jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja o przyznaniu finansowania często zależy od zdolności kredytowej klientów. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Grupą klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Najważniejszym problemem w ich sytuacji jest to, że często posiadają oni niezbyt chlubną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucji bankowej. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być niejednokrotnie niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą dociera wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta także zdecydowana większość biur pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują tę bazę. Aktualnie możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obydwu instytucjach pozabankowych będąc nowym klientem masz szansę otrzymać do 3000 PLN, przy czym jeśli chcesz pożyczyć pieniądze za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 zł. W przypadku kolejnego wniosku jako stały klient możesz dostać nawet 10 tysięcy PLN. Najdłuższy czas spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla osób zadłużonych dostępne są także w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem wynoszącym 514%. Wskazane powyżej instytucje należą do nielicznych, które zdecydowały się na pomoc zadłużonym. Musisz mieć jednak świadomość, że biura pozabankowe mają obowiązek oceny zdolności finansowej wnioskodawców. Sprawdzają one w tym celu różne inne rejestry danych – KRD czy ERIF.

W czasach epidemii koronawirusa, jedną z najbardziej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z powodu sanitarnych rygorów, liczna grupa pożyczkobiorców decyduje się pożyczać przez internet, ewentualnie składa wniosek o pieniądze z dowozem do mieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie trzeba udawać się do siedziby firmy, ponieważ proces przekazywania gotówki odbywa sie w domu klienta. Jak to działa? Aby dowieźli Ci pieniądze, przede wszystkim powinieneś skontaktować się z pożyczkodawcą i złożyć wniosek. Da się to wykonać za pomocą telefonu, lub za pośrednictwem internetu. Instytucja, w której wnioskujesz o środki finansowe, poświęci kilkadziesiąt minut na ewaluację Twojej zdolności kredytowej i jesli oceni, że stać Cię na pożyczkę, dostarczy Ci pieniądze poprzez kuriera. Osoba ta da Ci umowę do parafowania, po czym, a w dalszej kolejności wręczy środki pieniężne. I to wszystko. Ile to wszystko trwa? Przeważnie odbędzie sie to w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez firmę pożyczkową. Z jakiej firmy dowożą pieniądze w ten sposób? Dzięki firmie Bocian wezmą je tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie zamieszczamy biura udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Zamienną ich nazwą są momentówki. Najważniejszą cechą tego typu usług finansowych jest krótki okres finansowania. Mogą być udzielone na okres od kilku dni do dwóch miesięcy. Wysokość środków jest jednak przeważnie mniejsza niż w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że niejednokrotnie dostaniesz je bez zaświadczeń o dochodach. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, często dostaniesz je w ciągu 15 minut. Jeżeli potrzebujesz gotówki na niewielki okres, przeanalizuj poniżej, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Głogowie chwilówek.

Potrzebne Ci są szybko pieniądze? Jest szansa, aby je otrzymać w wielu różnych instytucjach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tu i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeanalizował również instytucje ogólnopolskie. W kilku firmach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na miesiąc. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku parabankach, na przykład w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 PLN na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie jedyne firmy pozabankowe obecnie aktywne na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. różne SKOKi, Fines), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.