Pożyczki Jasło

Sprawdź, u kogo będziesz mógł otrzymać pomoc finansową.

Dzięki opublikowanym tu mapom z łatwością znajdziesz instytucje pożyczkowe w Jaśle (województwo podkarpackie). W sytuacji, gdy potrzebujesz na szybko możliwości pożyczenia środków finansowych, warto ocenić aktywne lokalnie instytucje finansowe, podobnie, jak podmioty finansowe działające w skali kraju.

W tym miejscu znajdziesz pożyczki pozabankowe oferowane w Jaśle zarówno przez internet, jak i w stacjonarnych instytucjach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie pieniędzy odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

Jeśli chciałbyś wnioskować o pożyczkę przyznawaną w lokalnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Jaśle.
Jeśli jednakże chciałbyś pożyczyć nie wychodząc z domu, to dobrze by było, abyś sprawdził zamieszczone poniżej oferty dostępne online. Poniżej znajdziesz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotych, a okres finansowania wynosi 36 miesięcy. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito możesz pożyczyć do 3000 PLN całkowicie za darmo. Zasadniczym warunkiem skorzystania z gotówki za darmo jest zwrócenie pożyczonej kwoty w okresie do 40 dni. W sytuacji, gdy jednakże będziesz musiał przedłużyć ten termin, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji ma wartość 0%, podczas, gdy w standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z popularniejszych usług finansowych. Co jest jej główną zaletą? Klient nie musi przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę czy też świadczenie rentowe. Wystarcza samo oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Najważniejszą ich zaletą jest zatem minimalna liczba formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci sam dowód osobisty, rachunek bankowy i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie trzeba wybrać kwotę wnioskowanych środków i czas spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku musimy wysłać wniosek oraz czekać na decyzję pożyczkodawcy. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczkodawca przelewa pożyczaną kwotę na konto bankowe pożyczkobiorcy. Trzeba jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna firmy pożyczkowej często zależy od zdolności kredytowej klienta. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Jedną z grup klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Ważkim problemem w ich sytuacji jest to, że niejednokrotnie posiadają oni niezbyt chlubną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w bankach. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być niejednokrotnie niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą przekazywana jest w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta także większość biur pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują wyżej wymieniony rejestr. Obecnie masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je na przykład w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obu firmach jako nowy klient możesz otrzymać do 3000 PLN, jednak jeśli chciałbyś pożyczyć pieniądze za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. Zwracamy uwagę, że będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy złotych. Maksymalny czas spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla zadłużonych dostępne są także w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym wynoszącym 514%. Znajdujące się powyżej instytucje są jednymi z nielicznych, które oferują pomoc zadłużonym. Trzeba jednak pamiętać, że instytucje pożyczkowe mają obowiązek oceny zdolności finansowej pożyczkobiorców. Konsultują one w tym celu różne inne rejestry dłużników – przykładowo KRD.

W dobie epidemii COVID-19, jednymi z najbardziej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z powodu sanitarnych rygorów, wielu pożyczkobiorców zdobywa pieniądze online, ewentualnie zamawia gotówkę z dowozem do mieszkania. Kluczową zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie musimy tracić czasu na wyprawę do biura pożyczkowego, bo cały proces pożyczania ma miejsce w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, po pierwsze powinieneś skontaktować się z firmą pożyczkową i złożyć wniosek. Czynnośc tę da się wykonać przez telefon, ale bez problemu dokonasz tego przez internet. Firma, w której prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na ewaluację Twojej zdolności finansowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na kredyt, zawiezie Ci gotówkę poprzez oddelegowanego reprezentanta. Da Ci on druk umowy do podpisania, a zaraz potem wręczy odliczoną kwotę. I to wszystko. Ile to będzie trwało? Przeważnie odbędzie sie to kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez pożyczkodawcę. Z jakiej firmy dowożą pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian zdobędą je tutejsi klienci.

Na poniższej mapie publikujemy instytucje udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Inną ich nazwą są na przykład momentówki. Zasadniczą cechą tego typu usług finansowych jest krótkoterminowość. Mogą być udzielone na okres od kilku dni do jednego miesiąca. Pożyczana kwota jest jednak z reguły niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Istotną ich zaletą jest to, że możesz je uzyskać bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz stosunkowo szybko, często dostaniesz je w około 15 min. Jeżeli potrzebna Ci gotówka na niewielki okres, przeanalizuj poniżej, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Jaśle chwilówek.

Potrzebne Ci są szybko pieniądze? Jest szansa, aby je znaleźć w wielu różnych instytucjach pozabankowych. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tutaj i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeanalizował również biura ogólnopolskie. W kilku firmach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od 100 złotych do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na 30 dni. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku firmach, na przykład w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 złotych na 24 miesiące). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeżeli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać z firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie firmy pozabankowe obecnie funkcjonujące na rynku pożyczkowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.