Pożyczki Jastrzębie-Zdrój

W poniższym artykule opisujemy, gdzie będziesz mógł uzyskac wsparcie finansowe.

Dzięki opublikowanym tu mapom bez kłopotu znajdziesz instytucje pożyczkowe w Jastrzębiu-Zdroju (województwo śląskie). Jeżeli poszukujesz możliwości zdobycia pieniędzy, warto porównywać lokalne firmy pożyczkowe, ale także instytucje pozabankowe działające online.

Oto pożyczki pozabankowe przyznawane zarówno przez internet, jak i w tutejszych placówkach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

W sytuacji, gdy chciałbyś wnioskować o pożyczkę przyznawaną w stacjonarnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Jastrzębiu-Zdroju.
Jeżeli jednak chciałbyś pożyczyć nie opuszczając domu, to warto, żebyc ocenił poniższe firmy pożyczające przez internet. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotychz 36-miesięcznym okresem spłaty. W ofercie promocyjnej RRSO wynosi 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito możemy otrzymać od 1000 do 3 000 złotych całkowicie bezpłatnie. Warunkiem skorzystania z gotówki za darmo jest spłacenie pożyczonej kwoty w ciągu 40 dni. Jesli jednakże podejmiesz decyzję, aby zatrzymać pieniądze na dłużej, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji jest na poziomie 0%, a w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najpopularniejszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Co jest jej główną zaletą? Pożyczkobiorca nie jest zobligowany dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne czy rentę. Wystarczające jest oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Najważniejszą ich zaletą jest zatem uproszczenie formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci sam dowód osobisty, konto w banku i posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie wystarczy wybrać kwotę pożyczanych środków jak również czas spłaty. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na odpowiedź parabanku. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczkodawca przekazuje pożyczane środki na konto bankowe pożyczkobiorcy. Musimy jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja kredytowa zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Ważkim problemem w ich sytuacji jest to, że niejednokrotnie mają oni dosyć złą historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucji bankowej. Przyczyna złej historii kredytowej może być chociażby opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem dociera wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez analityka bankowego w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta także zdecydowana większość biur pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują wspomniany rejestr. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu instytucjach pozabankowych jako nowy klient możesz otrzymać do 3000 zł, przy czym jeśli chcesz pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 PLN. Przy kolejnym wniosku jako stały klient możesz dostać nawet 10 tysięcy PLN. Maksymalny czas umowy w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla zadłużonych udzielane są ponadto w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym wynoszącym 514%. Obydwie biura pożyczkowe są jednymi z nielicznych, które przyznają pomoc zadłużonym. Należy jednak wiedzieć, że biura tego typu mają obowiązek oceny zdolności kredytowej klientów. Badają one po to czasem inne bazy dłużników – na przykład BIG Infomonitor.

W trudnym czasie epidemii COVID-19, jedną z najczęściej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pieniędzmi dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z racji obaw przed zakażeniem, sporo pożyczkobiorców zdobywa pieniądze poprzez internet, ewentualnie zamawia pieniądze z dostawą do mieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie musisz wybierac sie do siedziby firmy, bo proces przekazywania gotówki dzieje się w domu klienta. Jak działa taka usługa? Aby dostarczyli Ci pieniądze, po pierwsze musisz umówić się z biurem pożyczkowym i złożyć wniosek. Czynnośc tę da się wykonać za pomocą telefonu, lub za pośrednictwem internetu. Firma, w której prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na badanie Twojej zdolności kredytowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na kredyt, dowiezie Ci pieniądze za pośrednictwem przedstawiciela. Osoba ta da Ci druk umowy do podpisania, a zaraz potem przekaże Ci pieniądze. I to wszystko. Ile to wszystko trwa? W większości przypadków pieniądze dostaniesz w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu pozytywnej decyzji przez firmę pożyczkową. W jakim biurze dostarczają pieniądze w taki sposób? Za pośrednictwem firmy Bocian mogą je wziąć tutejsi klienci.

Na poniższej mapie publikujemy placówki udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Zamienną ich nazwą bywają momentówki. Najważniejszą cechą tego typu usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Przeważnie pożyczysz je na okres od kilku dni do jednego miesiąca. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak przeważnie niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Ważną ich zaletą jest to, że możesz je często dostać bez zaświadczeń o dochodach. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w około 15 minut. Jeśli potrzebna Ci gotówka na na okres do miesiąca, zobacz poniżej, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Jastrzębiu-Zdroju chwilówek.

Chciałbyś pożyczyć pieniądze jak najszybciej? Masz szansę je otrzymać w wielu różnych biurach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tutaj i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeanalizował również biura ogólnopolskie. W kilku firmach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać waha się od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga oferuje pożyczki na dowód do 20000 złotych, których spłatę można rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus oferuje szybkie pożyczki na kwotę 10000 złotych na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku firmach, przykładowo w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 zł na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również pomoc dla osób zadłużonych. Przykładowo pożyczki dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w firmach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie wszystkie firmy aktualnie aktywne na rynku pozabankowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których możesz pożyczyć pieniądze.