Pożyczki Katowice

Plac w Katowicach

Dowiedz się, gdzie będziesz mógł otrzymać wsparcie finansowe.

Za sprawą umieszczonych tutaj map bez kłopotu znajdziesz usługi finansowe w Katowicach (województwo śląskie). Jeżeli poszukujesz pilnie środków finansowych, najlepiej będzie porównać aktywne w skali lokalnej firmy pozabankowe, podobnie, jak podmioty finansowe o charakterze ogólnopolskim.

Publikujemy tu pożyczki pozabankowe udzielane zarówno przez internet, jak i w tutejszych placówkach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie pieniędzy odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

W przypadku, gdy zdecydowałeś się wnioskować o pożyczkę oferowaną w placówce lokalnej, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Katowicach.
Jeżeli jednak chcesz pożyczyć bez wychodzenia z domu, to warto, abyś przeanalizował zamieszczone poniżej oferty dostępne online. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci do 15000 zł na okres 36 miesięcy. W ofercie promocyjnej RRSO wynosi 56,67%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito będziemy mogli pożyczyć do 3000 PLN zupełnie bezpłatnie. Warunkiem skorzystania z całej sumy za darmo jest zwrócenie otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. W przypadku, w którym jednakże zdecydujesz się zatrzymać pieniądze na dłużej, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji ma wartość 0%, a oferta standardowa – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z popularniejszych usług finansowych. Jakie zalety ma taka usługa? Klienci nie muszą dostarczać żadnych dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę lub świadczenie rentowe. Przy składaniu wniosku wystarczy oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Najistotniejszą zaletą tej usługi jest zatem ograniczenie formalności do minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, konto w banku jak również numer telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie trzeba określić kwotę pożyczanych pieniędzy oraz pożądany okres spłaty pieniędzy. Następnie musisz wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na decyzję pożyczkową. Gdy decyzja będzie pozytywna, parabank przekazuje gotówkę na konto osobiste pożyczkobiorcy. Trzeba jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja zależeć będzie od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Wartą zainteresowania pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Jedną z grup klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są dłużnicy. Zasadniczym problemem w ich sytuacji jest fakt, że często mają oni niezbyt chwalebną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług kredytowych w bankach. Przyczyna złej historii kredytowej może być na przykład opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przesyłana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez banki w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta także zdecydowana większość instytucji pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują wspomniany rejestr. W dalszym ciągu możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je na przykład w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu instytucjach pozabankowych jako nowy klient możesz pożyczyć do 3000 PLN, przy czym jeżeli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 zł. Dodatkowo jako stały klient możesz dostać nawet 10 tysięcy złotych. Najdłuższy czas spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych dostępne są również w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym w wysokości 514%. Wskazane powyżej firmy należą do nielicznych, które zdecydowały się pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże wiedzieć, że firmy pożyczkowe zobowiązane są do badania zdolności finansowej wnioskodawców. Kontrolują one po to różne inne rejestry zadłużonych – ERIF czy BIG.

W momencie pandemii koronawirusa, jednymi z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pieniędzmi dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, sporo klientow zdobywa pieniądze kanałami internetowymi, albo wnioskuje o pieniądze z dowozem do mieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie musisz udawać się do placówki stacjonarnej, ponieważ cały proces pożyczania ma miejsce w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności musisz umówić się z firmą pożyczkową i złożyć wniosek. Da się to zrealizować przez telefon, lub przez internet. Instytucja, w której wnioskujesz o środki finansowe, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności finansowej i jesli stwierdzi, że stać Cię na kredyt, dowiezie Ci pieniądze za pośrednictwem oddelegowanego przedstawiciela. Przekaże Ci on umowę do parafowania, a nastepnie przekaże odliczoną kwotę. I tyle. Ile to wszystko trwa? Przeważnie odbędzie sie to kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez pożyczkodawcę. Z jakiej firmy dowożą pieniądze w ten sposób? Dzięki firmie Bocian mogą je wziąć tutejsi klienci.

Na poniższej mapie zamieszczamy instytucje udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Innym określeniem tych usług są na przykład momentówki. Najistotniejszą cechą tego typu usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Udzielane są one przeważnie na okres od jednego dnia do 1-2 miesięcy. Wysokość środków jest jednak przeważnie mniejsza niż w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z wielu ich zalet jest to, że w wielu firmach uzyskasz je bez zaświadczeń o zarobkach. Pieniądze uzyskasz stosunkowo szybko, często dostaniesz je nawet w 15 min. Jeżeli potrzebna Ci gotówka na krótki okres, przeanalizuj na poniższej mapie, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Katowicach chwilówek.

Potrzebne Ci są szybko pieniądze? Istnieje szansa, aby je znaleźć w wielu różnych parabankach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tutaj i w najbliższych okolicach pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał także firmy ogólnopolskie. W kilku instytucjach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać waha się od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga oferuje pożyczki na dowód do 20000 złotych, których spłatę można rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus oferuje szybkie pożyczki na kwotę 10000 złotych na 30 dni. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku instytucjach finansowych, przykładowo w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 PLN na 2 lata). Część instytucji oferuje również wsparcie dla klientów zadłużonych. Przykładowo pożyczki dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie wszystkie biura pożyczkowe aktualnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. Fines, SKOK), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.