Pożyczki Konin

Sprawdź, u kogo będziesz mógł uzyskać pieniadze.

Za sprawą umieszczonych tutaj map z łatwością znajdziesz biura finansowe w Koninie (województwo wielkopolskie). W przypadku, gdy poszukujesz pieniędzy, warto oceniać funkcjonujące w mieście instytucje pożyczkowe, ale także instytucje pozabankowe działające w skali kraju.

Poniżej znajdziesz pożyczki pozabankowe udzielane zarówno przez internet, jak i w stacjonarnych biurach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

W sytuacji, gdy masz zamiar wnioskować o gotówkę przyznawaną w placówce lokalnej, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Koninie.
Jeżeli jednak chcesz pożyczyć nie opuszczając domu, to warto, gdybyś wziął pod uwagę opublikowane w poniższej tabeli instytucje pożyczające przez internet. W poniższej porównywarce znajdziesz dane dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci do 15000 zł, a okres finansowania wynosi 36 miesięcy. RRSO w promocji wynosi 56,67%, podczas, gdy w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito mamy szanse otrzymać do trzech tysięcy złotych całkowicie za darmo. Warunkiem skorzystania z całej sumy bez kosztów jest spłata pożyczonej kwoty w okresie do 40 dni. W przypadku, w którym mimo wszystko podejmiesz decyzję, aby przedłużyć ten termin, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO jest na poziomie 0%, a oferta standardowa – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najpopularniejszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Jakie zalety ma taka usługa? Klienci nie są zobowiązani przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę albo świadczenie rentowe. Do złożenia wniosku wystarczy oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Najważniejszą zaletą tej usługi jest więc minimum formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci sam dowód osobisty, rachunek bankowy jak również telefon komórkowy. Aby zdobyć finansowanie wystarczy określić kwotę pożyczanych środków i czas spłaty długu. Potem musisz wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma przelewa gotówkę na konto pożyczkobiorcy. Należy jednak pamiętać, że pozytywna decyzja zależna jest od zdolności kredytowej klientów. Godną rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Grupą pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Ważkim problemem w ich sytuacji jest fakt, że niejednokrotnie mają oni niezbyt chwalebną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w bankach. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być na przykład opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą przekazywana jest w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez banki w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również zdecydowana większość instytucji pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają wyżej wymieniony rejestr. W dalszym ciągu masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu przypadkach jako nowy klient masz szansę otrzymać do 3000 złotych, jednak jeśli chcesz pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 zł. Warto mieć świadomość, że będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy złotych. Maksymalny okres spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla osób zadłużonych znajdziesz także w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym na poziomie 514%. Obydwie biura pożyczkowe są jednymi z nielicznych, jakie zdecydowały się pomoc zadłużonym. Trzeba jednak pamiętać, że biura pożyczkowe mają obowiązek oceny zdolności finansowej klientów. Przeszukują one w tym celu czasem inne bazy dłużników – ERIF czy BIG.

W dobie pandemii koronawirusa, jednymi z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pieniędzmi dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z powodu sanitarnych rygorów, liczna grupa pożyczkobiorców decyduje się pożyczać drogą online, lub wnioskuje o gotówkę z dostawą do mieszkania. Istotną zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie musimy wybierac sie do siedziby firmy, ponieważ proces przekazywania gotówki odbywa sie w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, na początku należy umówić się z biurem pożyczkowym i tam zawnioskować o pieniądze. Czynnośc tę da się wykonać za pomocą telefonu, lub przez internet. Firma, w jakiej prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na badanie Twojej zdolności kredytowej i jesli uzna, że stać Cię na pożyczkę, dowiezie Ci gotówkę poprzez przedstawiciela. Przekaże Ci on umowę do parafowania, a zaraz potem przekaże Ci pieniądze. I tyle. Ile to będzie trwało? Przeważnie będzie to miało miejsce kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez biuro pożyczkowe. Z jakiej firmy dowożą pieniądze w ten sposób? Za pośrednictwem firmy Bocian mają na nie szanse tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie znajdziesz instytucje udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Alternatywną ich nazwą są na przykład momentówki. Istotną cechą tych usług finansowych jest krótkoterminowość. Udzielane są one przeważnie na okres od kilku dni do dwóch miesięcy. Wysokość środków jest jednak z reguły mniejsza niż w przypadku ofert długoterminowych. Ważną ich zaletą jest to, że niejednokrotnie dostaniesz je bez zaświadczeń o zarobkach. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je nawet w 15 minut. Jeśli potrzebna Ci gotówka na na okres do miesiąca, sprawdź poniżej, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Koninie chwilówek.

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze? Istnieje szansa, aby je otrzymać w wielu różnych parabankach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokładnie wszystkie porównać. Tutaj i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał również biura ogólnopolskie. W kilku biurach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga oferuje pożyczki na dowód do 20000 złotych, których spłatę można rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus oferuje szybkie pożyczki na kwotę 10000 zł na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku biurach pożyczkowych, na przykład w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 PLN na 2 lata). Część instytucji oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo pożyczki dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeżeli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać z firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie wszystkie instytucje poza-bankowe aktualnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. różne SKOKi, Fines), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.