Kto udziela pożyczek w Krakowie?

Dowiedz się, u kogo możesz otrzymać wsparcie finansowe.

Dzięki opublikowanym tu mapom bez problemu znajdziesz usługi finansowe w Krakowie (województwo małopolskie). Jeżeli poszukujesz pilnie możliwości otrzymania pieniędzy, warto ocenić działające w mieście biura pożyczkowe, ale także podmioty finansowe działające w skali kraju.

Poniżej znajdziesz pożyczki pozabankowe przyznawane w Krakowie zarówno przez internet, jak i w lokalnych instytucjach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

W przypadku, gdy chcesz wnioskować o pożyczkę oferowaną w stacjonarnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Krakowie.
Jeżeli jednakże chciałbyś pożyczyć bez wychodzenia z domu, to dobrze by było, abyś przeanalizował opublikowane w poniższej tabeli firmy pożyczające online. W poniższej porównywarce znajdziesz dane dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci do 15000 złz 36-miesięcznym okresem spłaty. W ofercie promocyjnej RRSO ma wartość 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito mamy szanse pożyczyć do 3000 PLN zupełnie bezpłatnie. Zasadniczym warunkiem skorzystania z całej sumy bez prowizji o odsetek jest zwrócenie otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. W przypadku, w którym mimo wszystko podejmiesz decyzję, aby przekroczyć ten termin, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO jest na poziomie 0%, a w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z popularniejszych usług pozabankowych. Jakie zalety ma taka usługa? W takim przypadku nie trzeba dostarczać odpowiednich zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenia emerytalne lub rentę. Wystarcza oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Zasadniczą zaletą tej usługi jest zatem minimalizacja formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, konto w banku i dodatkowo telefon komórkowy. Aby zdobyć finansowanie należy określić kwotę pożyczanych pieniędzy oraz czas spłaty pieniędzy. Potem musisz wypełnić formularz wniosku i czekać na decyzję firmy pożyczkowej. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczkodawca przelewa gotówkę na konto klienta. Musisz jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Wartą rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Ważkim problemem w ich sytuacji jest fakt, że często mają oni dosyć złą historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucji bankowej. Przyczyna złej historii kredytowej może być na przykład niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem dociera wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez analityka bankowego w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również większość instytucji pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują wyżej wymieniony rejestr. Obecnie możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obu firmach jako nowy klient możesz pożyczyć do 3000 zł, przy czym jeśli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 zł. Warto mieć świadomość, że będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10.000 zł. Maksymalny okres umowy w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla osób zadłużonych oferowane są ponadto w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym równym 514%. Znajdujące się powyżej instytucje są jednymi z nielicznych, które przyznają pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże sobie uświadomić, że firmy tego typu zobowiązane są do badania zdolności finansowej klientów. Monitorują one po to różne inne bazy dłużników – na przykład KRD.

W trudnym czasie epidemii COVID-19, jednymi z najczęściej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z racji obaw przed zakażeniem, sporo klientow preferuje pożyczanie pieniędzy kanałami internetowymi, lub składa wniosek o gotówkę z dostawą do mieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie trzeba tracić czasu na wyprawę do biura pożyczkowego, bo cały proces pożyczania ma miejsce w domu klienta. Jak działa taka usługa? Aby dostarczyli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności musisz umówić się z biurem pożyczkowym i tam zawnioskować o pieniądze. Da się to zrobić za pomocą telefonu, albo przez stronę internetową. Firma, w jakiej wnioskujesz o środki finansowe, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności finansowej i jesli uzna, że stać Cię na pożyczkę, zawiezie Ci gotówkę za pośrednictwem pracownika. Da Ci on druk umowy do podpisania, a zaraz potem przekaże środki pieniężne. Proste. Ile to będzie trwało? Najczęściej pieniądze dostaniesz następnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez pożyczkodawcę. Kto dostarczy Ci pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian zdobędą je tutejsi klienci.

Poniżej zamieszczamy instytucje udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Innym ich określeniem bywają momentówki. kluczową cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Przeważnie pożyczysz je na okres od kilku dni do dwóch miesięcy. Pożyczana kwota jest jednak z reguły mniejsza aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Istotną ich zaletą jest to, że możesz je uzyskać na oświadczenie. Pieniądze uzyskasz stosunkowo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je nawet w 15 minut. Jeśli potrzebujesz gotówki na na okres do miesiąca, zobacz poniżej, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Krakowie chwilówek.

Chciałbyś pożyczyć pieniądze jak najszybciej? Istnieje szansa, aby je otrzymać w wielu różnych biurach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tu i w najbliższych okolicach pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś rozważył również biura ogólnopolskie. W kilku podmiotach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać waha się od stu złotych do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku parabankach, przykładowo w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 zł na 24 miesiące). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeśli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie jedyne firmy pozabankowe obecnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których możesz pożyczyć pieniądze.