Pożyczki Kutno

Poznaj miejsca, gdzie będziesz mógł uzyskać pomoc finansową.

Za sprawą umieszczonych tutaj map łatwo znajdziesz pożyczkodawców w Kutnie (województwo łódzkie). W sytuacji, gdy potrzebujesz „na szybko” możliwości pożyczenia pieniędzy, najrozsądniej jest porównywać działające w mieście firmy pożyczkowe, podobnie, jak podmioty finansowe o charakterze ogólnopolskim.

Publikujemy tu pożyczki pozabankowe udzielane w Kutnie zarówno przez internet, jak i w tutejszych instytucjach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

W przypadku, gdy chcesz starać o pożyczkę oferowaną w lokalnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Kutnie.
Jeżeli jednak chciałbyś pożyczyć nie wychodząc z domu, to warto, abyś wziął pod uwagę znajdujące się poniżej oferty przez internet. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci do 15000 zł na okres do 36 miesięcy. RRSO w promocji ma wartość 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Prestito, to firma, w której mamy szanse otrzymać od 1000 do 3 000 złotych zupełnie za darmo. Warunkiem skorzystania z pieniędzy bezkosztowo jest spłata otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. Jeżeli mimo wszystko podejmiesz decyzję, aby zatrzymać pieniądze na dłużej, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji ma wartość 0%, a w standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najszybszych usług pozabankowych. Jakie są zalety tej usługi? Klienci nie muszą przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne albo dochody z renty. Wystarcza oświadczenie o dochodach. Kluczową ich zaletą jest zatem ograniczenie formalności do minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, konto osobiste i dodatkowo telefon komórkowy. Żeby zdobyć finansowanie trzeba określić wysokość pożyczanych środków jak również pożądany okres spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku trzeba wypełnić wniosek i oczekiwać na odpowiedź parabanku. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma przekazuje pieniądze na konto osobiste pożyczkobiorcy. Musimy jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja zależna jest od zdolności kredytowej klienta. Wartą rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Grupą klientów szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Istotnym problemem w ich sytuacji jest fakt, że niejednokrotnie posiadają oni negatywną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług pożyczkowych w bankach. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być na przykład opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem dociera w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez banki w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również zdecydowana większość instytucji pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają wspomniany rejestr. Aktualnie masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu przypadkach będąc nowym klientem możesz otrzymać do 3000 PLN, jednak jeżeli chcesz skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. Warto pamiętać, że jako stały klient możesz dostać nawet 10 tysięcy PLN. Najdłuższy okres umowy w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla osób zadłużonych znajdziesz także w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z R.R.S.O. wynoszącym 514%. obydwie instytucje należą do nielicznych, jakie zdecydowały się na pomoc zadłużonym. Warto jednak pamiętać, że firmy tego typu mają obowiązek badania zdolności finansowej klientów. Sprawdzają one w tym celu czasem inne rejestry dłużników – przykładowo ERIF.

W trudnym czasie pandemii COVID-19, jednymi z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z powodu sanitarnych rygorów, liczna grupa pożyczkobiorców zdobywa pieniądze poprzez internet, ewentualnie zamawia pieniądze z dowozem do mieszkania. Istotną zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie musimy udawać się do placówki stacjonarnej, ponieważ proces przekazywania gotówki dzieje się w domu klienta. Jak to działa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, po pierwsze powinieneś umówić się z biurem pożyczkowym i złożyć wniosek. Możesz to wykonać przez telefon, albo przez internet. Instytucja, w której wnioskujesz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności kredytowej i gdy oceni, że stać Cię na kredyt, dowiezie Ci gotówkę za pośrednictwem pracownika. Osoba ta da Ci umowę do parafowania, po czym, a w dalszej kolejności wręczy Ci pieniądze. Proste. Ile to będzie trwało? Przygotuj się na to, że będzie to miało miejsce w następnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu pozytywnej decyzji przez biuro pożyczkowe. W jakim biurze dostarczają pieniądze w taki sposób? W firmie Bocian skorzystają z nich tutejsi klienci.

Na poniższej mapie znajdują się placówki udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Alternatywną ich nazwą są momentówki. kluczową cechą tych usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Przeważnie pożyczysz je na okres od kilku dni do 1-2 miesięcy. Wysokość środków jest jednak z reguły niższa aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z wielu ich zalet jest to, że w wielu firmach uzyskasz je na oświadczenie. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w ciągu 15 minut. Jeśli potrzebujesz gotówki na krótki termin, zobacz na poniższej mapie, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Kutnie chwilówek.

Potrzebne Ci są szybko pieniądze? Możesz je otrzymać w wielu różnych instytucjach pozabankowych. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tu i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał także biura ogólnopolskie. W kilku firmach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku instytucjach finansowych, na przykład w HapiPozyczki (pożyczą Ci na raty nawet 15000 zł na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również pomoc dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać z firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie wszystkie firmy obecnie działające na rynku pożyczkowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych biur pożyczkowych (np. różne SKOKi, Fines), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.