Pożyczki Legnica

Na poniższej stronie opisujemy, gdzie będziesz mógł uzyskać pomoc finansową.

Za sprawą umieszczonych tutaj map łatwo znajdziesz usługi finansowe w Legnicy (województwo dolnośląskie). Jeżeli potrzebujesz środków finansowych, warto ocenić aktywne w skali lokalnej instytucje pożyczkowe, podobnie, jak podmioty finansowe o ogólnopolskim charakterze.

W tym miejscu znajdziesz pożyczki pozabankowe udzielane w Legnicy zarówno online, jak i w tutejszych instytucjach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

Jeżeli masz zamiar starać o pożyczkę przyznawaną w stacjonarnym biurze, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Legnicy.
Jeśli jednakże chciałbyś pożyczyć nie opuszczając domu, to warto, żebyc sprawdził poniższe oferty dostępne online. Poniżej znajdziesz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci do 15000 zł na okres do 36 miesięcy. RRSO w promocji jest na poziomie 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito możemy otrzymać do trzech tysięcy złotych całkowicie za darmo. Kluczowym warunkiem skorzystania z gotówki bez prowizji o odsetek jest spłata otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. Jesli jednakże będziesz musiał przedłużyć termin spłaty, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji ma wartość 0%, podczas, gdy oferta standardowa – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najszybszych usług pozabankowych. Jakie zalety ma taka usługa? Pożyczkobiorca nie musi przedstawiać jakichkolwiek dokumentów o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne lub dochody z renty. Wystarcza oświadczenie o dochodach. Kluczową ich zaletą jest zatem zmniejszenie formalności do minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, konto w banku oraz telefon komórkowy. Żeby zdobyć finansowanie trzeba wybrać kwotę pożyczanych środków jak również okres spłaty pieniędzy. Następnie musimy wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję firmy pożyczkowej. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, pożyczkodawca przelewa pożyczane środki na konto bankowe klienta. Musisz jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja często zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Grupą pożyczkobiorców szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Zasadniczym problemem w ich sytuacji jest fakt, że niejednokrotnie posiadają oni negatywną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucjach bankowych. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być chociażby niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przekazywana jest w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez analityka bankowego w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta także większość firm pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują wspomniany rejestr. Nadal możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obydwu instytucjach pozabankowych będąc nowym klientem możesz otrzymać do 3000 złotych, jednak jeżeli chcesz pożyczyć pieniądze za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. Przy kolejnym wniosku jako stały klient możesz dostać nawet 10.000 zł. Maksymalny okres spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych znajdziesz również w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z R.R.S.O. na poziomie 514%. obydwie biura pożyczkowe należą do nielicznych, które zdecydowały się na pomoc zadłużonym. Należy jednak wiedzieć, że firmy pozabankowe zobowiązane są do badania zdolności kredytowej wnioskodawców. Kontrolują one w tym celu czasem inne bazy danych – na przykład BIG Infomonitor.

W momencie epidemii COVID-19, jedną z najbardziej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z powodu sanitarnych rygorów, sporo pożyczkobiorców woli pożyczać pieniądze drogą online, lub zamawia pieniądze bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Istotną zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie trzeba udawać się do siedziby firmy, ponieważ cały proces pożyczania ma miejsce w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności musisz skontaktować się z firmą pożyczkową i wypełnić wniosek. Da się to zrobić telefonicznie, ale bez problemu dokonasz tego przez stronę internetową. Instytucja, w której wnioskujesz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na badanie Twojej zdolności finansowej i jesli oceni, że stać Cię na kredyt, dostarczy Ci gotówkę za pośrednictwem swojego przedstawiciela. Przekaże Ci on umowę do parafowania, a nastepnie wręczy Ci pieniądze. I tyle. Ile to będzie trwało? Przeważnie pieniądze dostaniesz następnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez firmę pożyczkową. Kto dostarczy Ci pieniądze w taki sposób? W firmie Bocian wezmą je tutejsi klienci.

Na poniższej mapie znajdują się instytucje udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Pokrewnym ich określeniem są na przykład momentówki. Istotną cechą tych usług finansowych jest krótkoterminowość. Mogą być udzielone na okres od jednego dnia do jednego miesiąca. Pożyczana kwota jest jednak z reguły mniejsza aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że niejednokrotnie dostaniesz je na oświadczenie. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w ciągu 15 min. Jeśli potrzebujesz gotówki na na okres do miesiąca, sprawdź na poniższej mapie, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Legnicy chwilówek.

Chciałbyś pożyczyć pieniądze jak najszybciej? Istnieje szansa, aby je otrzymać w wielu różnych parabankach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tu i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeszukał także firmy ogólnopolskie. W kilku biurach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na 30 dni. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku firmach, chociażby w HapiPozyczki (pożyczą Ci na raty nawet 15000 zł na 24 miesiące). Część instytucji oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeżeli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w firmach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie wszystkie firmy obecnie działające na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. Fines, SKOK), w których możesz pożyczyć pieniądze.