Szybkie pożyczki Łódź

Ulica Piotrkowska w Łodzi

Dowiedz się, u kogo możesz uzyskać pomoc finansową.

Za sprawą umieszczonych tutaj map łatwo znajdziesz pożyczkodawców w Łodzi (województwo łódzkie). W przypadku, gdy potrzebujesz możliwości pożyczenia pieniędzy, dobrze jest oceniać działające w mieście firmy pożyczkowe, ale również podmioty finansowe działające przez internet.

W tym miejscu znajdziesz pożyczki pozabankowe dostępne w Łodzi zarówno online, jak i w stacjonarnych placówkach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

W sytuacji, gdy zdecydowałeś się starać o gotówkę oferowaną w placówce lokalnej, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.

Jeżeli jednak chciałbyś pożyczyć nie wychodząc z domu, to warto, żebyc sprawdził znajdujące się poniżej instytucje pożyczające przez internet. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci do 15000 złz 36-miesięcznym okresem spłaty. W ofercie promocyjnej RRSO wynosi 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito mamy szanse zaciągnąć do trzech tysięcy złotych całkowicie za darmo. Kluczowym warunkiem skorzystania z całej sumy bez prowizji o odsetek jest oddanie otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. Jeżeli jednakże podejmiesz decyzję, aby przedłużyć termin spłaty, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO wynosi 0%, podczas, gdy w standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najpopularniejszych usług pozabankowych. Jakie są zalety tej usługi? Nie trzeba dostarczać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne czy też dochody z renty. Do złożenia wniosku wystarczy oświadczenie pożyczkobiorcy o dochodach. Kluczową zaletą tej usługi jest zatem uproszczenie formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, rachunek bankowy jak również numer telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie należy wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy i pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Potem należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję firmy pożyczkowej. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, pożyczkodawca przekazuje pożyczaną kwotę na konto pożyczkobiorcy. Trzeba jednak pamiętać, że pozytywna decyzja pożyczkodawcy często zależy od zdolności kredytowej klientów. Wartą rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Jedną z grup klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Zasadniczym problemem w ich sytuacji jest to, że często mają oni negatywną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucjach bankowych. Przyczyna złej historii kredytowej może być niejednokrotnie opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą przekazywana jest w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez analityka bankowego w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta także zdecydowana większość instytucji pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują wspomniany rejestr. Aktualnie możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obu firmach będąc nowym klientem możesz otrzymać do 3000 złotych, jednak jeżeli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. Zwracamy uwagę, że jako stały klient możesz dostać nawet 10 tysięcy złotych. Najdłuższy okres umowy w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Ponadto kredyty dla osób zadłużonych znajdziesz również w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem w wysokości 514%. Obydwie instytucje są jednymi z nielicznych, jakie przyznają pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże wiedzieć, że firmy pożyczkowe zobowiązane są do badania zdolności kredytowej wnioskodawców. Weryfikują one po to czasem inne bazy dłużników – przykładowo ERIF.

W momencie epidemii koronawirusa, jednymi z najbardziej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, liczna grupa klientow zdobywa pieniądze drogą online, ewentualnie wnioskuje o gotówkę z dowozem do mieszkania. Istotną zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie musisz udawać się do siedziby firmy, ponieważ proces przekazywania gotówki ma miejsce w domu klienta. Jak to działa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, na początku powinieneś umówić się z pożyczkodawcą i złożyć wniosek. Da się to zrobić za pomocą telefonu, lub przez stronę internetową. Firma, w której prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności kredytowej i jesli uzna, że stać Cię na kredyt, dostarczy Ci pieniądze poprzez oddelegowanego przedstawiciela. Osoba ta da Ci druk umowy do podpisania, po czym, a w dalszej kolejności przekaże Ci pieniądze. Proste. Ile to wszystko trwa? Przygotuj się na to, że pieniądze dostaniesz w następnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez firmę pożyczkową. Z jakiej firmy dowożą pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian wezmą je tutejsi klienci.

Na poniższej mapie znajdują się biura udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Innym określeniem tych usług są na przykład momentówki. Istotną cechą tych usług finansowych jest krótkoterminowość. Przeważnie pożyczysz je na okres od jednego dnia do 60 dni. Pożyczana kwota jest jednak przeważnie mniejsza niż w przypadku ofert długoterminowych. Istotną ich zaletą jest to, że w wielu wypadkach uzyskasz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, często dostaniesz je w ciągu 15 minut. Jeżeli potrzebna Ci gotówka na na okres do miesiąca, przeanalizuj poniżej, gdzie ją znaleźć.
Chciałbyś pożyczyć pieniądze jak najszybciej? Masz możliwość je znaleźć w wielu różnych parabankach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tu i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał także biura ogólnopolskie. W kilku biurach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na miesiąc. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku parabankach, chociażby w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 PLN na 2 lata). Część instytucji oferuje również wsparcie dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeżeli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie biura pożyczkowe obecnie funkcjonujące na rynku pożyczkowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. SKOKi czy Fines), w których możesz pożyczyć pieniądze.