Pożyczki Łowicz

Sprawdź, gdzie będziesz mógł otrzymać pomoc finansową.

Dzięki opublikowanym tu mapom z łatwością znajdziesz pożyczkodawców w Łowiczu (województwo łódzkie). Jeżeli potrzebujesz „na szybko” pieniędzy, najrozsądniej jest oceniać funkcjonujące w mieście firmy pozabankowe, jak również instytucje pozabankowe o charakterze ogólnopolskim.

Publikujemy tu pożyczki pozabankowe udzielane w Łowiczu zarówno przez internet, jak i w tutejszych biurach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

Jeżeli zdecydowałeś się starać o pożyczkę oferowaną w stacjonarnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Łowiczu.
Jeśli jednakże chcesz pożyczyć nie wychodząc z domu, to warto, abyś rozważył opublikowane w poniższej tabeli firmy pożyczające online. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci do 15000 złz maksymalnie 36-miesięcznym terminem spłaty. RRSO w promocji wynosi 56,67%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito będziemy mogli otrzymać od 1000 do 3 000 złotych całkowicie bezpłatnie. Kluczowym warunkiem skorzystania z pieniędzy bezkosztowo jest oddanie otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. W sytuacji, gdy jednakże będziesz musiał przedłużyć ten termin, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO wynosi 0%, podczas, gdy oferta standardowa – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najszybszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Co jest jej główną zaletą? Nie trzeba dostarczać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę lub dochody z renty. Wystarcza oświadczenie o dochodach. Najistotniejszą ich zaletą jest więc uproszczenie formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, rachunek bankowy jak również posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie wystarczy wybrać wysokość wnioskowanych środków jak również pożądany okres spłaty pieniędzy. Potem należy wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję pożyczkową. W przypadku pozytywnej decyzji, parabank przekazuje pożyczaną kwotę na rachunek bankowy wnioskującego. Trzeba jednakże mieć na uwadze, że pomyślna firmy pożyczkowej zależeć będzie od zdolności kredytowej klienta. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Jedną z grup klientów szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Najważniejszym problemem w ich sytuacji jest to, że często mają oni niezbyt chwalebną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucji bankowej. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być niejednokrotnie opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przesyłana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez analityka bankowego w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również większość instytucji pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają wyżej wymieniony rejestr. Aktualnie możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu przypadkach będąc nowym klientem możesz pożyczyć do 3000 PLN, przy czym jeśli chcesz skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 zł. Zwracamy uwagę, że będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10.000 PLN. Najdłuższy okres umowy w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych dostępne są również w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem na poziomie 514%. Obydwie biura pożyczkowe są jednymi z nielicznych, jakie decydują się pomoc zadłużonym. Warto jednak pamiętać, że instytucje tego typu mają obowiązek badania zdolności finansowej wnioskodawców. Weryfikują one po to czasem inne rejestry dłużników – KRD czy ERIF.

W trudnym czasie pandemii koronawirusa, jednymi z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z racji obaw przed zakażeniem, liczna grupa pożyczkobiorców preferuje pożyczanie pieniędzy przez internet, lub wnioskuje o pieniądze z dostawą do mieszkania. Kluczową zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie trzeba wybierac sie do placówki stacjonarnej, bo cały proces pożyczania odbywa sie w domu klienta. Jak to działa? Aby dostarczyli Ci pieniądze, na początku musisz porozumieć się z firmą pożyczkową i tam zawnioskować o pieniądze. Czynnośc tę da się zrobić za pomocą telefonu, albo przez stronę internetową. Instytucja, w której prosisz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności finansowej i jesli uzna, że stać Cię na kredyt, dostarczy Ci pieniądze poprzez oddelegowanego reprezentanta. Da Ci on druk umowy do podpisania, a nastepnie wręczy gotówkę. I to wszystko. Ile to będzie trwało? W większości przypadków pieniądze dostaniesz następnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez pożyczkodawcę. W jakim biurze dostarczają pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian wezmą je tutejsi klienci.

Poniżej znajdują się biura udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Innym ich określeniem bywają momentówki. Najważniejszą cechą tego typu usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Mogą być udzielone na okres od kilku dni do dwóch miesięcy. Wysokość środków jest jednak przeważnie mniejsza niż w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że możesz je uzyskać na oświadczenie. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, często dostaniesz je nawet w 15 minut. Jeśli potrzebujesz gotówki na krótki termin, zobacz na poniższej mapie, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Łowiczu chwilówek.

Potrzebujesz szybko pieniędzy? Masz szansę je znaleźć w wielu różnych instytucjach pozabankowych. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tutaj i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeanalizował także firmy ogólnopolskie. W kilku biurach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku instytucjach finansowych, przykładowo w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 złotych na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeżeli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać z firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie wszystkie firmy pozabankowe aktualnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. Fines, SKOK), w których możesz pożyczyć pieniądze.