Pożyczki Lublin

Panorama Lublina

Poznaj miejsca, gdzie będziesz mógł uzyskać pomoc finansową.

Za sprawą umieszczonych tutaj map bez problemu znajdziesz instytucje pożyczkowe w Lublinie (województwo lubelskie). Jeżeli poszukujesz na szybko możliwości pożyczenia pieniędzy, najlepiej będzie ocenić działające w mieście instytucje finansowe, podobnie, jak podmioty finansowe pożyczające przez internet.

Prezentujemy tutaj pożyczki pozabankowe udzielane w Lublinie zarówno przez internet, jak i w stacjonarnych placówkach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

Jeżeli chcesz wnioskować o pożyczkę przyznawaną w placówce lokalnej, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Lublinie.
Jeżeli jednakże chcesz pożyczyć nie opuszczając domu, to warto, gdybyś wziął pod uwagę zamieszczone poniżej firmy pożyczające online. Poniżej znajdziesz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotychz maksymalnie 36-miesięcznym terminem spłaty. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito możemy otrzymać do 3000 PLN zupełnie za darmo. Zasadniczym warunkiem skorzystania z gotówki bez prowizji o odsetek jest zwrócenie pożyczonej kwoty w okresie do 40 dni. W sytuacji, gdy mimo wszystko podejmiesz decyzję, aby przekroczyć ten termin, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO ma wartość 0%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najpopularniejszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Jakie są zalety tej usługi? Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek dokumentów o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę lub rentę. Do złożenia wniosku wystarczy samo oświadczenie o dochodach. Najistotniejszą ich zaletą jest więc uproszczenie formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, konto osobiste i telefon komórkowy. Aby zdobyć finansowanie wystarczy wybrać wysokość wnioskowanych środków i pożądany okres spłaty długu. Następnie musisz wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję firmy pożyczkowej. W przypadku pozytywnej decyzji, firma pożyczkowa przekazuje pieniądze na konto osobiste pożyczkobiorcy. Należy jednak pamiętać, iż pomyślna firmy pożyczkowej często zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Grupą pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Najistotniejszym problemem w ich sytuacji jest to, że niejednokrotnie mają oni niezbyt chwalebną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucjach bankowych. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być na przykład niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem dociera w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta także zdecydowana większość biur pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują wyżej wymieniony rejestr. W dalszym ciągu masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu przypadkach będąc nowym klientem możesz otrzymać do 3000 PLN, jednak jeśli chciałbyś pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 PLN. Warto pamiętać, że będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10.000 zł. Maksymalny okres umowy w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych znajdziesz także w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z R.R.S.O. wynoszącym 514%. powyższe instytucje są jednymi z nielicznych, które zdecydowały się na pomoc zadłużonym. Musisz mieć jednak świadomość, że instytucje pożyczkowe mają obowiązek oceny zdolności finansowej pożyczkobiorców. Weryfikują one w tym celu czasem inne bazy dłużników – KRD i BIG Infomonitor.

W momencie epidemii COVID-19, jedną z najczęściej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, liczna grupa pożyczkobiorców decyduje się pożyczać poprzez internet, lub zamawia pieniądze z dowozem do mieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie trzeba udawać się do siedziby firmy, ponieważ proces przekazywania gotówki odbywa sie w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności powinieneś umówić się z firmą pożyczkową i zawnioskować o pieniądze. Możesz to wykonać telefonicznie, ale bez problemu dokonasz tego przez internet. Firma, w której prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności finansowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na pożyczkę, zawiezie Ci pieniądze poprzez oddelegowanego przedstawiciela. Osoba ta da Ci druk umowy do podpisania, a zaraz potem przekaże gotówkę. I tyle. Ile to wszystko trwa? Najczęściej będzie to miało miejsce w następnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez pożyczkodawcę. Kto dostarczy Ci pieniądze w taki sposób? Dzięki firmie Bocian skorzystają z nich tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie znajdziesz instytucje udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Kolejną ich nazwą bywają momentówki. Najważniejszą cechą tego typu usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Przeważnie pożyczysz je na okres od kilku dni do 1-2 miesięcy. Wysokość środków jest jednak z reguły niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Ważną ich zaletą jest to, że w wielu firmach uzyskasz je bez zaświadczeń o zarobkach. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w ciągu 15 minut. Jeśli potrzebujesz gotówki na na okres do miesiąca, przeanalizuj poniżej, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Lublinie chwilówek.

Potrzebne Ci są szybko pieniądze? Masz możliwość je otrzymać w wielu różnych instytucjach pozabankowych. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokładnie wszystkie porównać. Tutaj i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał również firmy działające na terenie całego kraju. W kilku podmiotach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać waha się od stu złotych do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na 30 dni. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku instytucjach finansowych, przykładowo w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 złotych na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeśli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie firmy pozabankowe obecnie funkcjonujące na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których możesz pożyczyć pieniądze.