Pożyczki Mielec

Dowiedz się, gdzie będziesz mógł otrzymać pomoc finansową.

Za sprawą umieszczonych tutaj map łatwo znajdziesz usługi finansowe w Mielcu (województwo województwo podkarpackie). Jeżeli potrzebujesz pieniędzy, najrozsądniej jest oceniać aktywne lokalnie biura pożyczkowe, ale także podmioty finansowe pożyczające przez internet.

W tym miejscu znajdziesz pożyczki pozabankowe oferowane w Mielcu zarówno przez internet, jak i w tutejszych placówkach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

W sytuacji, gdy chcesz starać o gotówkę przyznawaną w lokalnym biurze, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Mielcu.
Jeśli jednak chciałbyś pożyczyć nie opuszczając domu, to dobrze by było, żebyc ocenił zamieszczone tutaj instytucje pożyczające przez internet. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci do 15000 zł na okres do 36 miesięcy. RRSO w promocji ma wartość 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito będziemy mogli zaciągnąć do 3000 PLN całkowicie bezpłatnie. Warunkiem skorzystania z pieniędzy bezkosztowo jest zwrócenie otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. W sytuacji, gdy jednakże podejmiesz decyzję, aby przedłużyć ten termin, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO ma wartość 0%, podczas, gdy w standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najpopularniejszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Jakie zalety ma taka usługa? Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne lub rentę. Wystarcza oświadczenie o dochodach. Zasadniczą ich zaletą jest zatem minimalna liczba formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci sam dowód osobisty, rachunek bankowy oraz posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie należy wybrać kwotę wnioskowanych środków jak również czas spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję firmy pożyczkowej. Gdy decyzja będzie pozytywna, firma pożyczkowa przelewa pieniądze na konto wnioskującego. Musisz jednakże pamiętać, iż pomyślna decyzja o przyznaniu finansowania zależeć będzie od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Godną rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Jedną z grup klientów szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są dłużnicy. Kluczowym problemem w ich sytuacji jest to, że niejednokrotnie mają oni niezbyt chlubną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucji bankowej. Przyczyna złej historii kredytowej może być chociażby niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przesyłana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w trakcie oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta także zdecydowana większość biur pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają tę bazę. Aktualnie masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obydwu przypadkach będąc nowym klientem możesz otrzymać do 3000 zł, jednak jeśli chciałbyś pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 PLN. W przypadku kolejnego wniosku jako stały klient możesz dostać nawet 10.000 złotych. Najdłuższy czas spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Ponadto kredyty dla osób zadłużonych dostępne są również w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z R.R.S.O. wynoszącym 514%. Obydwie instytucje są jednymi z nielicznych, jakie zdecydowały się pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże sobie uświadomić, że biura pozabankowe mają obowiązek oceny zdolności kredytowej wnioskodawców. Analizują one po to różne inne rejestry danych – przykładowo KRD.

W trudnym czasie epidemii COVID-19, jedną z najbardziej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z racji obaw przed zakażeniem, sporo klientow preferuje pożyczanie pieniędzy poprzez internet, ewentualnie zamawia gotówkę bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Najważniejszą zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie musisz udawać się do biura pożyczkowego, ponieważ cały proces pożyczania dzieje się w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, na początku powinieneś porozumieć się z pożyczkodawcą i tam zawnioskować o pieniądze. Możesz to zrealizować za pomocą telefonu, lub za pośrednictwem internetu. Instytucja, w jakiej prosisz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na ewaluację Twojej zdolności finansowej i gdy oceni, że stać Cię na pożyczkę, zawiezie Ci pieniądze poprzez oddelegowanego reprezentanta. Da Ci on umowę do parafowania, po czym, a w dalszej kolejności wręczy gotówkę. I to wszystko. Ile to będzie trwało? Najczęściej pieniądze dostaniesz kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez biuro pożyczkowe. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian mogą je wziąć tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie znajdziesz biura udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Zamienną ich nazwą są na przykład momentówki. Najistotniejszą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Udzielane są one przeważnie na okres od kilku dni do jednego miesiąca. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak przeważnie mniejsza aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Ważną ich zaletą jest to, że w wielu firmach uzyskasz je bez zaświadczeń o zarobkach. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w ciągu 15 min. Jeśli potrzebna Ci gotówka na niewielki okres, zobacz na poniższej mapie, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Mielcu chwilówek.

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze? Istnieje szansa, aby je znaleźć w wielu różnych instytucjach pozabankowych. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tutaj i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeanalizował także biura ogólnopolskie. W kilku podmiotach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na miesiąc. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku biurach pożyczkowych, przykładowo w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 PLN na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeżeli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie wszystkie instytucje poza-bankowe obecnie aktywne na rynku pożyczkowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych biur pożyczkowych (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.