Pożyczki Oświęcim

Dowiedz się, gdzie możesz otrzymać wsparcie finansowe.

Dzięki opublikowanym tu mapom łatwo znajdziesz biura finansowe w Oświęcimiu (województwo małopolskie). W przypadku, gdy poszukujesz na szybko możliwości zdobycia pieniędzy, najlepiej będzie ocenić funkcjonujące w mieście biura pozabankowe, jak również podmioty finansowe pożyczające przez internet.

Publikujemy tu pożyczki pozabankowe przyznawane w Oświęcimiu zarówno online, jak i w lokalnych placówkach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

Jeżeli chciałbyś starać o gotówkę udzielaną w placówce lokalnej, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Oświęcimiu.
Jeśli jednakże chciałbyś pożyczyć bez wychodzenia z domu, to warto, abyś rozważył poniższe oferty dostępne online. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotychz 36-miesięcznym okresem spłaty. RRSO w promocji ma wartość 56,67%, podczas, gdy w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito możemy otrzymać od 1000 do 3 000 złotych całkowicie bezpłatnie. Zasadniczym warunkiem skorzystania z całej sumy bez prowizji o odsetek jest zwrócenie otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. Jesli jednakże podejmiesz decyzję, aby zatrzymać pieniądze na dłużej, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO ma wartość 0%, podczas, gdy w standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z popularniejszych usług finansowych. Co jest jej główną zaletą? Pożyczkobiorca nie potrzebuje przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę czy też rentę. Wystarcza oświadczenie pożyczkobiorcy o uzyskiwanych dochodach. Najważniejszą zaletą tej usługi jest zatem minimalna liczba formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, rachunek bankowy oraz posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie wystarczy określić wysokość pożyczanych środków oraz czas spłaty. Potem należy wysłać wniosek i oczekiwać na odpowiedź pożyczkodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczkodawca przekazuje pożyczaną kwotę na rachunek bankowy klienta. Należy jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja zależy od zdolności kredytowej klientów. Wartą rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Grupą pożyczkobiorców szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Najważniejszym problemem w ich sytuacji jest to, że często posiadają oni niezbyt chlubną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucji bankowej. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być niejednokrotnie niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem trafia wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również większość firm pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają wspomniany rejestr. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu instytucjach pozabankowych jako nowy klient możesz pożyczyć do 3000 złotych, przy czym jeżeli chciałbyś pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 zł. Przy kolejnym wniosku będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10.000 złotych. Najdłuższy czas spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla osób zadłużonych udzielane są również w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z R.R.S.O. na poziomie 514%. obydwie biura pożyczkowe należą do nielicznych, jakie decydują się pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże sobie uświadomić, że biura pozabankowe zobowiązane są do oceny zdolności finansowej wnioskodawców. Przeszukują one w tym celu różne inne rejestry zadłużonych – KRD i BIG.

W czasach epidemii COVID-19, jedną z najbardziej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, sporo pożyczkobiorców decyduje się pożyczać poprzez internet, lub zamawia pieniądze z dostawą do mieszkania. Najważniejszą zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie musisz wybierac sie do siedziby firmy, ponieważ proces przekazywania gotówki dzieje się w domu klienta. Jak to działa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, po pierwsze należy skontaktować się z pożyczkodawcą i tam zawnioskować o pieniądze. Da się to zrobić przez telefon, albo za pośrednictwem internetu. Instytucja, w jakiej prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności finansowej i gdy uzna, że stać Cię na pożyczkę, zawiezie Ci pieniądze poprzez kuriera. Osoba ta da Ci umowę do parafowania, a nastepnie przekaże środki pieniężne. Proste. Ile to będzie trwało? Najczęściej będzie to miało miejsce w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez pożyczkodawcę. Kto dostarczy Ci pieniądze w taki sposób? W firmie Bocian zdobędą je tutejsi klienci.

Poniżej zamieszczamy placówki udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Inną ich nazwą są na przykład momentówki. Istotną cechą tych usług finansowych jest krótki okres finansowania. Udzielane są one przeważnie na okres od kilku dni do 1-2 miesięcy. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak z reguły niższa aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z ich zalet jest to, że w wielu firmach uzyskasz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, niejednokrotnie dostaniesz je nawet w 15 min. Jeżeli potrzebna Ci gotówka na krótki okres, sprawdź poniżej, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Oświęcimiu chwilówek.

Potrzebujesz szybko pieniędzy? Jest szansa, aby je otrzymać w wielu różnych firmach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tu i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał także firmy ogólnopolskie. W kilku firmach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać waha się od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku biurach pożyczkowych, chociażby w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 złotych na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również pomoc dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie jedyne firmy aktualnie funkcjonujące na rynku pożyczkowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których możesz pożyczyć pieniądze.