Pożyczki Otwock

Dowiedz się, gdzie będziesz mógł pożyczyć pieniądze.

Za sprawą umieszczonych tutaj map łatwo znajdziesz biura finansowe w Otwocku (województwo mazowieckie). Jeżeli potrzebujesz na szybko możliwości pożyczenia pieniędzy, warto porównywać aktywne lokalnie biura pożyczkowe, ale również instytucje pozabankowe pożyczające online.

Poniżej znajdziesz pożyczki pozabankowe przyznawane w Otwocku zarówno przez internet, jak i w lokalnych instytucjach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

Jeśli masz zamiar wnioskować o pożyczkę oferowaną w placówce lokalnej, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Otwocku.
Jeżeli jednak chcesz pożyczyć nie opuszczając domu, to warto, abyś sprawdził opublikowane w poniższej tabeli instytucje pożyczające online. Poniżej znajdziesz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci do 15000 zł na okres do 36 miesięcy. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito możesz otrzymać od 1000 do 3 000 złotych zupełnie za darmo. Zasadniczym warunkiem skorzystania z środków finansowych bezkosztowo jest zwrócenie pożyczonej kwoty w ciągu 40 dni. Jeżeli jednakże podejmiesz decyzję, aby przedłużyć ten termin, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO ma wartość 0%, a oferta standardowa – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z popularniejszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Co jest jej główną zaletą? Klienci nie muszą dostarczać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę czy świadczenie rentowe. Wystarcza samo oświadczenie o dochodach. Najważniejszą ich zaletą jest zatem minimalizacja formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, konto osobiste i posiadanie telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie należy określić kwotę pożyczanych pieniędzy i pożądany okres spłaty pieniędzy. Potem należy wysłać wypełniony wniosek i poczekać na odpowiedź pożyczkodawcy. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczkodawca przelewa wnioskowaną kwotę na konto bankowe klienta. Należy jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Grupą klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Najistotniejszym problemem w ich sytuacji jest to, że niejednokrotnie posiadają oni niezbyt chlubną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług kredytowych w bankach. Przyczyna złej historii kredytowej może być na przykład opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą trafia wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez banki w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również większość biur pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują tę bazę. Obecnie możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je na przykład w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu przypadkach będąc nowym klientem możesz otrzymać do 3000 PLN, przy czym jeśli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 zł. Przy kolejnym wniosku będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10.000 zł. Maksymalny czas umowy w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla osób zadłużonych udzielane są również w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym w wysokości 514%. Znajdujące się powyżej instytucje są jednymi z nielicznych, które zdecydowały się na pomoc zadłużonym. Warto jednak pamiętać, że instytucje tego typu mają obowiązek badania zdolności finansowej pożyczkobiorców. Przeglądają one w tym celu różne inne rejestry dłużników – na przykład BIG Infomonitor.

W dobie epidemii koronawirusa, jedną z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, sporo pożyczkobiorców woli pożyczać pieniądze kanałami internetowymi, albo zamawia pieniądze z dowozem do mieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie musisz udawać się do placówki stacjonarnej, bo proces przekazywania gotówki odbywa sie w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, po pierwsze powinieneś porozumieć się z biurem pożyczkowym i tam wypełnić wniosek. Możesz to wykonać przez telefon, ale bez problemu dokonasz tego przez internet. Firma, w której prosisz o środki finansowe, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności kredytowej i jesli stwierdzi, że stać Cię na pożyczkę, dowiezie Ci gotówkę za pośrednictwem oddelegowanego reprezentanta. Osoba ta da Ci umowę do parafowania, a zaraz potem wręczy odliczoną kwotę. I tyle. Ile to wszystko trwa? Przygotuj się na to, że pieniądze dostaniesz w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu pozytywnej decyzji przez biuro pożyczkowe. W jakim biurze dostarczają pieniądze w taki sposób? Dzięki firmie Bocian zdobędą je tutejsi klienci.

Poniżej zamieszczamy biura udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Innym określeniem tych usług bywają momentówki. Najistotniejszą cechą tych usług finansowych jest krótkoterminowość. Mogą być udzielone na okres od kilku dni do jednego miesiąca. Wysokość środków jest jednak z reguły niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Ważną ich zaletą jest to, że w wielu firmach uzyskasz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz stosunkowo szybko, często dostaniesz je nawet w 15 min. Jeśli potrzebna Ci gotówka na krótki termin, sprawdź poniżej, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Otwocku chwilówek.

Potrzebne Ci są szybko pieniądze? Masz szansę je znaleźć w wielu różnych instytucjach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tu i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś rozważył również instytucje ogólnopolskie. W kilku instytucjach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać waha się od stu złotych do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku biurach pożyczkowych, chociażby w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 zł na 24 miesiące). Część instytucji oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie jedyne instytucje poza-bankowe obecnie funkcjonujące na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.