Pożyczki Police

Zobacz, gdzie możesz uzyskac wsparcie finansowe.

Dzięki opublikowanym tu mapom łatwo znajdziesz usługi finansowe w Policach (województwo zachodniopomorskie). Jeżeli poszukujesz pilnie możliwości otrzymania pieniędzy, najrozsądniej jest oceniać działające w mieście firmy pożyczkowe, podobnie, jak podmioty finansowe o charakterze ogólnopolskim.

Oto pożyczki pozabankowe udzielane w Policach zarówno przez internet, jak i w lokalnych placówkach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

Jeżeli zdecydowałeś się wnioskować o gotówkę udzielaną w placówce lokalnej, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Policach.
Jeśli jednak chcesz pożyczyć nie opuszczając domu, to dobrze by było, abyś przeanalizował poniższe oferty dostępne online. W poniższej porównywarce znajdziesz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci do 15000 złz maksymalnie 36-miesięcznym terminem spłaty. RRSO w promocji jest na poziomie 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito będziemy mogli otrzymać od 1000 do 3 000 złotych całkowicie za darmo. Kluczowym warunkiem skorzystania z pieniędzy za darmo jest spłacenie pożyczonej kwoty w ciągu 40 dni. Jesli jednak podejmiesz decyzję, aby przedłużyć termin spłaty, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO jest na poziomie 0%, natomiast w standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najszybszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Co jest jej główną zaletą? Pożyczkobiorca nie jest zobligowany dostarczać jakichkolwiek dokumentów o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenia emerytalne czy też świadczenie rentowe. Do złożenia wniosku wystarczy oświadczenie pożyczkobiorcy o uzyskiwanych dochodach. Kluczową zaletą tej usługi jest zatem uproszczenie formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, konto w banku jak również telefon komórkowy. Aby zdobyć finansowanie należy określić kwotę pożyczanych środków i pożądany okres spłaty. Potem musisz wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję pożyczkodawcy. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, firma pożyczkowa przekazuje gotówkę na rachunek bankowy wnioskującego. Musisz jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja pożyczkodawcy zależna jest od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Jedną z grup klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są dłużnicy. Ważkim problemem w ich sytuacji jest to, że niejednokrotnie posiadają oni dosyć złą historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w bankach. Przyczyna złej historii kredytowej może być chociażby niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem trafia wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez analityka bankowego w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również większość firm pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują tę bazę. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obu firmach jako nowy klient możesz otrzymać do 3000 złotych, jednak jeżeli chciałbyś pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 PLN. Zwracamy uwagę, że będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10.000 zł. Najdłuższy okres spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych dostępne są ponadto w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym równym 514%. Znajdujące się powyżej firmy należą do nielicznych, jakie zdecydowały się pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże wiedzieć, że firmy pozabankowe zobowiązane są do badania zdolności finansowej pożyczkobiorców. Przeglądają one po to czasem inne rejestry danych – KRD i BIG Infomonitor.

W dobie pandemii koronawirusa, jedną z najczęściej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z racji obaw przed zakażeniem, sporo klientow decyduje się pożyczać drogą online, lub wnioskuje o pieniądze bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie trzeba udawać się do siedziby firmy, ponieważ cały proces pożyczania odbywa sie w domu klienta. Jak to działa? Aby dostarczyli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności należy porozumieć się z firmą pożyczkową i wypełnić wniosek. Czynnośc tę da się wykonać za pomocą telefonu, lub przez internet. Instytucja, w której wnioskujesz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na badanie Twojej zdolności finansowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na kredyt, zawiezie Ci gotówkę za pośrednictwem pracownika. Da Ci on druk umowy do podpisania, po czym, a w dalszej kolejności wręczy odliczoną kwotę. Proste. Ile to wszystko trwa? Najczęściej będzie to miało miejsce następnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu pozytywnej decyzji przez pożyczkodawcę. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian zdobędą je tutejsi klienci.

Poniżej zamieszczamy biura udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Innym ich określeniem bywają momentówki. Najistotniejszą cechą tego typu usług finansowych jest krótkoterminowość. Mogą być udzielone na okres od kilku dni do jednego miesiąca. Pożyczana kwota jest jednak przeważnie niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z wielu ich zalet jest to, że możesz je często dostać bez zaświadczeń o zarobkach. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, często dostaniesz je w około 15 minut. Jeżeli potrzebujesz gotówki na krótki termin, przeanalizuj na poniższej mapie, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Policach chwilówek.

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze? Masz szansę je otrzymać w wielu różnych parabankach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokładnie wszystkie porównać. Tutaj i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał również firmy ogólnopolskie. W kilku podmiotach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od stu złotych do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na 30 dni. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku biurach pożyczkowych, przykładowo w HapiPozyczki (pożyczą Ci na raty nawet 15000 złotych na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeśli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie jedyne firmy pozabankowe obecnie aktywne na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. różne SKOKi, Fines), w których możesz pożyczyć pieniądze.