Pożyczki pozabankowe Wieliczka

Sprawdź, u kogo możesz uzyskać pieniadze.

Za sprawą umieszczonych tutaj map bez kłopotu znajdziesz usługi finansowe w Wieliczce (województwo małopolskie). W przypadku, gdy potrzebujesz pilnie środków pieniężnych, najlepiej będzie porównywać aktywne w skali lokalnej biura pożyczkowe, podobnie, jak instytucje pozabankowe o ogólnopolskim charakterze.

Poniżej znajdziesz pożyczki pozabankowe przyznawane zarówno online, jak i w lokalnych biurach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

W przypadku, gdy chcesz wnioskować o pożyczkę przyznawaną w stacjonarnym biurze, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Wieliczce.
Jeśli jednak chciałbyś pożyczyć bez wychodzenia z domu, to warto, abyś przeanalizował przedstawione tutaj instytucje pożyczające przez internet. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotych, a okres finansowania wynosi 36 miesięcy. RRSO w promocji jest na poziomie 56,67%, podczas, gdy w standardowej ofercie – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito mamy szanse pożyczyć od 1000 do 3 000 złotych całkowicie bezpłatnie. Warunkiem skorzystania z gotówki za darmo jest spłacenie otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. Jeżeli jednak podejmiesz decyzję, aby zatrzymać pieniądze na dłużej, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji ma wartość 0%, a w standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z popularniejszych usług pozabankowych. Co jest jej główną zaletą? Nie ma potrzeby dostarczać żadnych dokumentów o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, emeryturę albo rentę. Przy składaniu wniosku wystarczy samo oświadczenie o dochodach. Zasadniczą ich zaletą jest zatem ograniczenie formalności do minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, rachunek w banku i posiadanie telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie należy określić kwotę pożyczanych pieniędzy jak również okres spłaty. Następnie musisz wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na odpowiedź pożyczkodawcy. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, pożyczkodawca przekazuje pieniądze na konto osobiste pożyczkobiorcy. Musisz jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności kredytowej klienta. Wartą zainteresowania pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Grupą klientów szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Niebagatelnym problemem w ich sytuacji jest fakt, że często mają oni niezbyt chwalebną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucji bankowej. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być na przykład niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem trafia w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez banki w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta także większość biur pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują tę bazę. W dalszym ciągu masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je na przykład w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obu firmach będąc nowym klientem możesz pożyczyć do 3000 zł, przy czym jeśli chciałbyś pożyczyć pieniądze za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. W przypadku kolejnego wniosku jako stały klient możesz dostać nawet 10 tysięcy zł. Najdłuższy okres spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla osób zadłużonych udzielane są ponadto w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym w wysokości 514%. Wskazane powyżej instytucje są jednymi z nielicznych, które przyznają pomoc zadłużonym. Warto jednak pamiętać, że instytucje tego typu zobowiązane są do oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorców. Przeszukują one w tym celu czasem inne rejestry dłużników – przykładowo ERIF.

W momencie pandemii koronawirusa, jedną z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pieniędzmi dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z powodu sanitarnych rygorów, wielu klientow zdobywa pieniądze drogą online, lub zamawia pieniądze do miejsca zamieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie trzeba wybierac sie do biura pożyczkowego, bo proces przekazywania gotówki dzieje się w domu klienta. Jak to działa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności powinieneś porozumieć się z firmą pożyczkową i wypełnić wniosek. Czynnośc tę da się zrobić za pomocą telefonu, ale bez problemu dokonasz tego przez stronę internetową. Instytucja, w jakiej wnioskujesz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności kredytowej i jesli stwierdzi, że stać Cię na pożyczkę, zawiezie Ci pieniądze za pośrednictwem swojego reprezentanta. Da Ci on umowę do parafowania, po czym, a w dalszej kolejności przekaże środki pieniężne. Proste. Ile to wszystko trwa? Najczęściej pieniądze dostaniesz kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu pozytywnej decyzji przez firmę pożyczkową. W jakim biurze dostarczają pieniądze w ten sposób? Za pośrednictwem firmy Bocian skorzystają z nich tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie znajdują się placówki udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Zamiennym ich określeniem bywają momentówki. Najistotniejszą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres finansowania. Mogą być udzielone na okres od kilku dni do dwóch miesięcy. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak z reguły niższa aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z wielu ich zalet jest to, że w wielu firmach uzyskasz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz stosunkowo szybko, często dostaniesz je w ciągu 15 minut. Jeśli potrzebujesz gotówki na krótki termin, przeanalizuj poniżej, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Wieliczce chwilówek.

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze? Możesz je otrzymać w wielu różnych biurach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tutaj i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał również firmy działające na terenie całego kraju. W kilku podmiotach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać waha się od stu złotych do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga oferuje pożyczki na dowód do 20000 złotych, których spłatę można rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus oferuje szybkie pożyczki na kwotę 10000 złotych na miesiąc. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku instytucjach finansowych, na przykład w HapiPozyczki (pożyczą Ci na raty nawet 15000 zł na 24 miesiące). Część pożyczkodawców oferuje również pomoc dla osób zadłużonych. Przykładowo pożyczki dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeśli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie jedyne instytucje poza-bankowe aktualnie działające na rynku pożyczkowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych biur pożyczkowych (np. SKOKi czy Fines), w których możesz pożyczyć pieniądze.