Pożyczki Pruszcz Gdański

Sprawdź, u kogo możesz otrzymać wsparcie finansowe.

Dzięki opublikowanym tu mapom bez kłopotu znajdziesz instytucje pożyczkowe w Pruszczu Gdańskim (województwo pomorskie). W przypadku, gdy poszukujesz możliwości otrzymania pieniędzy, najrozsądniej jest porównać funkcjonujące w mieście firmy pozabankowe, jak również instytucje pozabankowe działające online.

Prezentujemy tutaj pożyczki pozabankowe oferowane w Pruszczu Gdańskim zarówno online, jak i w stacjonarnych biurach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie pieniędzy odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

Jeżeli masz zamiar starać o gotówkę przyznawaną w stacjonarnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Pruszczu Gdańskim.
Jeśli jednak chciałbyś pożyczyć nie opuszczając domu, to dobrze by było, żebyc ocenił przedstawione tutaj oferty dostępne online. W poniższej porównywarce znajdziesz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci do 15000 zł, a okres finansowania wynosi 36 miesięcy. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Prestito, to firma, w której będziemy mogli otrzymać do trzech tysięcy złotych całkowicie za darmo. Warunkiem skorzystania z pieniędzy za darmo jest spłacenie pożyczonej kwoty w ciągu 40 dni. W przypadku, w którym jednakże zdecydujesz się przedłużyć termin spłaty, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO jest na poziomie 0%, podczas, gdy w standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z popularniejszych usług pozabankowych. Co jest jej główną zaletą? W takim przypadku nie trzeba dostarczać odpowiednich dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę czy też świadczenie rentowe. Przy składaniu wniosku wystarczy oświadczenie pożyczkobiorcy o uzyskiwanych dochodach. Kluczową zaletą tej usługi jest zatem zmniejszenie formalności do minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci sam dowód osobisty, konto w banku i dodatkowo telefon komórkowy. Żeby zdobyć finansowanie wystarczy określić kwotę pożyczanych pieniędzy jak również okres spłaty pożyczonych środków. Potem należy wypełnić wniosek oraz oczekiwać na odpowiedź pożyczkodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji, firma pożyczkowa przekazuje pieniądze na konto osobiste pożyczkobiorcy. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja często zależy od zdolności kredytowej klientów. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Istotnym problemem w ich sytuacji jest fakt, że często mają oni negatywną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucjach bankowych. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być chociażby niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem dociera wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez analityka bankowego w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta także zdecydowana większość firm pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają wspomniany rejestr. Aktualnie możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je na przykład w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obydwu przypadkach jako nowy klient możesz pożyczyć do 3000 złotych, jednak jeśli chcesz pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 złotych. W przypadku kolejnego wniosku będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy zł. Najdłuższy okres spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych udzielane są ponadto w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z RRSO na poziomie 514%. powyższe instytucje są jednymi z nielicznych, które przyznają pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże sobie uświadomić, że biura tego typu zobowiązane są do oceny zdolności kredytowej wnioskodawców. Przeglądają one po to różne inne rejestry danych – ERIF czy BIG.

W dobie pandemii COVID-19, jednymi z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, wielu pożyczkobiorców decyduje się pożyczać przez internet, lub składa wniosek o gotówkę bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie trzeba tracić czasu na wyprawę do placówki stacjonarnej, bo proces przekazywania gotówki ma miejsce w domu klienta. Jak działa taka usługa? Aby dostarczyli Ci pieniądze, po pierwsze należy porozumieć się z biurem pożyczkowym i wypełnić wniosek. Możesz to zrealizować przez telefon, lub przez internet. Firma, w jakiej wnioskujesz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na badanie Twojej zdolności kredytowej i jesli oceni, że stać Cię na pożyczkę, zawiezie Ci pieniądze poprzez swojego przedstawiciela. Przekaże Ci on umowę do podpisania, a zaraz potem przekaże gotówkę. I to wszystko. Ile to będzie trwało? Przeważnie będzie to miało miejsce następnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu pozytywnej decyzji przez biuro pożyczkowe. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w taki sposób? Dzięki firmie Bocian mają na nie szanse tutejsi klienci.

Na poniższej mapie znajdują się biura udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Alternatywną ich nazwą bywają momentówki. Najistotniejszą cechą tego typu usług finansowych jest krótkoterminowość. Mogą być udzielone na okres od jednego dnia do 1-2 miesięcy. Pożyczana kwota jest jednak przeważnie mniejsza niż w przypadku ofert długoterminowych. Ważną ich zaletą jest to, że możesz je często dostać bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je nawet w 15 min. Jeżeli potrzebujesz gotówki na krótki okres, przeanalizuj na poniższej mapie, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Pruszczu Gdańskim chwilówek.

Potrzebne Ci są szybko pieniądze? Masz możliwość je otrzymać w wielu różnych parabankach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokładnie wszystkie porównać. Tu i w najbliższych okolicach pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeszukał także firmy ogólnopolskie. W kilku podmiotach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku biurach pożyczkowych, przykładowo w HapiPozyczki (pożyczą Ci na raty nawet 15000 zł na 24 miesiące). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie wszystkie instytucje poza-bankowe obecnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. różne SKOKi, Fines), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.