Pożyczki Przemyśl

Dowiedz się, u kogo możesz uzyskać pieniadze.

Dzięki opublikowanym tu mapom z łatwością znajdziesz pożyczkodawców w Przemyślu (województwo województwo podkarpackie). W przypadku, gdy poszukujesz „na szybko” możliwości otrzymania pieniędzy, warto ocenić działające w mieście biura pozabankowe, ale także podmioty finansowe działające przez internet.

W tym miejscu znajdziesz pożyczki pozabankowe udzielane w Przemyślu zarówno online, jak i w tutejszych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

Jeśli chcesz starać o gotówkę przyznawaną w lokalnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Przemyślu.
Jeżeli jednak chcesz pożyczyć nie wychodząc z domu, to dobrze by było, żebyc wziął pod uwagę opublikowane w poniższej tabeli oferty dostępne przez internet. W poniższej porównywarce znajdziesz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotychz 36-miesięcznym okresem spłaty. RRSO w promocji ma wartość 56,67%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Prestito, to firma, w której możesz pożyczyć od 1000 do 3 000 złotych całkowicie za darmo. Kluczowym warunkiem skorzystania z całej sumy bez kosztów jest zwrócenie otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. W przypadku, w którym jednakże podejmiesz decyzję, aby przedłużyć ten termin, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO jest na poziomie 0%, a w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z popularniejszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Co jest jej główną zaletą? Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy rentę. Przy składaniu wniosku wystarczy oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Zasadniczą ich zaletą jest zatem ograniczenie firmalności do niezbędnego minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, konto w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie należy określić kwotę pożyczanych środków jak również czas spłaty pożyczonych środków. Następnie należy wypełnić wniosek i poczekać na decyzję pożyczkodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczkodawca przelewa pieniądze na konto pożyczkobiorcy. Należy jednak mieć świadomość, iż pomyślna decyzja zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Godną rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj instytucjach. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Najważniejszym problemem w ich sytuacji jest fakt, że niejednokrotnie mają oni niezbyt chlubną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucjach bankowych. Przyczyna złej historii kredytowej może być na przykład niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą trafia w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez analityka bankowego w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również zdecydowana większość instytucji pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują wspomniany rejestr. Obecnie możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obu firmach jako nowy klient masz szansę otrzymać do 3000 PLN, przy czym jeżeli chciałbyś pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 zł. Dodatkowo jako stały klient możesz dostać nawet 10 tysięcy zł. Maksymalny okres spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla osób zadłużonych oferowane są także w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z RRSO wynoszącym 514%. Znajdujące się powyżej biura pożyczkowe są jednymi z nielicznych, jakie zdecydowały się na pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże sobie uświadomić, że firmy pozabankowe zobowiązane są do oceny zdolności kredytowej klientów. Kontrolują one w tym celu różne inne rejestry danych – KRD czy ERIF.

W dobie epidemii COVID-19, jednymi z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z racji obaw przed zakażeniem, sporo pożyczkobiorców woli pożyczać pieniądze poprzez internet, albo wnioskuje o pieniądze bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Kluczową zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie trzeba udawać się do biura pożyczkowego, ponieważ cały proces pożyczania odbywa sie w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, na początku należy umówić się z pożyczkodawcą i tam wypełnić wniosek. Czynnośc tę da się wykonać telefonicznie, lub za pośrednictwem internetu. Firma, w której wnioskujesz o środki finansowe, poświęci kilkadziesiąt minut na ewaluację Twojej zdolności kredytowej i jesli uzna, że stać Cię na pożyczkę, dowiezie Ci pieniądze za pośrednictwem swojego pracownika. Przekaże Ci on druk umowy do podpisania, a nastepnie przekaże gotówkę. I tyle. Ile to będzie trwało? Najczęściej będzie to miało miejsce kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu pozytywnej decyzji przez firmę pożyczkową. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w ten sposób? Dzięki firmie Bocian zdobędą je tutejsi klienci.

Na poniższej mapie znajdują się instytucje udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Pokrewnym ich określeniem bywają momentówki. Najistotniejszą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Przeważnie pożyczysz je na okres od kilku dni do 30 dni. Pożyczana kwota jest jednak z reguły mniejsza niż w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z wielu ich zalet jest to, że w licznych instytucjach dostaniesz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz stosunkowo szybko, często dostaniesz je w ciągu 15 minut. Jeśli potrzebna Ci gotówka na na okres do miesiąca, sprawdź poniżej, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Przemyślu chwilówek.

Zależy Ci na szybkim pożyczeniu pieniędzy? Masz szansę je otrzymać w wielu różnych firmach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tutaj i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeszukał także biura ogólnopolskie. W kilku firmach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na 30 dni. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku parabankach, przykładowo w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 złotych na 2 lata). Część instytucji oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie wszystkie biura pożyczkowe obecnie aktywne na rynku pozabankowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których możesz pożyczyć pieniądze.