Pożyczki Pszczyna

Niniejszy artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, u kogo będziesz mógł uzyskać pomoc finansową.

Za sprawą umieszczonych tutaj map łatwo znajdziesz pożyczkodawców w Pszczynie (województwo śląskie). W przypadku, gdy poszukujesz „na szybko” możliwości otrzymania pieniędzy, warto oceniać lokalne biura pozabankowe, jak również biura pozabankowe działające w skali kraju.

Prezentujemy tutaj pożyczki pozabankowe udzielane w Pszczynie zarówno przez internet, jak i w tutejszych instytucjach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

Jeśli masz zamiar wnioskować o gotówkę przyznawaną w placówce lokalnej, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Pszczynie.
Jeżeli jednak chcesz pożyczyć nie opuszczając domu, to warto, żebyc ocenił znajdujące się poniżej oferty dostępne przez internet. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci do 15000 zł na okres 36 miesięcy. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Prestito, to firma, w której będziemy mogli pożyczyć do trzech tysięcy złotych całkowicie za darmo. Warunkiem skorzystania z gotówki za darmo jest spłacenie otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. W przypadku, w którym jednakże będziesz musiał przedłużyć ten termin, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji wynosi 0%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najszybszych usług finansowych. Jakie zalety ma taka usługa? Pożyczkobiorca nie potrzebuje dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, posiadaną emeryturę albo rentę. Wystarcza samo oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Kluczową ich zaletą jest więc ograniczenie formalności do minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, konto osobiste i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie należy określić wysokość wnioskowanych środków i czas spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku należy wysłać wniosek oraz czekać na decyzję pożyczkową. Gdy decyzja będzie pozytywna, firma przekazuje wnioskowaną kwotę na konto wnioskującego. Należy jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności kredytowej klienta. Godną rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Grupą pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Najważniejszym problemem w ich sytuacji jest to, że niejednokrotnie posiadają oni dosyć złą historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucji bankowej. Przyczyna złej historii kredytowej może być chociażby niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przesyłana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez analityka bankowego w trakcie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również większość biur pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują wyżej wymieniony rejestr. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu przypadkach jako nowy klient możesz otrzymać do 3000 zł, jednak jeżeli chcesz pożyczyć pieniądze za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 zł. W przypadku kolejnego wniosku jako stały klient możesz dostać nawet 10 tysięcy PLN. Najdłuższy okres spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Ponadto kredyty dla zadłużonych udzielane są także w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym wynoszącym 514%. obydwie instytucje są jednymi z nielicznych, które decydują się pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże wiedzieć, że instytucje pożyczkowe zobowiązane są do badania zdolności finansowej wnioskodawców. Sprawdzają one po to czasem inne rejestry zadłużonych – KRD i BIG Infomonitor.

W dobie pandemii koronawirusa, jednymi z najczęściej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z racji obaw przed zakażeniem, wielu pożyczkobiorców woli pożyczać pieniądze przez internet, albo zamawia pieniądze z dostawą do mieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie trzeba wybierac sie do placówki stacjonarnej, ponieważ cały proces pożyczania ma miejsce w domu klienta. Jak działa taka usługa? Aby dowieźli Ci pieniądze, na początku należy porozumieć się z pożyczkodawcą i złożyć wniosek. Możesz to wykonać przez telefon, albo przez internet. Firma, w jakiej wnioskujesz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności finansowej i gdy oceni, że stać Cię na kredyt, dowiezie Ci pieniądze poprzez oddelegowanego reprezentanta. Osoba ta da Ci druk umowy do podpisania, a nastepnie wręczy odliczoną kwotę. I to wszystko. Ile to wszystko trwa? Najczęściej pieniądze dostaniesz następnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez firmę pożyczkową. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w taki sposób? W firmie Bocian skorzystają z nich tutejsi klienci.

Na poniższej mapie zamieszczamy biura udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Zamienną ich nazwą bywają momentówki. Istotną cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Mogą być udzielone na okres od jednego dnia do 60 dni. Pożyczana kwota jest jednak przeważnie mniejsza aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Istotną ich zaletą jest to, że niejednokrotnie dostaniesz je bez zaświadczeń o dochodach. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w około 15 minut. Jeśli potrzebna Ci gotówka na krótki okres, sprawdź poniżej, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Pszczynie chwilówek.

Chciałbyś pożyczyć pieniądze jak najszybciej? Masz szansę je otrzymać w wielu różnych firmach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tutaj i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś rozważył również firmy ogólnopolskie. W kilku podmiotach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku biurach pożyczkowych, na przykład w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 zł na 24 miesiące). Część instytucji oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie jedyne biura pożyczkowe obecnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.