Pożyczki Radom

Radom

Zobacz, u kogo możesz uzyskac wsparcie finansowe.

Dzięki opublikowanym tu mapom łatwo znajdziesz biura finansowe w Radomiu (województwo mazowieckie). Jeżeli potrzebujesz na szybko możliwości pożyczenia pieniędzy, warto porównać aktywne lokalnie biura pozabankowe, ale również instytucje pozabankowe pożyczające przez internet.

Publikujemy tu pożyczki pozabankowe oferowane w Radomiu zarówno online, jak i w stacjonarnych biurach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

W sytuacji, gdy zdecydowałeś się starać o pożyczkę oferowaną w stacjonarnym biurze, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Radomiu.
Jeżeli jednakże chciałbyś pożyczyć bez wychodzenia z domu, to dobrze by było, gdybyś sprawdził poniższe oferty dostępne online. W poniższej porównywarce znajdziesz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci do 15000 złz maksymalnie 36-miesięcznym terminem spłaty. W ofercie promocyjnej RRSO wynosi 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito będziemy mogli zaciągnąć od 1000 do 3 000 złotych zupełnie bezpłatnie. Kluczowym warunkiem skorzystania z środków finansowych bez kosztów jest oddanie pożyczonej kwoty w okresie do 40 dni. Jeżeli mimo wszystko podejmiesz decyzję, aby zatrzymać pieniądze na dłużej, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji ma wartość 0%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najpopularniejszych usług finansowych. Jakie zalety ma taka usługa? Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę czy też świadczenie rentowe. Wystarcza samo oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Zasadniczą ich zaletą jest zatem zmniejszenie formalności do minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci sam dowód osobisty, rachunek bankowy jak również numer telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie należy wybrać kwotę pożyczanych środków jak również pożądany okres spłaty pieniędzy. W następnym kroku należy wysłać wniosek i poczekać na odpowiedź parabanku. W przypadku pozytywnej decyzji, firma pożyczkowa przekazuje pożyczaną kwotę na konto bankowe pożyczkobiorcy. Należy jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja pożyczkodawcy często zależy od zdolności kredytowej klientów. Wartą rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Jedną z grup klientów szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Zasadniczym problemem w ich sytuacji jest fakt, że często posiadają oni negatywną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucjach bankowych. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być chociażby niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą trafia w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez analityka bankowego w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również zdecydowana większość biur pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują tę bazę. Nadal możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obu firmach jako nowy klient możesz pożyczyć do 3000 PLN, jednak jeśli chcesz skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. Przy kolejnym wniosku jako stały klient możesz dostać nawet 10.000 złotych. Najdłuższy okres spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla osób zadłużonych oferowane są również w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem na poziomie 514%. Obydwie biura pożyczkowe są jednymi z nielicznych, które oferują pomoc zadłużonym. Należy jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe mają obowiązek badania zdolności kredytowej klientów. Sprawdzają one w tym celu różne inne bazy dłużników – na przykład KRD.

W dobie pandemii COVID-19, jedną z najbardziej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, sporo pożyczkobiorców decyduje się pożyczać kanałami internetowymi, albo wnioskuje o pieniądze bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Istotną zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie musimy udawać się do siedziby firmy, bo cały proces pożyczania odbywa sie w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, przede wszystkim musisz porozumieć się z biurem pożyczkowym i wypełnić wniosek. Czynnośc tę da się wykonać za pomocą telefonu, lub przez internet. Firma, w której prosisz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności kredytowej i jesli oceni, że stać Cię na kredyt, zawiezie Ci pieniądze poprzez pracownika. Przekaże Ci on umowę do podpisania, a zaraz potem przekaże środki pieniężne. Proste. Ile to wszystko trwa? Przygotuj się na to, że pieniądze dostaniesz następnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez biuro pożyczkowe. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian mogą je wziąć tutejsi klienci.

Poniżej publikujemy biura udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Pokrewną ich nazwą bywają momentówki. Zasadniczą cechą tych usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Mogą być udzielone na okres od kilku dni do 60 dni. Wysokość środków jest jednak z reguły mniejsza aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z wielu ich zalet jest to, że w licznych instytucjach dostaniesz je bez zaświadczeń o zarobkach. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, często dostaniesz je w ciągu 15 min. Jeżeli potrzebna Ci gotówka na krótki okres, sprawdź na poniższej mapie, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Radomiu chwilówek.

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze? Jest szansa, aby je otrzymać w wielu różnych biurach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tu i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał również firmy działające na terenie całego kraju. W kilku podmiotach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od 100 złotych do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku instytucjach finansowych, na przykład w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 zł na 24 miesiące). Część instytucji oferuje również wsparcie dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeśli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie wszystkie biura pożyczkowe obecnie działające na rynku pozabankowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. Fines, SKOK), w których możesz pożyczyć pieniądze.