Pożyczki Rumia

Dowiedz się, gdzie będziesz mógł otrzymać pomoc finansową.

Dzięki opublikowanym tu mapom łatwo znajdziesz usługi finansowe w Rumii (województwo pomorskie). W przypadku, gdy poszukujesz na szybko pieniędzy, warto oceniać funkcjonujące w mieście firmy pozabankowe, podobnie, jak podmioty finansowe o ogólnopolskim charakterze.

Zamieszczamy tutaj pożyczki pozabankowe przyznawane w Rumii zarówno przez internet, jak i w tutejszych placówkach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

W sytuacji, gdy zdecydowałeś się starać o pożyczkę udzielaną w stacjonarnym biurze, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Rumii.
Jeżeli jednakże chcesz pożyczyć bez wychodzenia z domu, to dobrze by było, gdybyś wziął pod uwagę zawarte poniżej oferty dostępne przez internet. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci do 15000 zł, a okres finansowania wynosi 36 miesięcy. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito możemy zaciągnąć do 3000 PLN całkowicie za darmo. Warunkiem skorzystania z pieniędzy bezkosztowo jest oddanie otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. W przypadku, w którym jednak podejmiesz decyzję, aby przedłużyć termin spłaty, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO wynosi 0%, podczas, gdy w standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najpopularniejszych usług pozabankowych. Jakie zalety ma taka usługa? Klienci nie są zobowiązani przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenie emerytalne albo świadczenie rentowe. Wystarczające jest oświadczenie pożyczkobiorcy o dochodach. Najistotniejszą ich zaletą jest więc minimalna liczba formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, konto osobiste i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie trzeba określić kwotę pożyczanych pieniędzy oraz czas spłaty pieniędzy. Następnie trzeba wypełnić wniosek oraz poczekać na odpowiedź pożyczkodawcy. Gdy decyzja będzie pozytywna, parabank przelewa pieniądze na konto osobiste pożyczkobiorcy. Musisz jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja pożyczkodawcy zależeć będzie od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Wartą rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Najistotniejszym problemem w ich sytuacji jest to, że często mają oni niezbyt chlubną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucjach bankowych. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być na przykład niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą dociera w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta także większość instytucji pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują wyżej wymieniony rejestr. Aktualnie możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu przypadkach będąc nowym klientem możesz pożyczyć do 3000 PLN, jednak jeżeli chciałbyś pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 PLN. Zwracamy uwagę, że będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10.000 PLN. Najdłuższy czas umowy w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla osób zadłużonych oferowane są ponadto w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z RRSO w wysokości 514%. Znajdujące się powyżej instytucje są jednymi z nielicznych, jakie decydują się pomoc zadłużonym. Warto jednak pamiętać, że firmy pożyczkowe zobowiązane są do badania zdolności kredytowej klientów. Konsultują one w tym celu różne inne bazy dłużników – przykładowo ERIF.

W trudnym czasie pandemii COVID-19, jedną z najczęściej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z racji obaw przed zakażeniem, sporo pożyczkobiorców woli pożyczać pieniądze kanałami internetowymi, albo wnioskuje o pieniądze z dowozem do mieszkania. Istotną zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie musisz wybierac sie do siedziby firmy, bo proces przekazywania gotówki dzieje się w domu klienta. Jak to działa? Aby dostarczyli Ci pieniądze, na początku należy skontaktować się z pożyczkodawcą i złożyć wniosek. Możesz to zrobić za pomocą telefonu, albo przez stronę internetową. Firma, w której prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności kredytowej i gdy oceni, że stać Cię na kredyt, zawiezie Ci gotówkę poprzez pracownika. Przekaże Ci on umowę do parafowania, a nastepnie przekaże Ci pieniądze. I to wszystko. Ile to będzie trwało? Najczęściej będzie to miało miejsce w następnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez firmę pożyczkową. Z jakiej firmy dowożą pieniądze w taki sposób? Za pośrednictwem firmy Bocian mogą je wziąć tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie publikujemy placówki udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Pokrewnym ich określeniem są momentówki. Zasadniczą cechą tego typu usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Mogą być udzielone na okres od jednego dnia do 60 dni. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak z reguły mniejsza niż w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że niejednokrotnie dostaniesz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w około 15 min. Jeśli potrzebna Ci gotówka na niewielki okres, sprawdź poniżej, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Rumii chwilówek.

Potrzebujesz szybko pieniędzy? Możesz je otrzymać w wielu różnych parabankach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tu i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeszukał również firmy działające na terenie całego kraju. W kilku firmach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od 100 złotych do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na miesiąc. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku firmach, chociażby w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 PLN na 24 miesiące). Część pożyczkodawców oferuje również pomoc dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w firmach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie wszystkie firmy aktualnie działające na rynku pożyczkowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których możesz pożyczyć pieniądze.