Pożyczki Rybnik

Niniejszy artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, gdzie możesz pożyczyć pieniądze.

Dzięki opublikowanym tu mapom łatwo znajdziesz usługi finansowe w Rybniku (województwo śląskie). Jeżeli poszukujesz pilnie środków pieniężnych, najrozsądniej jest przeanalizować funkcjonujące w mieście biura pożyczkowe, jak również podmioty finansowe działające online.

Prezentujemy tutaj pożyczki pozabankowe oferowane zarówno przez internet, jak i w stacjonarnych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

Jeżeli zdecydowałeś się starać o gotówkę udzielaną w placówce lokalnej, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Rybniku.
Jeżeli jednak chcesz pożyczyć bez wychodzenia z domu, to dobrze by było, gdybyś wziął pod uwagę zamieszczone tutaj firmy pożyczające przez internet. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz dane dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci do 15000 złz 36-miesięcznym okresem spłaty. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Prestito, to firma, w której możesz pożyczyć do 3000 PLN zupełnie bezpłatnie. Zasadniczym warunkiem skorzystania z gotówki bez kosztów jest spłata otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. Jeżeli jednakże będziesz musiał zatrzymać pieniądze na dłużej, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO ma wartość 0%, podczas, gdy oferta standardowa – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najpopularniejszych usług finansowych. Jakie zalety ma taka usługa? Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenie emerytalne albo dochody z renty. Wystarcza oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Kluczową ich zaletą jest więc zmniejszenie formalności do minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, rachunek w banku i posiadanie telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie trzeba wybrać wysokość wnioskowanych środków i czas spłaty pożyczonych środków. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek i poczekać na odpowiedź pożyczkodawcy. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczkodawca przekazuje pożyczaną kwotę na konto wnioskującego. Musimy jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja pożyczkodawcy zależeć będzie od zdolności kredytowej klientów. Godną rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Grupą pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Zasadniczym problemem w ich sytuacji jest to, że niejednokrotnie posiadają oni niezbyt chwalebną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w bankach. Przyczyna złej historii kredytowej może być niejednokrotnie niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem dociera w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez banki w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta także zdecydowana większość firm pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują wspomniany rejestr. Obecnie możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obu firmach będąc nowym klientem masz szansę otrzymać do 3000 złotych, jednak jeśli chcesz pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 PLN. Warto mieć świadomość, że będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy PLN. Najdłuższy okres spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla zadłużonych oferowane są także w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem równym 514%. Znajdujące się powyżej biura pożyczkowe są jednymi z nielicznych, jakie oferują pomoc zadłużonym. Warto jednak pamiętać, że firmy pożyczkowe mają obowiązek oceny zdolności finansowej wnioskodawców. Monitorują one po to różne inne bazy dłużników – KRD i BIG.

W czasach epidemii COVID-19, jednymi z najczęściej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pieniędzmi dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z racji obaw przed zakażeniem, liczna grupa pożyczkobiorców woli pożyczać pieniądze przez internet, ewentualnie wnioskuje o gotówkę z dowozem do mieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie trzeba tracić czasu na wyprawę do siedziby firmy, bo cały proces pożyczania dzieje się w domu klienta. Jak działa taka usługa? Aby dostarczyli Ci pieniądze, po pierwsze powinieneś umówić się z biurem pożyczkowym i tam zawnioskować o pieniądze. Da się to wykonać telefonicznie, albo za pośrednictwem internetu. Instytucja, w jakiej prosisz o środki finansowe, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności finansowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na pożyczkę, dowiezie Ci pieniądze poprzez oddelegowanego reprezentanta. Przekaże Ci on umowę do parafowania, a zaraz potem przekaże środki pieniężne. I tyle. Ile to będzie trwało? Najczęściej będzie to miało miejsce w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez pożyczkodawcę. Z jakiej firmy dowożą pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian mają na nie szanse tutejsi klienci.

Na poniższej mapie znajdują się biura udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Pokrewną ich nazwą są momentówki. Najistotniejszą cechą tych usług finansowych jest krótkoterminowość. Udzielane są one przeważnie na okres od kilku dni do 1-2 miesięcy. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak przeważnie mniejsza aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Ważną ich zaletą jest to, że niejednokrotnie dostaniesz je na oświadczenie. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, często dostaniesz je w ciągu 15 minut. Jeśli potrzebna Ci gotówka na niewielki okres, zobacz poniżej, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Rybniku chwilówek.

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze? Masz szansę je znaleźć w wielu różnych instytucjach pozabankowych. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tu i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś rozważył także firmy działające na terenie całego kraju. W kilku biurach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać waha się od stu złotych do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga oferuje pożyczki na dowód do 20000 złotych, których spłatę można rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus oferuje szybkie pożyczki na kwotę 10000 zł na miesiąc. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku biurach pożyczkowych, przykładowo w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 zł na 24 miesiące). Część instytucji oferuje również wsparcie dla osób zadłużonych. Przykładowo pożyczki dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeżeli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie jedyne biura pożyczkowe aktualnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. SKOKi czy Fines), w których możesz pożyczyć pieniądze.