Pożyczki Rzeszów

Rzeszów

Zobacz, u kogo możesz dostać pieniądze.

Za sprawą umieszczonych tutaj map łatwo znajdziesz pożyczkodawców w Rzeszowie (województwo podkarpackie). W przypadku, gdy potrzebujesz na szybko możliwości zdobycia pieniędzy, najlepiej będzie ocenić miejscowe instytucje finansowe, ale także podmioty finansowe pożyczające przez internet.

Prezentujemy tutaj pożyczki pozabankowe dostępne w Rzeszowie zarówno przez internet, jak i w stacjonarnych placówkach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie środków pieniężnych odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

Jeżeli chcesz wnioskować o pożyczkę oferowaną w stacjonarnym biurze, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Rzeszowie.
Jeśli jednakże chcesz pożyczyć nie opuszczając domu, to warto, abyś sprawdził przedstawione tutaj oferty online. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotych na okres 36 miesięcy. W ofercie promocyjnej RRSO wynosi 56,67%, podczas, gdy w standardowej ofercie – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Prestito, to firma, w której możemy zaciągnąć od 1000 do 3 000 złotych całkowicie za darmo. Kluczowym warunkiem skorzystania z całej sumy bezkosztowo jest spłacenie pożyczonej kwoty w ciągu 40 dni. W przypadku, w którym jednak zdecydujesz się przedłużyć termin spłaty, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO jest na poziomie 0%, podczas, gdy w standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z popularniejszych usług finansowych. Co jest jej główną zaletą? Nie ma potrzeby dostarczać żadnych dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne lub świadczenie rentowe. Wystarcza oświadczenie pożyczkobiorcy o dochodach. Kluczową zaletą tej usługi jest zatem zmniejszenie formalności do minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, konto osobiste i telefon komórkowy. Żeby zdobyć finansowanie trzeba określić kwotę pożyczanych środków jak również okres spłaty. Następnie musisz wysłać wniosek i poczekać na odpowiedź parabanku. Gdy decyzja będzie pozytywna, firma pożyczkowa przelewa gotówkę na konto bankowe pożyczkobiorcy. Należy jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja pożyczkodawcy zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj instytucjach. Jedną z grup klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Najważniejszym problemem w ich sytuacji jest fakt, że niejednokrotnie posiadają oni negatywną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucjach bankowych. Przyczyna złej historii kredytowej może być na przykład opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą przekazywana jest w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w trakcie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta także większość biur pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują wspomniany rejestr. Aktualnie masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu instytucjach pozabankowych będąc nowym klientem możesz pożyczyć do 3000 PLN, jednak jeżeli chcesz pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 złotych. Warto mieć świadomość, że jako stały klient możesz dostać nawet 10.000 PLN. Maksymalny czas umowy w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych dostępne są ponadto w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem równym 514%. obydwie biura pożyczkowe są jednymi z nielicznych, jakie zdecydowały się pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże sobie uświadomić, że biura pozabankowe zobowiązane są do badania zdolności finansowej klientów. Monitorują one w tym celu różne inne rejestry dłużników – KRD i BIG.

W trudnym czasie pandemii koronawirusa, jednymi z najczęściej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z powodu sanitarnych rygorów, sporo pożyczkobiorców decyduje się pożyczać kanałami internetowymi, albo wnioskuje o gotówkę z dostawą do mieszkania. Najważniejszą zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie musisz udawać się do biura pożyczkowego, ponieważ proces przekazywania gotówki ma miejsce w domu klienta. Jak to działa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, na początku należy skontaktować się z firmą pożyczkową i tam złożyć wniosek. Da się to zrealizować za pomocą telefonu, albo przez stronę internetową. Instytucja, w jakiej prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności kredytowej i jesli stwierdzi, że stać Cię na kredyt, zawiezie Ci gotówkę poprzez swojego przedstawiciela. Da Ci on umowę do podpisania, a nastepnie wręczy odliczoną kwotę. I tyle. Ile to wszystko trwa? Najczęściej będzie to miało miejsce w następnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez firmę pożyczkową. Kto dostarczy Ci pieniądze w ten sposób? Za pośrednictwem firmy Bocian skorzystają z nich tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie znajdziesz biura udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Alternatywną ich nazwą bywają momentówki. Najważniejszą cechą tych usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Przeważnie pożyczysz je na okres od jednego dnia do 60 dni. Wysokość środków jest jednak przeważnie niższa aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z wielu ich zalet jest to, że w wielu wypadkach uzyskasz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, często dostaniesz je nawet w 15 min. Jeśli potrzebna Ci gotówka na krótki termin, przeanalizuj poniżej, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Rzeszowie chwilówek.

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze? Masz szansę je znaleźć w wielu różnych firmach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tutaj i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeanalizował także instytucje ogólnopolskie. W kilku firmach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od 100 złotych do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na miesiąc. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku instytucjach finansowych, chociażby w HapiPozyczki (pożyczą Ci na raty nawet 15000 złotych na 24 miesiące). Część pożyczkodawców oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie jedyne firmy aktualnie funkcjonujące na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.