Gdzie w Sosnowcu można dostać pożyczkę?

Sosnowiec

Niniejszy artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, u kogo możesz uzyskać pieniadze.

Za sprawą umieszczonych tutaj map łatwo znajdziesz biura finansowe w Sosnowcu (województwo śląskie). Jeżeli poszukujesz „na szybko” pieniędzy, najlepiej będzie ocenić funkcjonujące w mieście instytucje pożyczkowe, jak również podmioty finansowe działające online.

Oto pożyczki pozabankowe udzielane w Sosnowcu zarówno online, jak i w lokalnych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie pieniędzy odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

W przypadku, gdy zdecydowałeś się starać o gotówkę oferowaną w lokalnym biurze, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Sosnowcu.
Jeśli jednak chciałbyś pożyczyć nie opuszczając domu, to warto, żebyc ocenił zamieszczone poniżej instytucje pożyczające online. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotychz 36-miesięcznym okresem spłaty. RRSO w promocji ma wartość 56,67%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito mamy szanse pożyczyć od 1000 do 3 000 złotych całkowicie bezpłatnie. Zasadniczym warunkiem skorzystania z środków finansowych za darmo jest zwrócenie pożyczonej kwoty w okresie do 40 dni. W sytuacji, gdy jednakże podejmiesz decyzję, aby przekroczyć ten termin, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO wynosi 0%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z popularniejszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Jakie zalety ma taka usługa? Klienci nie muszą przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę czy świadczenie rentowe. Wystarczające jest oświadczenie pożyczkobiorcy o dochodach. Najważniejszą zaletą tej usługi jest więc minimalizacja formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, konto osobiste jak również posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie wystarczy wybrać kwotę wnioskowanych środków jak również okres spłaty. W następnym kroku należy wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na decyzję pożyczkodawcy. Jeśli decyzja będzie pozytywna, parabank przekazuje pożyczane środki na rachunek bankowy klienta. Należy jednak mieć świadomość, iż pomyślna firmy pożyczkowej zależy od zdolności kredytowej klientów. Wartą rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Grupą klientów szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są dłużnicy. Istotnym problemem w ich sytuacji jest to, że niejednokrotnie mają oni negatywną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług pożyczkowych w bankach. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być chociażby niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przesyłana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w trakcie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta także zdecydowana większość firm pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują wyżej wymieniony rejestr. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je na przykład w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obydwu instytucjach pozabankowych jako nowy klient masz szansę otrzymać do 3000 zł, jednak jeśli chcesz pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 PLN. Alternatywnie będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10.000 PLN. Maksymalny okres spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych udzielane są również w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z RRSO równym 514%. Wskazane powyżej firmy są jednymi z nielicznych, jakie zdecydowały się na pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże sobie uświadomić, że biura pożyczkowe zobowiązane są do oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorców. Przeglądają one po to czasem inne rejestry zadłużonych – KRD czy ERIF.

W trudnym czasie pandemii COVID-19, jedną z najbardziej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, sporo klientow preferuje pożyczanie pieniędzy drogą online, albo wnioskuje o pieniądze bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie musisz udawać się do siedziby firmy, bo cały proces pożyczania odbywa sie w domu klienta. Jak to działa? Aby dowieźli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności musisz umówić się z biurem pożyczkowym i zawnioskować o pieniądze. Możesz to zrobić telefonicznie, lub przez internet. Firma, w jakiej prosisz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności kredytowej i gdy uzna, że stać Cię na kredyt, zawiezie Ci gotówkę poprzez przedstawiciela. Da Ci on umowę do podpisania, a zaraz potem wręczy odliczoną kwotę. I to wszystko. Ile to będzie trwało? Przygotuj się na to, że będzie to miało miejsce w następnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez firmę pożyczkową. Z jakiej firmy dowożą pieniądze w ten sposób? Dzięki firmie Bocian mogą je wziąć tutejsi klienci.

Na poniższej mapie znajdziesz instytucje udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Innym określeniem tych usług są na przykład momentówki. Zasadniczą cechą tego typu usług finansowych jest krótki okres finansowania. Mogą być udzielone na okres od kilku dni do dwóch miesięcy. Pożyczana kwota jest jednak przeważnie mniejsza aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że w wielu wypadkach uzyskasz je bez zaświadczeń o dochodach. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w około 15 minut. Jeśli potrzebna Ci gotówka na krótki okres, przeanalizuj na poniższej mapie, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Sosnowcu chwilówek.

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze? Masz szansę je znaleźć w wielu różnych instytucjach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tutaj i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś rozważył także biura ogólnopolskie. W kilku instytucjach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na miesiąc. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku parabankach, przykładowo w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 PLN na 24 miesiące). Część pożyczkodawców oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie jedyne instytucje poza-bankowe obecnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.