Pożyczki Stalowa Wola

Zobacz, u kogo będziesz mógł dostać pieniądze.

Dzięki opublikowanym tu mapom bez kłopotu znajdziesz instytucje pożyczkowe w Stalowej Woli (województwo województwo podkarpackie). Jeżeli poszukujesz możliwości pożyczenia pieniędzy, najlepiej będzie porównać aktywne lokalnie biura pożyczkowe, ale również instytucje pozabankowe działające online.

Poniżej znajdziesz pożyczki pozabankowe udzielane w Stalowej Woli zarówno online, jak i w stacjonarnych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

Jeśli chcesz wnioskować o gotówkę oferowaną w lokalnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Stalowej Woli.
Jeżeli jednak chciałbyś pożyczyć nie opuszczając domu, to dobrze by było, abyś ocenił zawarte poniżej oferty online. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotych na okres 36 miesięcy. W ofercie promocyjnej RRSO wynosi 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito możemy pożyczyć do 3000 PLN całkowicie bezpłatnie. Zasadniczym warunkiem skorzystania z pieniędzy za darmo jest zwrócenie otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. Jeżeli jednakże podejmiesz decyzję, aby zatrzymać pieniądze na dłużej, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji jest na poziomie 0%, a w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najszybszych usług finansowych. Jakie zalety ma taka usługa? Klienci nie muszą przedstawiać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenie emerytalne czy też dochody z renty. Przy składaniu wniosku wystarczy samo oświadczenie o dochodach. Najważniejszą zaletą tej usługi jest zatem ograniczenie firmalności do niezbędnego minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, konto osobiste jak również posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie trzeba określić wysokość pożyczanych środków oraz pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Potem należy wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na odpowiedź parabanku. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, parabank przelewa pieniądze na konto klienta. Musimy jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu finansowania zależna jest od zdolności kredytowej klientów. Wartą zainteresowania pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj instytucjach. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Najistotniejszym problemem w ich sytuacji jest fakt, że często mają oni negatywną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucji bankowej. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być na przykład opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą przekazywana jest w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez analityka bankowego w trakcie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również zdecydowana większość firm pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują tę bazę. Aktualnie możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je na przykład w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu przypadkach jako nowy klient masz szansę otrzymać do 3000 PLN, jednak jeśli chcesz skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 złotych. W przypadku kolejnego wniosku będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy złotych. Maksymalny okres spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla osób zadłużonych oferowane są ponadto w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z RRSO w wysokości 514%. obydwie instytucje są jednymi z nielicznych, jakie zdecydowały się pomoc zadłużonym. Musisz mieć jednak świadomość, że instytucje pożyczkowe mają obowiązek oceny zdolności finansowej klientów. Konsultują one po to czasem inne rejestry zadłużonych – przykładowo KRD.

W momencie epidemii koronawirusa, jedną z najczęściej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z powodu sanitarnych rygorów, sporo pożyczkobiorców zdobywa pieniądze poprzez internet, ewentualnie wnioskuje o gotówkę do miejsca zamieszkania. Istotną zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie musimy tracić czasu na wyprawę do siedziby firmy, bo proces przekazywania gotówki dzieje się w domu klienta. Jak to działa? Aby dostarczyli Ci pieniądze, na początku należy porozumieć się z biurem pożyczkowym i wypełnić wniosek. Da się to zrobić za pomocą telefonu, albo za pośrednictwem internetu. Instytucja, w jakiej wnioskujesz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności kredytowej i gdy uzna, że stać Cię na pożyczkę, dowiezie Ci pieniądze za pośrednictwem oddelegowanego przedstawiciela. Przekaże Ci on umowę do podpisania, a zaraz potem wręczy Ci pieniądze. I to wszystko. Ile to będzie trwało? W większości przypadków pieniądze dostaniesz następnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez biuro pożyczkowe. Z jakiej firmy dowożą pieniądze w taki sposób? W firmie Bocian skorzystają z nich tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie znajdują się placówki udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Zamiennym ich określeniem bywają momentówki. Najważniejszą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Przeważnie pożyczysz je na okres od kilku dni do 60 dni. Wysokość środków jest jednak z reguły mniejsza aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z wielu ich zalet jest to, że w licznych instytucjach dostaniesz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je nawet w 15 minut. Jeśli potrzebna Ci gotówka na na okres do miesiąca, sprawdź poniżej, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Stalowej Woli chwilówek.

Potrzebujesz szybko pieniędzy? Masz szansę je otrzymać w wielu różnych biurach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tutaj i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał także instytucje ogólnopolskie. W kilku podmiotach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać waha się od stu złotych do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na miesiąc. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku firmach, chociażby w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 zł na 24 miesiące). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeżeli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie instytucje poza-bankowe aktualnie funkcjonujące na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. Fines, SKOK), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.