Pożyczki Stargard

Dowiedz się, u kogo możesz pożyczyć pieniądze.

Za sprawą umieszczonych tutaj map łatwo znajdziesz instytucje pożyczkowe w Stargardzie (województwo zachodniopomorskie). W sytuacji, gdy potrzebujesz na szybko możliwości zdobycia pieniędzy, najlepiej będzie porównać lokalne biura pożyczkowe, jak również instytucje pozabankowe pożyczające online.

Zamieszczamy tutaj pożyczki pozabankowe przyznawane w Stargardzie zarówno online, jak i w lokalnych placówkach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

Jeśli chcesz starać o pożyczkę udzielaną w placówce lokalnej, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Stargardzie.
Jeśli jednak chcesz pożyczyć bez wychodzenia z domu, to dobrze by było, abyś sprawdził zamieszczone tutaj instytucje pożyczające online. Poniżej znajdziesz dane dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci do 15000 zł na okres do 36 miesięcy. RRSO w promocji wynosi 56,67%, podczas, gdy w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Prestito, to firma, w której możesz otrzymać do trzech tysięcy złotych zupełnie bezpłatnie. Zasadniczym warunkiem skorzystania z pieniędzy bezkosztowo jest oddanie pożyczonej kwoty w okresie do 40 dni. W sytuacji, gdy mimo wszystko podejmiesz decyzję, aby przedłużyć termin spłaty, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO jest na poziomie 0%, a w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najszybszych usług finansowych. Jakie są zalety tej usługi? Pożyczkobiorca nie musi przedstawiać żadnych dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne albo świadczenie rentowe. Do złożenia wniosku wystarczy oświadczenie pożyczkobiorcy o dochodach. Zasadniczą zaletą tej usługi jest zatem minimalna liczba formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, rachunek bankowy i dodatkowo telefon komórkowy. Aby zdobyć finansowanie należy wybrać kwotę wnioskowanych środków jak również czas spłaty. W następnym kroku musimy wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję firmy pożyczkowej. W przypadku pozytywnej decyzji, parabank przelewa wnioskowaną kwotę na konto osobiste pożyczkobiorcy. Musimy jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja kredytowa często zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Wartą zainteresowania pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Grupą klientów szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Niebagatelnym problemem w ich sytuacji jest to, że często posiadają oni dosyć złą historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucjach bankowych. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być na przykład niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przekazywana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w trakcie oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta także zdecydowana większość instytucji pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują wspomniany rejestr. Nadal możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obu firmach będąc nowym klientem możesz otrzymać do 3000 złotych, przy czym jeżeli chcesz skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 zł. Alternatywnie będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy zł. Najdłuższy czas spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla osób zadłużonych dostępne są również w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z R.R.S.O. na poziomie 514%. Wskazane powyżej firmy należą do nielicznych, jakie zdecydowały się pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże wiedzieć, że instytucje pożyczkowe zobowiązane są do badania zdolności kredytowej pożyczkobiorców. Sprawdzają one po to czasem inne rejestry danych – ERIF czy KRD.

W momencie pandemii koronawirusa, jedną z najbardziej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, sporo pożyczkobiorców zdobywa pieniądze online, ewentualnie wnioskuje o pieniądze do miejsca zamieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie musimy udawać się do biura pożyczkowego, bo cały proces pożyczania dzieje się w domu klienta. Jak to działa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, na początku powinieneś umówić się z biurem pożyczkowym i wypełnić wniosek. Czynnośc tę da się zrealizować za pomocą telefonu, albo przez internet. Firma, w jakiej prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności kredytowej i gdy uzna, że stać Cię na pożyczkę, zawiezie Ci gotówkę za pośrednictwem przedstawiciela. Przekaże Ci on druk umowy do podpisania, po czym, a w dalszej kolejności przekaże gotówkę. I tyle. Ile to będzie trwało? Przygotuj się na to, że pieniądze dostaniesz kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez biuro pożyczkowe. Z jakiej firmy dowożą pieniądze w ten sposób? W firmie Bocian skorzystają z nich tutejsi klienci.

Na poniżej załączonej mapie znajdują się instytucje udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Pokrewną ich nazwą bywają momentówki. Najistotniejszą cechą tych usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Przeważnie pożyczysz je na okres od jednego dnia do 60 dni. Pożyczana kwota jest jednak z reguły niższa aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Ważną ich zaletą jest to, że możesz je często dostać bez zaświadczeń o zarobkach. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, często dostaniesz je w ciągu 15 min. Jeżeli potrzebujesz gotówki na niewielki okres, przeanalizuj poniżej, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Stargardzie chwilówek.

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze? Istnieje szansa, aby je otrzymać w wielu różnych firmach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tu i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeanalizował również biura ogólnopolskie. W kilku biurach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać waha się od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na miesiąc. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku firmach, chociażby w HapiPozyczki (pożyczą Ci na raty nawet 15000 zł na 24 miesiące). Część instytucji oferuje również wsparcie dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeśli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie wszystkie instytucje aktualnie działające na rynku pozabankowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. SKOKi czy Fines), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.