Pożyczki Suwałki

Dowiedz się, u kogo możesz uzyskac wsparcie finansowe.

Dzięki opublikowanym tu mapom bez problemu znajdziesz pożyczkodawców w Suwałkach (województwo podlaskie). W przypadku, gdy potrzebujesz możliwości pożyczenia środków finansowych, najlepiej będzie porównać aktywne w skali lokalnej firmy pożyczkowe, ale także podmioty finansowe działające w skali kraju.

Zamieszczamy tutaj pożyczki pozabankowe oferowane w Suwałkach zarówno online, jak i w stacjonarnych instytucjach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

Jeśli zdecydowałeś się starać o pożyczkę udzielaną w lokalnym biurze, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Suwałkach.
Jeżeli jednak chciałbyś pożyczyć nie wychodząc z domu, to dobrze by było, abyś rozważył opublikowane w poniższej tabeli instytucje pożyczające przez internet. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotych, a okres finansowania wynosi 36 miesięcy. W ofercie promocyjnej RRSO wynosi 56,67%, podczas, gdy w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Prestito, to firma, w której będziemy mogli otrzymać do 3000 PLN całkowicie bezpłatnie. Zasadniczym warunkiem skorzystania z środków finansowych bez kosztów jest spłacenie otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. Jeżeli mimo wszystko zdecydujesz się przedłużyć ten termin, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO ma wartość 0%, natomiast oferta standardowa – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najpopularniejszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Jakie są zalety tej usługi? Klienci nie muszą dostarczać odpowiednich dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne czy też rentę. Do złożenia wniosku wystarczy oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Najważniejszą ich zaletą jest więc minimalna liczba formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, konto osobiste i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie należy wybrać kwotę wnioskowanych środków i pożądany okres spłaty pieniędzy. Następnie musimy wypełnić wniosek i poczekać na decyzję pożyczkową. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczkodawca przelewa pieniądze na rachunek bankowy klienta. Musimy jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja pożyczkodawcy zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Wartą zainteresowania pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Ważkim problemem w ich sytuacji jest fakt, że niejednokrotnie mają oni niezbyt chlubną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucji bankowej. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być niejednokrotnie opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem dociera w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez analityka bankowego w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta także większość firm pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują wyżej wymieniony rejestr. Obecnie masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu instytucjach pozabankowych jako nowy klient masz szansę otrzymać do 3000 złotych, jednak jeśli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 zł. Alternatywnie jako stały klient możesz dostać nawet 10.000 złotych. Najdłuższy okres spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla osób zadłużonych oferowane są ponadto w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym wynoszącym 514%. Obydwie firmy są jednymi z nielicznych, jakie decydują się pomoc zadłużonym. Musisz mieć jednak świadomość, że firmy pożyczkowe zobowiązane są do badania zdolności kredytowej wnioskodawców. Sprawdzają one w tym celu czasem inne bazy dłużników – ERIF czy BIG.

W czasach epidemii koronawirusa, jedną z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z powodu sanitarnych rygorów, wielu pożyczkobiorców woli pożyczać pieniądze online, lub wnioskuje o pieniądze z dostawą do mieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie musisz udawać się do siedziby firmy, bo cały proces pożyczania ma miejsce w domu klienta. Jak działa taka usługa? Aby dowieźli Ci pieniądze, po pierwsze musisz porozumieć się z pożyczkodawcą i zawnioskować o pieniądze. Możesz to wykonać telefonicznie, albo przez stronę internetową. Instytucja, w której prosisz o środki finansowe, poświęci kilkadziesiąt minut na badanie Twojej zdolności kredytowej i gdy oceni, że stać Cię na pożyczkę, dowiezie Ci pieniądze poprzez kuriera. Da Ci on druk umowy do podpisania, po czym, a w dalszej kolejności przekaże Ci pieniądze. I tyle. Ile to będzie trwało? Przeważnie pieniądze dostaniesz kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez firmę pożyczkową. Kto dostarczy Ci pieniądze w taki sposób? Dzięki firmie Bocian skorzystają z nich tutejsi klienci.

Poniżej znajdziesz instytucje udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Kolejną ich nazwą są momentówki. kluczową cechą tych usług finansowych jest krótkoterminowość. Mogą być udzielone na okres od kilku dni do jednego miesiąca. Wysokość środków jest jednak przeważnie mniejsza aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Istotną ich zaletą jest to, że niejednokrotnie dostaniesz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w ciągu 15 min. Jeśli potrzebujesz gotówki na niewielki okres, przeanalizuj na poniższej mapie, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Suwałkach chwilówek.

Chciałbyś pożyczyć pieniądze jak najszybciej? Istnieje szansa, aby je otrzymać w wielu różnych parabankach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokładnie wszystkie porównać. Tutaj i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeanalizował także firmy ogólnopolskie. W kilku biurach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać zawiera się w zakresie od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na miesiąc. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku instytucjach finansowych, przykładowo w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 zł na 24 miesiące). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie instytucje poza-bankowe obecnie aktywne na rynku pozabankowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. różne SKOKi, Fines), w których możesz pożyczyć pieniądze.