Pożyczki Swarzędz

Poznaj miejsca, u kogo możesz otrzymać wsparcie finansowe.

Dzięki opublikowanym tu mapom bez kłopotu znajdziesz usługi finansowe w Swarzędzu (województwo wielkopolskie). Jeżeli poszukujesz możliwości pożyczenia pieniędzy, warto porównywać funkcjonujące w mieście biura pozabankowe, podobnie, jak instytucje pozabankowe o ogólnopolskim charakterze.

Zamieszczamy tutaj pożyczki pozabankowe oferowane w Swarzędzu zarówno online, jak i w stacjonarnych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

Jeżeli chciałbyś wnioskować o gotówkę oferowaną w lokalnym biurze, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Swarzędzu.
Jeśli jednakże chciałbyś pożyczyć nie opuszczając domu, to warto, gdybyś wziął pod uwagę zawarte poniżej oferty online. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotychz maksymalnie 36-miesięcznym terminem spłaty. RRSO w promocji ma wartość 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito możesz otrzymać do trzech tysięcy złotych zupełnie za darmo. Warunkiem skorzystania z całej sumy bez kosztów jest zwrócenie pożyczonej kwoty w okresie do 40 dni. W przypadku, w którym mimo wszystko podejmiesz decyzję, aby przedłużyć ten termin, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO wynosi 0%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najpopularniejszych usług finansowych. Jakie zalety ma taka usługa? Klient nie musi dostarczać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne czy też dochody z renty. Do złożenia wniosku wystarczy oświadczenie pożyczkobiorcy o dochodach. Zasadniczą ich zaletą jest zatem ograniczenie formalności do minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, konto osobiste i numer telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie należy wybrać wysokość wnioskowanych środków jak również pożądany okres spłaty. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na odpowiedź pożyczkodawcy. Gdy decyzja będzie pozytywna, firma przekazuje gotówkę na konto klienta. Trzeba jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja pożyczkodawcy często zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Wartą zainteresowania pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Grupą klientów szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Ważkim problemem w ich sytuacji jest to, że często mają oni negatywną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucji bankowej. Przyczyna złej historii kredytowej może być niejednokrotnie niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą przesyłana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez banki w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta także zdecydowana większość firm pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy monitorują wyżej wymieniony rejestr. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obu firmach jako nowy klient masz szansę otrzymać do 3000 PLN, jednak jeżeli chcesz pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 PLN. W przypadku kolejnego wniosku będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy zł. Najdłuższy okres spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych dostępne są również w takich firmach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem wynoszącym 514%. Znajdujące się powyżej firmy należą do nielicznych, jakie decydują się pomoc zadłużonym. Trzeba jednak pamiętać, że biura pożyczkowe mają obowiązek oceny zdolności finansowej klientów. Analizują one po to różne inne bazy danych – ERIF czy BIG.

W czasach pandemii koronawirusa, jednymi z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z racji obaw przed zakażeniem, sporo pożyczkobiorców zdobywa pieniądze poprzez internet, albo składa wniosek o gotówkę do miejsca zamieszkania. Kluczową zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie musisz udawać się do biura pożyczkowego, bo cały proces pożyczania dzieje się w domu klienta. Jak to działa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności należy porozumieć się z biurem pożyczkowym i tam złożyć wniosek. Da się to zrobić telefonicznie, albo za pośrednictwem internetu. Firma, w której prosisz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności kredytowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na kredyt, zawiezie Ci gotówkę poprzez swojego przedstawiciela. Przekaże Ci on umowę do parafowania, a nastepnie przekaże gotówkę. Proste. Ile to będzie trwało? Najczęściej będzie to miało miejsce kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez biuro pożyczkowe. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w taki sposób? W firmie Bocian zdobędą je tutejsi klienci.

Poniżej znajdują się placówki udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Zamiennym ich określeniem bywają momentówki. Istotną cechą tego typu usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Przeważnie pożyczysz je na okres od kilku dni do jednego miesiąca. Pożyczana kwota jest jednak z reguły niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Ważną ich zaletą jest to, że w wielu firmach uzyskasz je bez zaświadczeń o zarobkach. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w ciągu 15 minut. Jeżeli potrzebujesz gotówki na na okres do miesiąca, sprawdź na poniższej mapie, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Swarzędzu chwilówek.

Zależy Ci na szybkim pożyczeniu pieniędzy? Masz możliwość je znaleźć w wielu różnych instytucjach pozabankowych. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tutaj i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał także instytucje ogólnopolskie. W kilku firmach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku biurach pożyczkowych, na przykład w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 PLN na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie jedyne instytucje obecnie aktywne na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. Fines, SKOK), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.