Pożyczki Świętochłowice

Niniejszy artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, u kogo będziesz mógł pożyczyć pieniądze.

Za sprawą umieszczonych tutaj map bez kłopotu znajdziesz usługi finansowe w Świętochłowicach (województwo śląskie). W sytuacji, gdy potrzebujesz na szybko możliwości pożyczenia środków finansowych, najrozsądniej jest porównywać aktywne w skali lokalnej firmy pożyczkowe, jak również instytucje pozabankowe ogólnopolskie.

W tym miejscu znajdziesz pożyczki pozabankowe dostępne w Świętochłowicach zarówno online, jak i w tutejszych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

W sytuacji, gdy chciałbyś starać o gotówkę udzielaną w placówce lokalnej, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Świętochłowicach.
Jeżeli jednak chciałbyś pożyczyć nie opuszczając domu, to dobrze by było, abyś przeanalizował znajdujące się poniżej firmy pożyczające online. Poniżej znajdziesz dane dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotychz maksymalnie 36-miesięcznym terminem spłaty. RRSO w promocji wynosi 56,67%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Dzięki nowej marce Prestito będziemy mogli otrzymać do 3000 PLN całkowicie za darmo. Kluczowym warunkiem skorzystania z całej sumy bezkosztowo jest zwrócenie otrzymanej kwoty w ciągu 40 dni. W przypadku, w którym jednakże będziesz musiał przekroczyć ten termin, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO ma wartość 0%, natomiast oferta standardowa – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najszybszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Jakie są zalety tej usługi? Nie trzeba przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne albo rentę. Wystarczające jest samo oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Zasadniczą ich zaletą jest zatem minimum formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, konto osobiste i numer telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie należy wybrać kwotę wnioskowanych środków i czas spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku trzeba wypełnić wniosek oraz oczekiwać na odpowiedź parabanku. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, firma przekazuje wnioskowaną kwotę na konto osobiste pożyczkobiorcy. Należy jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja zależeć będzie od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Wartą rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Grupą klientów szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są dłużnicy. Ważkim problemem w ich sytuacji jest to, że niejednokrotnie posiadają oni negatywną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w bankach. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być niejednokrotnie opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przesyłana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta także zdecydowana większość biur pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają wyżej wymieniony rejestr. Obecnie możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu instytucjach pozabankowych będąc nowym klientem możesz pożyczyć do 3000 złotych, jednak jeżeli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 zł. Warto pamiętać, że będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy PLN. Maksymalny okres spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych znajdziesz także w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem na poziomie 514%. Znajdujące się powyżej biura pożyczkowe należą do nielicznych, jakie decydują się pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże sobie uświadomić, że firmy tego typu mają obowiązek badania zdolności kredytowej pożyczkobiorców. Przeszukują one po to czasem inne rejestry dłużników – na przykład KRD.

W czasach pandemii COVID-19, jednymi z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, liczna grupa pożyczkobiorców zdobywa pieniądze kanałami internetowymi, ewentualnie składa wniosek o gotówkę z dostawą do mieszkania. Istotną zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie trzeba tracić czasu na wyprawę do placówki stacjonarnej, bo cały proces pożyczania dzieje się w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, przede wszystkim powinieneś skontaktować się z firmą pożyczkową i tam złożyć wniosek. Czynnośc tę da się zrealizować za pomocą telefonu, albo przez internet. Instytucja, w której wnioskujesz o środki finansowe, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności kredytowej i jesli oceni, że stać Cię na pożyczkę, dowiezie Ci pieniądze za pośrednictwem pracownika. Osoba ta da Ci umowę do parafowania, a nastepnie przekaże Ci pieniądze. I tyle. Ile to wszystko trwa? W większości przypadków odbędzie sie to kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez biuro pożyczkowe. Kto dostarczy Ci pieniądze w ten sposób? Za pośrednictwem firmy Bocian mogą je wziąć tutejsi klienci.

Na poniższej mapie publikujemy biura udzielające chwilówek, które są rozwiązaniem krótkotermiowym. Alternatywną ich nazwą bywają momentówki. Najważniejszą cechą tego typu usług finansowych jest krótkoterminowość. Udzielane są one przeważnie na okres od kilku dni do 30 dni. Wysokość środków jest jednak z reguły niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że możesz je uzyskać na oświadczenie. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, często dostaniesz je w ciągu 15 min. Jeśli potrzebna Ci gotówka na na okres do miesiąca, sprawdź poniżej, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Świętochłowicach chwilówek.

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze? Jest szansa, aby je znaleźć w wielu różnych instytucjach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tutaj i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś rozważył także firmy ogólnopolskie. W kilku firmach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać waha się od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku firmach, chociażby w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 złotych na 24 miesiące). Część instytucji oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie wszystkie biura pożyczkowe aktualnie działające na rynku pożyczkowym. Poza wyżej podanymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych biur pożyczkowych (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.