Szybkie pożyczki Szczecin

Widok na rynek w Szczecinie

Dowiedz się, gdzie będziesz mógł uzyskać pomoc finansową.

Dzięki opublikowanym tu mapom z łatwością znajdziesz pożyczkodawców w Szczecinie (województwo zachodniopomorskie). W sytuacji, gdy potrzebujesz „na szybko” pieniędzy, najlepiej będzie porównywać funkcjonujące w mieście firmy pożyczkowe, jak również podmioty finansowe działające w skali kraju.

Poniżej znajdziesz pożyczki pozabankowe dostępne w Szczecinie zarówno przez internet, jak i w stacjonarnych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie pieniędzy odbywa się zdalnie.

Jeżeli chcesz starać o gotówkę udzielaną w lokalnym biurze, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Szczecinie.
Jeśli jednakże chciałbyś pożyczyć nie opuszczając domu, to dobrze by było, żebyc rozważył opublikowane w poniższej tabeli instytucje pożyczające przez internet. Poniżej znajdziesz dane dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci do 15000 zł, a okres finansowania wynosi 36 miesięcy. RRSO w promocji jest na poziomie 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito mamy szanse otrzymać do 3000 PLN całkowicie bezpłatnie. Warunkiem skorzystania z środków finansowych bez prowizji o odsetek jest spłacenie otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. W przypadku, w którym jednak podejmiesz decyzję, aby przedłużyć ten termin, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO ma wartość 0%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. (Warszawa, ul. Inflancka 11/27) zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z najpopularniejszych usług pozabankowych. Co jest jej główną zaletą? Klient nie musi przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę albo dochody z renty. Wystarcza samo oświadczenie o dochodach. Najważniejszą ich zaletą jest zatem minimum formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, konto osobiste i dodatkowo telefon komórkowy. Żeby zdobyć finansowanie trzeba wybrać kwotę wnioskowanych środków jak również pożądany okres spłaty. W następnym kroku należy wysłać wniosek i czekać na odpowiedź parabanku. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma przekazuje pożyczaną kwotę na konto bankowe pożyczkobiorcy. Trzeba jednakże mieć na uwadze, że pomyślna firmy pożyczkowej często zależy od zdolności kredytowej klientów. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Najistotniejszym problemem w ich sytuacji jest fakt, że niejednokrotnie posiadają oni negatywną historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług pożyczkowych w instytucjach bankowych. Przyczyna złej historii kredytowej może być niejednokrotnie opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przekazywana jest w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również większość biur pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują wyżej wymieniony rejestr. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu instytucjach pozabankowych będąc nowym klientem masz szansę otrzymać do 3000 zł, przy czym jeśli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 zł. Warto mieć świadomość, że będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10.000 zł. Maksymalny okres spłaty w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla osób zadłużonych dostępne są także w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym równym 514%. Obydwie biura pożyczkowe są jednymi z nielicznych, które zdecydowały się na pomoc zadłużonym. Musisz mieć jednak świadomość, że biura tego typu mają obowiązek badania zdolności finansowej pożyczkobiorców. Analizują one w tym celu różne inne rejestry danych – przykładowo ERIF.

W momencie pandemii koronawirusa, jedną z najczęściej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z powodu sanitarnych rygorów, liczna grupa klientow woli pożyczać pieniądze kanałami internetowymi, albo zamawia gotówkę z dowozem do mieszkania. Najważniejszą zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie musimy tracić czasu na wyprawę do siedziby firmy, bo cały proces pożyczania odbywa sie w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności należy porozumieć się z pożyczkodawcą i złożyć wniosek. Czynnośc tę da się zrealizować za pomocą telefonu, ale bez problemu dokonasz tego przez internet. Instytucja, w jakiej wnioskujesz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności finansowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na pożyczkę, dowiezie Ci pieniądze za pośrednictwem swojego przedstawiciela. Osoba ta da Ci umowę do podpisania, a nastepnie przekaże gotówkę. Proste. Ile to wszystko trwa? Przeważnie pieniądze dostaniesz w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez biuro pożyczkowe. W jakim biurze dostarczają pieniądze w taki sposób? Za pośrednictwem firmy Bocian zdobędą je tutejsi klienci.

Na poniższej mapie znajdują się placówki udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Pokrewną ich nazwą są momentówki. Najważniejszą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres finansowania. Udzielane są one przeważnie na okres od kilku dni do dwóch miesięcy. Pożyczana kwota jest jednak z reguły niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z ich zalet jest to, że w wielu firmach uzyskasz je bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, niejednokrotnie dostaniesz je nawet w 15 minut. Jeśli potrzebna Ci gotówka na krótki okres, sprawdź poniżej, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Szczecinie chwilówek.

Chciałbyś pożyczyć pieniądze jak najszybciej? Masz szansę je znaleźć w wielu różnych instytucjach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tu i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś porównał również biura ogólnopolskie. W kilku podmiotach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać waha się od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na 30 dni. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku biurach pożyczkowych, chociażby w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 PLN na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać z firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie biura pożyczkowe aktualnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. Fines, SKOK), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.