Pożyczki Szczecinek

Sprawdź, u kogo będziesz mógł uzyskać pieniadze.

Dzięki opublikowanym tu mapom bez problemu znajdziesz instytucje pożyczkowe w Szczecinku (województwo zachodniopomorskie). W przypadku, gdy potrzebujesz środków pieniężnych, warto przeanalizować lokalne firmy pozabankowe, ale także instytucje pozabankowe działające online.

Publikujemy tu pożyczki pozabankowe udzielane w Szczecinku zarówno online, jak i w stacjonarnych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

W sytuacji, gdy chciałbyś wnioskować o gotówkę oferowaną w placówce lokalnej, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Szczecinku.
Jeśli jednakże chciałbyś pożyczyć bez wychodzenia z domu, to dobrze by było, żebyc ocenił poniższe firmy pożyczające przez internet. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci do 15000 złz maksymalnie 36-miesięcznym terminem spłaty. RRSO w promocji ma wartość 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

Prestito, to firma, w której możesz otrzymać od 1000 do 3 000 złotych całkowicie za darmo. Warunkiem skorzystania z pieniędzy bez kosztów jest spłacenie pożyczonej kwoty w okresie do 40 dni. W sytuacji, gdy mimo wszystko będziesz musiał przedłużyć ten termin, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji ma wartość 0%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najpopularniejszych usług pozabankowych. Jakie zalety ma taka usługa? Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy dochody z renty. Do złożenia wniosku wystarczy oświadczenie pożyczkobiorcy o dochodach. Zasadniczą zaletą tej usługi jest więc zmniejszenie formalności do minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, konto w banku i posiadanie telefonu komórkowego. Aby zdobyć finansowanie należy określić kwotę pożyczanych pieniędzy oraz pożądany okres spłaty długu. W następnym kroku musimy wypełnić formularz wniosku i poczekać na decyzję pożyczkową. Gdy decyzja będzie pozytywna, parabank przekazuje pożyczaną kwotę na rachunek bankowy klienta. Musimy jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Wartą zainteresowania pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Grupą pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Zasadniczym problemem w ich sytuacji jest fakt, że niejednokrotnie posiadają oni dosyć złą historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług kredytowych w bankach. Przyczyna złej historii kredytowej może być chociażby opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przekazywana jest w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez banki w trakcie oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również zdecydowana większość instytucji pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają wspomniany rejestr. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obydwu przypadkach będąc nowym klientem możesz otrzymać do 3000 PLN, jednak jeśli chcesz skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. Przy kolejnym wniosku będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy złotych. Maksymalny okres spłaty w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla osób zadłużonych znajdziesz także w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z RRSO w wysokości 514%. powyższe biura pożyczkowe należą do nielicznych, które oferują pomoc zadłużonym. Należy jednak wiedzieć, że biura tego typu mają obowiązek oceny zdolności finansowej klientów. Badają one po to czasem inne rejestry danych – KRD i BIG.

W dobie epidemii koronawirusa, jednymi z najbardziej poszukiwanych aktualnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z powodu sanitarnych rygorów, wielu pożyczkobiorców woli pożyczać pieniądze przez internet, ewentualnie składa wniosek o pieniądze z dostawą do mieszkania. Kluczową zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie trzeba tracić czasu na wyprawę do placówki stacjonarnej, bo proces przekazywania gotówki dzieje się w domu klienta. Jak to działa? Aby dowieźli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności należy skontaktować się z biurem pożyczkowym i złożyć wniosek. Czynnośc tę da się zrealizować za pomocą telefonu, lub przez stronę internetową. Firma, w jakiej prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na badanie Twojej zdolności kredytowej i gdy oceni, że stać Cię na kredyt, dowiezie Ci pieniądze poprzez kuriera. Osoba ta da Ci umowę do podpisania, a nastepnie wręczy Ci pieniądze. Proste. Ile to wszystko trwa? W większości przypadków odbędzie sie to w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez pożyczkodawcę. Kto dostarczy Ci pieniądze w taki sposób? Dzięki firmie Bocian skorzystają z nich tutejsi klienci.

Na poniższej mapie znajdują się biura udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Alternatywną ich nazwą bywają momentówki. Zasadniczą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres finansowania. Przeważnie pożyczysz je na okres od kilku dni do 60 dni. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak z reguły niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że niejednokrotnie dostaniesz je bez zaświadczeń o zarobkach. Pieniądze uzyskasz stosunkowo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w około 15 min. Jeżeli potrzebna Ci gotówka na krótki okres, przeanalizuj na poniższej mapie, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Szczecinku chwilówek.

Potrzebujesz szybko pieniędzy? Jest szansa, aby je znaleźć w wielu różnych instytucjach pozabankowych. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tu i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeszukał także firmy działające na terenie całego kraju. W kilku instytucjach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać waha się od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na 30 dni. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku parabankach, chociażby w HapiPozyczki (pożyczą Ci na raty nawet 15000 PLN na 2 lata). Część instytucji oferuje również wsparcie dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać od firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To oczywiście nie wszystkie firmy pozabankowe obecnie działające na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. Fines, SKOK), w których możesz pożyczyć pieniądze.