Pożyczki Tychy

Tychy

W poniższym artykule opisujemy, u kogo możesz uzyskać pomoc finansową.

Dzięki opublikowanym tu mapom z łatwością znajdziesz biura finansowe w Tychach (województwo śląskie). Jeżeli poszukujesz „na szybko” możliwości zdobycia pieniędzy, dobrze jest przeanalizować miejscowe instytucje pożyczkowe, ale również biura pozabankowe o charakterze ogólnopolskim.

Prezentujemy tutaj pożyczki pozabankowe udzielane w Tychach zarówno przez internet, jak i w tutejszych biurach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

Jeżeli chcesz starać o pożyczkę udzielaną w placówce lokalnej, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Tychach.
Jeśli jednak chcesz pożyczyć nie opuszczając domu, to dobrze by było, gdybyś rozważył zamieszczone poniżej oferty dostępne online. Na poniższym zestawieniu sprawdzisz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

Firma AASA Polska przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotych na okres 36 miesięcy. RRSO w promocji wynosi 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito możesz zaciągnąć do 3000 PLN zupełnie za darmo. Zasadniczym warunkiem skorzystania z całej sumy bezkosztowo jest oddanie pożyczonej kwoty w okresie do 40 dni. Jesli jednak podejmiesz decyzję, aby zatrzymać pieniądze na dłużej, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO wynosi 0%, a w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w KRS Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najszybszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Co jest jej główną zaletą? Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy też świadczenie rentowe. Przy składaniu wniosku wystarczy oświadczenie pożyczkobiorcy o uzyskiwanych dochodach. Najistotniejszą zaletą tej usługi jest zatem ograniczenie firmalności do niezbędnego minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, rachunek w banku jak również telefon komórkowy. Aby zdobyć finansowanie należy określić wysokość pożyczanych pieniędzy i okres spłaty. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na odpowiedź parabanku. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma przekazuje pożyczane środki na konto osobiste pożyczkobiorcy. Należy jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Polecaną pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Grupą klientów szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są dłużnicy. Ważkim problemem w ich sytuacji jest fakt, że niejednokrotnie posiadają oni dosyć złą historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług kredytowych w bankach. Przyczyna złej historii kredytowej może być na przykład opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem trafia w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta także większość firm pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają tę bazę. W dalszym ciągu masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Pozyczkaplus czy Smartpozyczka. W obydwu instytucjach pozabankowych jako nowy klient możesz pożyczyć do 3000 zł, jednak jeśli chcesz skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 złotych. Zwracamy uwagę, że będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy złotych. Maksymalny okres umowy w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla osób zadłużonych znajdziesz także w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z RRSO równym 514%. Znajdujące się powyżej biura pożyczkowe są jednymi z nielicznych, które zdecydowały się na pomoc zadłużonym. Trzeba jednak pamiętać, że instytucje tego typu zobowiązane są do oceny zdolności finansowej pożyczkobiorców. Kontrolują one po to czasem inne bazy dłużników – przykładowo KRD.

W dobie pandemii koronawirusa, jedną z najczęściej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z racji obaw przed zakażeniem, wielu klientow zdobywa pieniądze online, ewentualnie składa wniosek o pieniądze z dowozem do mieszkania. Istotną zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie trzeba tracić czasu na wyprawę do placówki stacjonarnej, bo proces przekazywania gotówki ma miejsce w domu klienta. Jak to działa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności musisz skontaktować się z pożyczkodawcą i wypełnić wniosek. Da się to zrealizować przez telefon, albo przez internet. Instytucja, w której prosisz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności kredytowej i jesli uzna, że stać Cię na kredyt, dostarczy Ci gotówkę poprzez swojego reprezentanta. Przekaże Ci on druk umowy do podpisania, po czym, a w dalszej kolejności przekaże Ci pieniądze. I to wszystko. Ile to wszystko trwa? Najczęściej pieniądze dostaniesz kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez firmę pożyczkową. Kto dostarczy Ci pieniądze w taki sposób? W firmie Bocian zdobędą je tutejsi klienci.

Na poniższej mapie zamieszczamy instytucje udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Alternatywną ich nazwą bywają momentówki. kluczową cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótkoterminowość. Mogą być udzielone na okres od kilku dni do 1-2 miesięcy. Wysokość środków jest jednak przeważnie niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z ich zalet jest to, że niejednokrotnie dostaniesz je na oświadczenie. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, niejednokrotnie dostaniesz je nawet w 15 minut. Jeśli potrzebujesz gotówki na krótki okres, sprawdź poniżej, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Tychach chwilówek.

Chciałbyś pożyczyć pieniądze jak najszybciej? Jest szansa, aby je znaleźć w wielu różnych biurach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokładnie wszystkie porównać. Tu i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeanalizował również firmy działające na terenie całego kraju. W kilku biurach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na 30 dni. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku biurach pożyczkowych, chociażby w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 złotych na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli potrzebne Ci są pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać z firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie instytucje aktualnie działające na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wspomnianymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych biur pożyczkowych (np. różne SKOKi, Fines), w których możesz pożyczyć pieniądze.