Pożyczki Wałbrzych

Poznaj miejsca, u kogo możesz uzyskac wsparcie finansowe.

Dzięki opublikowanym tu mapom bez kłopotu znajdziesz instytucje pożyczkowe w Wałbrzychu (województwo dolnośląskie). Jeżeli potrzebujesz pilnie pieniędzy, warto porównać funkcjonujące w mieście firmy pozabankowe, ale także instytucje pozabankowe pożyczające przez internet.

Zamieszczamy tutaj pożyczki pozabankowe oferowane w Wałbrzychu zarówno przez internet, jak i w lokalnych instytucjach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

Jeśli chcesz wnioskować o pożyczkę udzielaną w placówce lokalnej, zamieszczona poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Wałbrzychu.
Jeżeli jednakże chciałbyś pożyczyć nie wychodząc z domu, to dobrze by było, abyś przeanalizował zawarte poniżej oferty przez internet. W poniższej porównywarce znajdziesz informacje dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci do 15000 złz 36-miesięcznym okresem spłaty. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito będziemy mogli pożyczyć do trzech tysięcy złotych zupełnie bezpłatnie. Warunkiem skorzystania z gotówki bez prowizji o odsetek jest spłacenie otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. W sytuacji, gdy jednakże podejmiesz decyzję, aby przedłużyć ten termin, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji jest na poziomie 0%, natomiast w standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z popularniejszych usług świadczonych przez instytucje pozabankowe. Co jest jej główną zaletą? Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy rentę. Przy składaniu wniosku wystarczy samo oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Najistotniejszą zaletą tej usługi jest więc minimalna liczba formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód osobisty, rachunek bankowy oraz numer telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie trzeba wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy oraz okres spłaty. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję firmy pożyczkowej. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma pożyczkowa przekazuje pieniądze na konto bankowe pożyczkobiorcy. Należy jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja o przyznaniu finansowania zależna jest od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Godną rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj instytucjach. Grupą pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są zadłużeni. Najistotniejszym problemem w ich sytuacji jest to, że niejednokrotnie posiadają oni dosyć złą historię kredytową, która uniemożliwia im skorzystanie z usług pożyczkowych w bankach. Przyczyna złej historii kredytowej może być na przykład opóźnienie spłacie kredytu. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy kredytodawcą przesyłana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez analityka bankowego w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również zdecydowana większość instytucji pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną usunięciu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają tę bazę. Aktualnie masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je chociażby w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu przypadkach jako nowy klient masz szansę otrzymać do 3000 zł, przy czym jeśli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 PLN. Dodatkowo będąc powracającym klientem możesz dostać nawet 10.000 PLN. Najdłuższy czas umowy w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Natomiast kredyty dla zadłużonych oferowane są również w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z R.R.S.O. na poziomie 514%. Obydwie instytucje są jednymi z nielicznych, które oferują pomoc zadłużonym. Warto jednak pamiętać, że firmy pozabankowe mają obowiązek badania zdolności kredytowej klientów. Konsultują one w tym celu różne inne rejestry zadłużonych – KRD czy ERIF.

W trudnym czasie pandemii COVID-19, jednymi z najczęściej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z racji obaw przed zakażeniem, wielu pożyczkobiorców decyduje się pożyczać online, ewentualnie zamawia gotówkę do miejsca zamieszkania. Najważniejszą zaletą takiego sposobu pożyczania jest wygoda. Nie musimy udawać się do placówki stacjonarnej, bo proces przekazywania gotówki ma miejsce w domu klienta. Jak to działa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności powinieneś skontaktować się z pożyczkodawcą i tam złożyć wniosek. Da się to zrealizować przez telefon, lub przez internet. Firma, w jakiej wnioskujesz o środki finansowe, poświęci kilkadziesiąt minut na ewaluację Twojej zdolności kredytowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na kredyt, dostarczy Ci pieniądze za pośrednictwem swojego pracownika. Da Ci on druk umowy do podpisania, po czym, a w dalszej kolejności przekaże Ci pieniądze. I tyle. Ile to wszystko trwa? Przygotuj się na to, że będzie to miało miejsce w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez biuro pożyczkowe. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w taki sposób? W firmie Bocian zdobędą je tutejsi klienci.

Na poniższej mapie publikujemy instytucje udzielające chwilówek, które są usługą krótkoterminową. Innym ich określeniem są na przykład momentówki. Istotną cechą tego typu usług finansowych jest krótkoterminowość. Mogą być udzielone na okres od kilku dni do 1-2 miesięcy. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak przeważnie niższa aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Ich zaletą jest to, że możesz je uzyskać bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, często dostaniesz je w około 15 min. Jeśli potrzebna Ci gotówka na niewielki okres, przeanalizuj na poniższej mapie, u kogo ją znaleźć.

Firmy udzielające w Wałbrzychu chwilówek.

Zależy Ci na szybkim pożyczeniu pieniędzy? Masz szansę je otrzymać w wielu różnych biurach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokonać dokładnego porównania. Tu i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeszukał również firmy ogólnopolskie. W kilku biurach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać waha się od stu złotych do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 złotych na miesiąc. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku firmach, chociażby w HapiPozyczki (pożyczają na raty nawet 15000 PLN na 2 lata). Część instytucji oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeżeli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie jedyne instytucje aktualnie działające na rynku pożyczkowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. firma Fines, kilka SKOKów), w których możesz pożyczyć pieniądze.