Gdzie w Warszawie można dostać pożyczkę?

Widok na Warszawę

Dowiedz się, gdzie możesz uzyskać pieniadze.

Dzięki opublikowanym tu mapom z łatwością znajdziesz pożyczkodawców w Warszawie (województwo mazowieckie). Jeżeli poszukujesz na szybko możliwości pożyczenia środków finansowych, warto porównywać miejscowe biura pożyczkowe, ale również biura pozabankowe pożyczające w całym kraju.

Prezentujemy tutaj pożyczki pozabankowe dostępne w Warszawie zarówno przez internet, jak i w stacjonarnych instytucjach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

Jeżeli masz zamiar starać o gotówkę oferowaną w placówce lokalnej, opublikowana poniżej mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.

Jeśli jednak chcesz pożyczyć nie wychodząc z domu, to warto, gdybyś ocenił poniższe instytucje pożyczające online. Poniżej znajdziesz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotych na okres 36 miesięcy. W ofercie promocyjnej RRSO jest na poziomie 56,67%, podczas, gdy w ofercie standardowej – 62,66%.

Biuro Obsługi Klienta czynne: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito możesz pożyczyć od 1000 do 3 000 złotych zupełnie za darmo. Zasadniczym warunkiem skorzystania z pieniędzy bez prowizji o odsetek jest spłata otrzymanej kwoty w okresie do 40 dni. Jesli jednak będziesz musiał przedłużyć termin spłaty, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. Promocyjne RRSO ma wartość 0%, podczas, gdy oferta standardowa – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych to jedna z popularniejszych usług pozabankowych. Jakie zalety ma taka usługa? Nie trzeba przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne albo świadczenie rentowe. Przy składaniu wniosku wystarczy samo oświadczenie o dochodach. Kluczową zaletą tej usługi jest zatem minimalna liczba formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, konto w banku i telefon komórkowy. Aby zdobyć finansowanie wystarczy wybrać wysokość wnioskowanych środków i okres spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji, firma przelewa pożyczane środki na konto bankowe pożyczkobiorcy. Należy jednak pamiętać, że pomyślna firmy pożyczkowej zależy od zdolności kredytowej klientów. Godną rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj firmach. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są dłużnicy. Istotnym problemem w ich sytuacji jest fakt, że niejednokrotnie mają oni niezbyt chlubną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucji bankowej. Przyczyna złej historii kredytowej może być na przykład niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przekazywana jest w takim wypadku do Biura Informacji Kredytowej, którego baza sprawdzana jest przez banki w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta również zdecydowana większość biur pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy sprawdzają wspomniany rejestr. Aktualnie możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je na przykład w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obydwu instytucjach pozabankowych będąc nowym klientem możesz otrzymać do 3000 PLN, jednak jeżeli chciałbyś skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. Przy kolejnym wniosku będąc stałym klientem możesz dostać nawet 10 tysięcy złotych. Najdłuższy okres umowy w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla osób zadłużonych udzielane są również w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym równym 514%. Znajdujące się powyżej biura pożyczkowe należą do nielicznych, które zdecydowały się pomoc zadłużonym. Należy jednak wiedzieć, że biura pożyczkowe mają obowiązek badania zdolności finansowej klientów. Przeglądają one w tym celu różne inne rejestry dłużników – KRD i BIG Infomonitor.

W trudnym czasie epidemii koronawirusa, jednymi z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, ze względu na obostrzenia sanitarne jak i ryzyko zakażeń, liczna grupa klientow decyduje się pożyczać kanałami internetowymi, lub zamawia pieniądze do miejsca zamieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie musisz wybierac sie do siedziby firmy, ponieważ proces przekazywania gotówki odbywa sie w domu klienta. Jak to działa? Aby dostarczyli Ci pieniądze, w pierwszej kolejności musisz skontaktować się z biurem pożyczkowym i tam zawnioskować o pieniądze. Czynnośc tę da się zrobić przez telefon, ale bez problemu dokonasz tego za pośrednictwem internetu. Firma, w której wnioskujesz o środki finansowe, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności finansowej i gdy uzna, że stać Cię na pożyczkę, dowiezie Ci gotówkę poprzez oddelegowanego przedstawiciela. Przekaże Ci on umowę do parafowania, po czym, a w dalszej kolejności wręczy środki pieniężne. Proste. Ile to wszystko trwa? Przygotuj się na to, że pieniądze dostaniesz kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji przez firmę pożyczkową. W jakiej firmie dostarczą Ci pieniądze w ten sposób? Za pośrednictwem firmy Bocian wezmą je tutejsi klienci.

Poniżej znajdują się instytucje udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Innym określeniem tych usług są momentówki. Zasadniczą cechą tego rodzaju usług finansowych jest krótki okres pożyczania. Udzielane są one przeważnie na okres od kilku dni do 60 dni. Pożyczana kwota jest jednak przeważnie mniejsza aniżeli w przypadku ofert długoterminowych. Ważną ich zaletą jest to, że możesz je uzyskać bez zaświadczeń. Pieniądze uzyskasz stosunkowo szybko, często dostaniesz je w ciągu 15 min. Jeśli potrzebna Ci gotówka na niewielki okres, zobacz poniżej, u kogo ją znaleźć.
Potrzebujesz szybko pieniędzy? Możesz je znaleźć w wielu różnych biurach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tutaj i w okolicy pieniądze szybko dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś rozważył również instytucje ogólnopolskie. W kilku podmiotach tego typu możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Vivus i Wonga. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od 100 zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 PLN na 30 dni. Jeśli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku biurach pożyczkowych, na przykład w HapiPozyczki (pożyczą Ci na raty nawet 15000 zł na 2 lata). Część instytucji oferuje również pomoc dla klientów zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeżeli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać z firm Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie wszystkie instytucje obecnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. różne SKOKi, Fines), w których możesz pożyczyć pieniądze.