Pożyczki Wołomin

Zobacz, gdzie będziesz mógł otrzymać wsparcie finansowe.

Dzięki opublikowanym tu mapom bez problemu znajdziesz instytucje pożyczkowe w Wołominie (województwo mazowieckie). W przypadku, gdy poszukujesz możliwości pożyczenia środków finansowych, warto ocenić miejscowe firmy pozabankowe, ale również instytucje pozabankowe ogólnopolskie.

Poniżej znajdziesz pożyczki pozabankowe dostępne w Wołominie zarówno online, jak i w lokalnych instytucjach finansowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po uzyskanie środków pieniężnych odbywa się zdalnie.

Jeśli chciałbyś wnioskować o pożyczkę udzielaną w stacjonarnym biurze, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.
Firmy pożyczkowe w Wołominie.
Jeżeli jednak chcesz pożyczyć bez wychodzenia z domu, to dobrze by było, żebyc przeanalizował przedstawione tutaj oferty online. W poniższej porównywarce znajdziesz dane dotyczące wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci od 1000 do 15 000 złotychz 36-miesięcznym okresem spłaty. W ofercie promocyjnej RRSO ma wartość 56,67%, natomiast w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny otwarcia: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito możesz zaciągnąć do trzech tysięcy złotych całkowicie bezpłatnie. Warunkiem skorzystania z całej sumy bezkosztowo jest spłacenie pożyczonej kwoty w okresie do 40 dni. Jesli mimo wszystko będziesz musiał przedłużyć ten termin, to {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) w zobowiązanie ratalne. W ofercie 40-dniowej promocji RRSO ma wartość 0%, a w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawca: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najszybszych usług pozabankowych. Jakie są zalety tej usługi? Klienci nie są zobowiązani dostarczać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne albo rentę. Wystarczające jest samo oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Najważniejszą ich zaletą jest zatem ograniczenie formalności do minimum. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci sam dowód osobisty, rachunek bankowy i dodatkowo telefon komórkowy. Aby zdobyć finansowanie trzeba wybrać kwotę pożyczanych środków i pożądany okres spłaty. Potem musimy wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję pożyczkodawcy. Gdy decyzja będzie pozytywna, firma przekazuje wnioskowaną kwotę na konto pożyczkobiorcy. Należy jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja pożyczkodawcy zależeć będzie od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Wartą rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj podmiotach pożyczkowych. Jedną z grup pożyczkobiorców szczególnie intensywnie poszukujących pomocy finansowej są osoby zadłużone. Najważniejszym problemem w ich sytuacji jest to, że często posiadają oni niezbyt chlubną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług pożyczkowych w bankach. Przyczyna negatywnej historii kredytowej może być chociażby niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przesyłana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez analityka bankowego w trakcie procesu oceny wniosku kredytowego. Z tego samego rejestru korzysta także zdecydowana większość firm pozabankowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze poddane zostaną zatarciu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują wspomniany rejestr. Obecnie możesz skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez zaglądania do BIK w lokalnych placówkach jak i online. Znajdziesz je między innymi w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obu firmach jako nowy klient masz szansę otrzymać do 3000 złotych, przy czym jeżeli chcesz skorzystać z usług firm pożyczających za darmo, pożyczą Ci maksymalnie 600 złotych. Warto mieć świadomość, że jako stały klient możesz dostać nawet 10 tysięcy PLN. Najdłuższy okres umowy w Smartpozyczce sięga 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Z kolei kredyty dla zadłużonych udzielane są ponadto w takich instytucjach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z oprocentowaniem rzeczywistym równym 514%. Znajdujące się powyżej instytucje są jednymi z nielicznych, które przyznają pomoc zadłużonym. Trzeba jednakże sobie uświadomić, że firmy pożyczkowe zobowiązane są do badania zdolności finansowej wnioskodawców. Monitorują one po to czasem inne rejestry zadłużonych – na przykład BIG Infomonitor.

W momencie pandemii COVID-19, jedną z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nic w tym dziwnego, z racji obaw przed zakażeniem, sporo pożyczkobiorców preferuje pożyczanie pieniędzy poprzez internet, albo zamawia gotówkę z dostawą do mieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pozyskiwania pieniędzy jest wygoda. Nie musimy wybierac sie do placówki stacjonarnej, ponieważ cały proces pożyczania dzieje się w domu klienta. Jak działa taka usługa? Żeby dowieźli Ci pieniądze, przede wszystkim należy skontaktować się z pożyczkodawcą i tam wypełnić wniosek. Możesz to wykonać przez telefon, albo przez stronę internetową. Instytucja, w której wnioskujesz o gotówkę, poświęci kilkadziesiąt minut na zbadanie Twojej zdolności kredytowej i gdy stwierdzi, że stać Cię na kredyt, dowiezie Ci gotówkę za pośrednictwem przedstawiciela. Da Ci on umowę do podpisania, a nastepnie wręczy środki pieniężne. I to wszystko. Ile to wszystko trwa? W większości przypadków pieniądze dostaniesz kolejnego dnia po złożeniu wniosku i wydaniu pozytywnej decyzji przez firmę pożyczkową. Z jakiej firmy dowożą pieniądze w ten sposób? Za pośrednictwem firmy Bocian wezmą je tutejsi klienci.

Na poniższej mapie znajdziesz biura udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Zamienną ich nazwą bywają momentówki. Zasadniczą cechą tego typu usług finansowych jest krótki okres finansowania. Przeważnie pożyczysz je na okres od kilku dni do jednego miesiąca. Kwota pożyczanych pieniędzy jest jednak przeważnie niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z wielu ich zalet jest to, że możesz je uzyskać bez zaświadczeń o dochodach. Pieniądze uzyskasz bardzo szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w około 15 minut. Jeżeli potrzebna Ci gotówka na krótki termin, przeanalizuj na poniższej mapie, gdzie ją znaleźć.

Firmy udzielające w Wołominie chwilówek.

Potrzebne Ci są szybko pieniądze? Masz możliwość je znaleźć w wielu różnych parabankach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak drobiazgowo je porównać. Tu i w najbliższych okolicach pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś rozważył także firmy ogólnopolskie. W kilku instytucjach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty z reguły jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na 30 dni. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką masz szansę znaleźć w kilku firmach, chociażby w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 PLN na 24 miesiące). Część pożyczkodawców oferuje również wsparcie dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz u takich pożyczkodawców, jak Lendon oraz Extraportfel. Natomiast jeżeli chcesz dostać pieniądze w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w instytucjach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To generalnie nie wszystkie instytucje aktualnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych pozabankowych podmiotów (np. SKOKi czy Fines), w których możesz pożyczyć pieniądze.