Szybkie pożyczki Wrocław

Rynek we Wrocławiu

Niniejszy artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, gdzie będziesz mógł uzyskać pomoc finansową.

Za sprawą umieszczonych tutaj map z łatwością znajdziesz usługi finansowe w Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Jeżeli poszukujesz na szybko możliwości pożyczenia pieniędzy, dobrze jest ocenić miejscowe firmy pozabankowe, ale także instytucje pozabankowe pożyczające przez internet.

Publikujemy tu pożyczki pozabankowe udzielane w Wrocławiu zarówno przez internet, jak i w lokalnych biurach pozabankowych. W tym pierwszym przypadku cały proces począwszy od złożenia wniosku aż po otrzymanie środków pieniężnych odbywa się z wykorzystaniem kanału internetowego.

W sytuacji, gdy masz zamiar starać o pożyczkę udzielaną w lokalnym biurze, poniższa mapa pomoże Ci ją znaleźć. Klikając na czerwony punkt poznasz adres danej instytucji.

Jeżeli jednakże chcesz pożyczyć bez wychodzenia z domu, to warto, abyś wziął pod uwagę opublikowane w poniższej tabeli firmy pożyczające online. W poniższej porównywarce znajdziesz charakterystykę wspomnianych wcześniej firm:

AASAPolska

AASA przyzna Ci do 15000 zł, a okres finansowania wynosi 36 miesięcy. RRSO w promocji jest na poziomie 56,67%, natomiast w standardowej ofercie – 62,66%.

Godziny otwarcia Biura obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 – 19:00; wtorek 8:00 – 19:00; środa 8:00 – 19:00; czwartek 8:00 – 19:00; piątek 8:00 – 19:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Reprezentatywny przykład dla oferty AASA Standard z Pakietem Korzyści: RRSO = 56,67% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 6900 zł, całkowita kwota do spłaty 13784,04 zł, całkowity koszt 6884,04 zł (w tym prowizja 5983,83 zł, odsetki 900,21 zł, składka ubezpieczenia na życie (dobrowolna): 1935,04 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy. Reprezentatywny przykład dla Oferty AASA Standard: RRSO = 62,66% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 4500 zł, całkowita kwota do spłaty 8919,89 zł, oprocentowanie nominalne 7,2%, całkowity koszt 4419,89 zł, (w tym prowizja 3902,36 zł, odsetki kapitałowe 517,53 zł), spłata w 36 ratach.

Pożyczkodawca: AASA Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł.

Prestito

W Prestito możesz pożyczyć do trzech tysięcy złotych całkowicie za darmo. Kluczowym warunkiem skorzystania z gotówki za darmo jest spłata pożyczonej kwoty w okresie do 40 dni. W sytuacji, gdy jednakże zdecydujesz się przedłużyć termin spłaty, wtedy {zobowiązanie zostanie automatycznie {zamienione|przekształcone|zmienione) na zobowiązanie ratalne. RRSO w promocji ma wartość 0%, a w ofercie standardowej – 62,66%.

Godziny pracy: poniedziałek 9:00 – 17:00; wtorek 9:00 – 17:00; 9:00 – 17:00; czwartek 9:00 – 17:00; piątek 9:00 – 17:00; sobota nieczynne; niedziela nieczynne.

Przykład reprezentatywny dla oferty „40 dni za darmo”: RRSO = 0% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 2000 zł, całkowita kwota do spłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Reprezentatywny przykład dla oferty ratalnej: RRSO = 141,92% przy następujących założeniach: całkowita pożyczana kwota 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata następuje w 12 ratach miesięcznych po 130,57 zł każda, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt wynosi 560,49 zł (w tym prowizja 509,20 zł, odsetki 51,29 zł). Całkowita kwota do zapłaty wynosiKwota do zapłaty: 1560,49 zł (stan na dzień: 18.05.2021 r.).

Pożyczkodawcą jest: Aiqlabs Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 11/27 zarejestrowany w KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000551150 NIP: 5252607460 REGON: 360301004 Kapitał zakładowy w wysokości 300000 PLN.

Pożyczanie środków finansowych na dowód osobistych jest jedną z najpopularniejszych usług pozabankowych. Jakie zalety ma taka usługa? Pożyczkobiorca nie potrzebuje dostarczać odpowiednich zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne czy świadczenie rentowe. Wystarczające jest oświadczenie o dochodach. Najistotniejszą zaletą tej usługi jest zatem minimalizacja formalności. Do pożyczenia pieniędzy wystarczy Ci dowód tożsamości, rachunek bankowy i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Żeby zdobyć finansowanie trzeba wybrać kwotę pożyczanych środków i okres spłaty. Następnie musisz wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję pożyczkodawcy. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, pożyczkodawca przekazuje wnioskowaną kwotę na konto klienta. Musimy jednakże pamiętać, iż pozytywna firmy pożyczkowej zależy od zdolności kredytowej klientów. Wartą rozważenia pożyczkę przyznawaną na sam dowód znajdziesz w kilku znajdujących się tutaj instytucjach. Grupą pożyczkobiorców szczególnie mocno poszukujących pomocy finansowej są dłużnicy. Najistotniejszym problemem w ich sytuacji jest fakt, że często mają oni niezbyt chwalebną historię kredytową, która utrudnia im skorzystanie z usług kredytowych w instytucjach bankowych. Przyczyna złej historii kredytowej może być chociażby niewywiązanie się z wczesniej posiadanej umowy kredytowej. Informacja o niesolidnym wykonaniu umowy bankiem przesyłana jest wtedy do Biura Informacji Kredytowej, którego rejestr sprawdzany jest przez analityka bankowego w czasie oceny wniosku kredytowego. Z tej samej bazy korzysta również większość biur pożyczkowych, co sprawia, że pożyczenie u nich pieniędzy jest niezwykle trudne. Niejednokrotnie muszą oni czekać 5 lat, zanim dane zawarte w tym rejestrze ulegną wykasowaniu. Na szczeście nie wszystkie firmy weryfikują tę bazę. Nadal masz szansę skorzystać z usług pożyczkowych realizowanych bez konsultowania BIK w lokalnych placówkach lub online. Znajdziesz je na przykład w takich instytucjach, jak Smartpozyczka czy Pozyczkaplus. W obu firmach będąc nowym klientem możesz pożyczyć do 3000 złotych, jednak jeżeli chcesz pożyczyć pieniądze za darmo, uzyskasz maksymalnie 600 PLN. Przy kolejnym wniosku jako stały klient możesz dostać nawet 10 tysięcy złotych. Najdłuższy okres umowy w Smartpozyczce wynosi 30 dni, a w PozyczcePlus 45 dni. Ponadto kredyty dla zadłużonych dostępne są także w takich biurach, jak Lendon i Extraportfel. Zarówno Lendon, jak i Extraporfel pożyczą Ci do 6000 złotych na 30 dni z R.R.S.O. w wysokości 514%. obydwie instytucje są jednymi z nielicznych, które decydują się pomoc zadłużonym. Warto jednak pamiętać, że instytucje pożyczkowe zobowiązane są do badania zdolności kredytowej wnioskodawców. Weryfikują one po to czasem inne bazy dłużników – na przykład BIG Infomonitor.

W trudnym czasie epidemii COVID-19, jedną z najbardziej poszukiwanych obecnie instytucji pozabankowych są te wspierające klientów pożyczkami dostarczanymi do domu pożyczkobiorcy. Nie powinno to dziwić, z racji obaw przed zakażeniem, sporo pożyczkobiorców preferuje pożyczanie pieniędzy poprzez internet, albo wnioskuje o gotówkę z dostawą do mieszkania. Najważniejszą zaletą takiej metody pożyczania jest wygoda. Nie musisz tracić czasu na wyprawę do placówki stacjonarnej, bo cały proces pożyczania odbywa sie w domu klienta. Jak to działa? Żeby dostarczyli Ci pieniądze, przede wszystkim musisz umówić się z firmą pożyczkową i tam zawnioskować o pieniądze. Czynnośc tę da się wykonać przez telefon, lub przez internet. Firma, w jakiej prosisz o pieniądze, poświęci kilkadziesiąt minut na ocenę Twojej zdolności finansowej i jesli stwierdzi, że stać Cię na kredyt, zawiezie Ci pieniądze za pośrednictwem kuriera. Osoba ta da Ci umowę do podpisania, a zaraz potem wręczy odliczoną kwotę. Proste. Ile to wszystko trwa? W większości przypadków będzie to miało miejsce w następnym dniu roboczym po złożeniu wniosku i wydaniu decyzji kredytowej przez biuro pożyczkowe. W jakim biurze dostarczają pieniądze w taki sposób? W firmie Bocian wezmą je tutejsi klienci.

Poniżej znajdziesz instytucje udzielające chwilówek, które są pomocą krótkoterminową. Inną ich nazwą są na przykład momentówki. Najważniejszą cechą tego typu usług finansowych jest krótkoterminowość. Przeważnie pożyczysz je na okres od kilku dni do 60 dni. Pożyczana kwota jest jednak przeważnie niższa niż w przypadku ofert długoterminowych. Jedną z wielu ich zalet jest to, że w wielu firmach uzyskasz je bez zaświadczeń o dochodach. Pieniądze uzyskasz relatywnie szybko, niejednokrotnie dostaniesz je w około 15 minut. Jeśli potrzebna Ci gotówka na krótki okres, przeanalizuj poniżej, u kogo ją znaleźć.
Chciałbyś pożyczyć pieniądze jak najszybciej? Istnieje szansa, aby je znaleźć w wielu różnych instytucjach. Aby dostać najlepszą ofertę, powinieneś jednak dokładnie wszystkie porównać. Tutaj i w okolicy pieniądze błyskawicznie dostaniesz obecnie w kilku różnych firmach pożyczkowych, między innymi w Fines i ProfiCredit. Warto, abyś przeszukał również firmy ogólnopolskie. W kilku instytucjach tego rodzaju możesz teraz pożyczyć bardzo tanio. Uzyskasz ją w Wonga i Vivus. Kwota, jaką możesz dostać wynosi od stu zł do 20000 PLN. Okres spłaty przeważnie jest bardzo krótki, od kilku do kilkudziesięciu dni. Znajdziesz tu jednak firmy, w których będziesz mógł spłacać przez kilka lat. Przykładowo Wonga może Ci pożyczyć kwotę do 20000 złotych, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 4 lata. SmartPozyczka zaoferuje Ci 10000 zł na 30 dni. Vivus pożyczy Ci 7500 na miesiąc lub dwa. PozyczkaPlus może przyznać Ci szybką gotówkę na kwotę 10000 zł na 30 dni. Jeżeli jednak rozglądasz się za ofertą na raty, to i taką możesz znaleźć w kilku firmach, na przykład w HapiPozyczki (dadzą Ci na raty nawet 15000 PLN na 2 lata). Część pożyczkodawców oferuje również pomoc dla osób zadłużonych. Przykładowo ofertę dla zadłużonych znajdziesz w takich instytucjach, jak Lendon oraz Extraportfel. Z kolei jeśli potrzebujesz pieniędzy w formie gotówki, masz szansę je uzyskać w firmach Bocian, Provident, Mikroratka. Większość instytucji należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy przestrzegające zasad bezpiecznego pożyczania. To naturalnie nie jedyne instytucje aktualnie funkcjonujące na rynku pozabankowym. Poza wyżej wymienionymi, w okolicach działa jeszcze wiele innych instytucji pozabankowych (np. Fines, SKOK), w których masz szansę pożyczyć pieniądze.